Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Ασθένειες - Θεραπείες γλυκού νερού

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #18  
Παλιά 18-02-10, 14:08
alex Ο χρήστης alex δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-12-2009
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 538
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην alex
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Coolnick Εμφάνιση μηνυμάτων
Ακριβώς οι απόψεις είναι καλές... Το ιck θα το καταπολεμήσεις... Προφανώς η αιτία που το προκάλεσε πρέπει επίσης να καταπολεμιστεί.. Τάισμα λιγότερο βεβαίως και παρατήρησε αν έχουν όρεξη να φάνε...και αν όντως τρώνε.. Όπως ο ανθρωπος...,που αρρωσταίνει έτσι το ίδιο και στη φύση.. (έμενα φάγανε τη δεύτερη μέρα...)
και πολύ σωστά όπως αναφέρει ο φίλος, αεραντλια χρεάζεται και μάλιστα αν έχει δυνατότητα ρύθμιση της έντασης, ανέβασε την... για περισσότερο οξυγόνο...
Αισιοδοξία και όλα θα πάνε καλά.. και όπως σκεφτόμουνα και γω για τον ευατό μου την προηγούμενη βδομάδα, τουλάχιστο το πάλεψα.. και αν είχα απώλεια θα έκανα οτι μπορούσα..Τελικά την πέρασα.. χωρίς απώλειες..
αεραντλια δυστυχως ουτε εχω αλλα δεν μου επιτρεπουν και τα οικονομικα μου αυτη τη στιγμη να αγορασω..
ηδη με φαρμακα, λιπασματα, ανθρακες και κατι ψιλα εφυγε κι αλλο 25αρι αυτη τη βδομαδα..
απο ορεξη μια χαρα ειναι τα ψαρια (ακομα) μαλιστα τα αρσενικα εχουν μεγαλη διαθεση ζευγαρωματος...αυτο ειναι καπως παρηγορητικο αλλα ξερω οτι αν δεν αλλαξει η κατασταση αμεσα δεν θα κρατησει πολυ..
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:40.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,08598 seconds with 14 queries