Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Λίμνες > Δεξαμενές (τεχνητές λίμνες)

Δεξαμενές (τεχνητές λίμνες) Βήμα προς βήμα εκτέλεση και παρουσίαση του τεχνητού μας υγροβιότοπου. Λίγα ή πολλά λίτρα δεν έχουν ιδιαίτερη σημασία, το μόνο που μετράει είναι το αποτέλεσμα.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 01-11-12, 16:33
Το avatar του χρήστη leda
leda Ο χρήστης leda δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-08-2012
Περιοχή: αττικη
Μηνύματα: 522
Προεπιλογή

την γνωμη τους στην εχουν πει,αλλα εσυ εκει!
το χαβα σου,να ακουσεις αυτα που σε βολευουν παση θυσια.
δεν τα λυπασαι τα ψαρια ηθελα να ξερα,να κανουν σβουρες γυρω γυρω σε ενα πυθαρι -τουαλεττα?
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 01-11-12, 17:33
Το avatar του χρήστη douran_p
douran_p Ο χρήστης douran_p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2009
Περιοχή: Ορεστιαδα
Μηνύματα: 855
Προεπιλογή

ρε παιδια οι κινεζοι κρατουσαν για αιωνες χρυσοψαρα σε τετοια πυθαρια.......!!!! εγω κρατησα μεχρι το δεκεμβριο στην ορεστιαδα με μειον 18, εντλερς σε γλαστρολιμνη με ειδικη μονωση........

2 χρυσοψαρα με μια καλη φιλτρανση σε 180 λιτρα ειναι μια χαρα και ειδικα στην κρητη δεν 8ελει και θερμοστατη.......... τα ζωοτοκα δεν το συζητω πρεπει να φυγουν..... εκτος αν αφησει μονο τα γκαπυ αλλα με καποιο τροπο κραταει τουλαχιστον 18 βα8μους το χειμωνα........ εγω το πετυχα αλλα ειχα λιγα λιτρα και δεν το κρατησα κα8αρα λογω κοστους....... αλλα αλλο μειον 20 και αλλο + 8, + 10 που κανει στην κρητη......... τωρα για λιτρα και φυσικο περιβαλλον εχουν γινει συζητησεις επι συζητησεων και οι αποψεις ειναι πολλες και διαφορετικες........
-------------------------
http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=55681

εβαλα αρχες μαιου 3 θυληκα και ενα αρσενικο εντλερ και τελη δεκεμβριου εβγαλα καμια 20 αρια......
__________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη douran_p : 01-11-12 στις 17:33 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 01-11-12, 18:28
Το avatar του χρήστη blackpit
blackpit Ο χρήστης blackpit δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-10-2012
Περιοχή: κρητη
Μηνύματα: 28
Προεπιλογή

κοιτα για τα χρυσοψαρα εχεις δικιο ισως να τους πεφτει μικρο αλλα για τα γκαπυ 180 λιτρα για 6 γκαπυ πιστευω οτι ειναι τεραστιο! λεω να βαλω τα χρυσοψαρα σε μια αλλη γλαστρολιμνη φυτεμενη μονο με φιλτρανση χωρις θερμοστατη και παραλληλογραμμη για να εχουσ χορο για κολυμπι!!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 01-11-12, 21:57
Το avatar του χρήστη andreascrete
andreascrete Ο χρήστης andreascrete δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-01-2009
Περιοχή: Norwich - Norfolk Uk
Μηνύματα: 66
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leda Εμφάνιση μηνυμάτων
την γνωμη τους στην εχουν πει,αλλα εσυ εκει!
το χαβα σου,να ακουσεις αυτα που σε βολευουν παση θυσια.
δεν τα λυπασαι τα ψαρια ηθελα να ξερα,να κανουν σβουρες γυρω γυρω σε ενα πυθαρι -τουαλεττα?
Δεν νομίζω ότι πρέπει να είμαστε τόσο επιθετικοί αν δεν συμφωνούμε με την άποψη του άλλου!!! ....ζήτησε συμβουλές και του τις δώσατε ως έπρεπε! .... απο εκεί και πέρα ας κάνει ότι νομίζει αυτός! ....Δερβεναγάδες και κουμανταδόροι νομίζω ότι πρέπει να είμαστε στα δικά μας ενυδρεία και μόνο! -οφείλουμε να λέμε τι είναι σωστό αλλά μέχρι εκεί, κουμάντα στα ενυδρεία και τα σπίτια των άλλων δεν μας παίρνει να κάνουμε!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 01-11-12, 21:59
Το avatar του χρήστη blackpit
blackpit Ο χρήστης blackpit δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-10-2012
Περιοχή: κρητη
Μηνύματα: 28
Προεπιλογή

ευχαριστω θερμα ειμαι της ιδιας αποψης!!!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 01-11-12, 22:02
Το avatar του χρήστη nikolakis94
nikolakis94 Ο χρήστης nikolakis94 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-04-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 1.041
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andreascrete Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν νομίζω ότι πρέπει να είμαστε τόσο επιθετικοί αν δεν συμφωνούμε με την άποψη του άλλου!!! ....ζήτησε συμβουλές και του τις δώσατε ως έπρεπε! .... απο εκεί και πέρα ας κάνει ότι νομίζει αυτός! ....Δερβεναγάδες και κουμανταδόροι νομίζω ότι πρέπει να είμαστε στα δικά μας ενυδρεία και μόνο! -οφείλουμε να λέμε τι είναι σωστό αλλά μέχρι εκεί, κουμάντα στα ενυδρεία και τα σπίτια των άλλων δεν μας παίρνει να κάνουμε!
Σωστος.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 01-11-12, 22:57
Το avatar του χρήστη leda
leda Ο χρήστης leda δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-08-2012
Περιοχή: αττικη
Μηνύματα: 522
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andreascrete Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν νομίζω ότι πρέπει να είμαστε τόσο επιθετικοί αν δεν συμφωνούμε με την άποψη του άλλου!!! ....ζήτησε συμβουλές και του τις δώσατε ως έπρεπε! .... απο εκεί και πέρα ας κάνει ότι νομίζει αυτός! ....Δερβεναγάδες και κουμανταδόροι νομίζω ότι πρέπει να είμαστε στα δικά μας ενυδρεία και μόνο! -οφείλουμε να λέμε τι είναι σωστό αλλά μέχρι εκεί, κουμάντα στα ενυδρεία και τα σπίτια των άλλων δεν μας παίρνει να κάνουμε!
ουτε εγω θελω δερβεναγαδες και κουμανταδορους στον τροπο που εκφραζω την αντιθεση μου λοιπον
και αν αυτοι πρεπει υποχρεωτικα να υπαρξουν,ας ειναι οι μοντερειτορς και οχι εσυ.
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 01-11-12, 23:31
Το avatar του χρήστη andreascrete
andreascrete Ο χρήστης andreascrete δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-01-2009
Περιοχή: Norwich - Norfolk Uk
Μηνύματα: 66
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leda Εμφάνιση μηνυμάτων
ουτε εγω θελω δερβεναγαδες και κουμανταδορους στον τροπο που εκφραζω την αντιθεση μου λοιπον
και αν αυτοι πρεπει υποχρεωτικα να υπαρξουν,ας ειναι οι μοντερειτορς και οχι εσυ.
συγνώμη αν έτσουξε η απάντηση μου!!!!! .... αλλά κανένας δεν είναι Θεός και όταν κρίνεις τους άλλους και μάλιστα άκομψα, να δέχεσαι και εσύ κριτική αγαπητέ. Και δεν χρειάζονται οι moderator κάθε φορά να επεμβαίνουν με το παραμικρό ....ας τους αφήσουμε στην ησυχία τους. Θεωρώ ότι μπορούμε να λύνουμε διαφωνίες μας χωρίς αυτούς αν υπάρχει ωριμότητα ανάμεσα μας.
Θα σε παρακαλούσα να χαλαρώσεις, και να πάς να κοιτάξεις το ενυδρείο με τα αγαπημένα σου ψαράκια ....είναι πολύ χαλαρωτικό και καλμάρει τα νεύρα όταν διαβάζεις πόστ που δεν σου αρέσουν.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 01-11-12, 23:40
Το avatar του χρήστη leda
leda Ο χρήστης leda δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-08-2012
Περιοχή: αττικη
Μηνύματα: 522
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andreascrete Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα σε παρακαλούσα να χαλαρώσεις, και να πάς να κοιτάξεις το ενυδρείο με τα αγαπημένα σου ψαράκια ....είναι πολύ χαλαρωτικό και καλμάρει τα νεύρα όταν διαβάζεις πόστ που δεν σου αρέσουν.
νια νια νια,καθρεφτακι!
κυρια κυρια,αυτος αρχισε πρωτος!!!
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 01-11-12, 23:35
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andreascrete Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν νομίζω ότι πρέπει να είμαστε τόσο επιθετικοί αν δεν συμφωνούμε με την άποψη του άλλου!!! ....ζήτησε συμβουλές και του τις δώσατε ως έπρεπε! .... απο εκεί και πέρα ας κάνει ότι νομίζει αυτός! ....Δερβεναγάδες και κουμανταδόροι νομίζω ότι πρέπει να είμαστε στα δικά μας ενυδρεία και μόνο! -οφείλουμε να λέμε τι είναι σωστό αλλά μέχρι εκεί, κουμάντα στα ενυδρεία και τα σπίτια των άλλων δεν μας παίρνει να κάνουμε!
δεν νομιζω οτι ειναι επιθεση το να πει καποιος τη γνωμη του,ειδικα οταν διαφωνει.ουτε ειδα πουθενα να προσπαθει καποιος να κανει κουμαντο σε καποιον αλλο.ουτε νομιζω οτι αυτο που ειπε η leda δεν ειναι σωστο.μαλιστα και ο ιδιος ο θεματοθετης ειπε οτι σκεφτεται να βαλει τα χρυσοψαρα σε αλλη γλαστρολιμνη,που σημαινει οτι συμφωνει και ο ιδιος οτι δεν ειναι ιδανικο το δοχειο που τα εχει.

οσο για τους κινεζους που αναφερθηκανε,δεν εχει καμια σημασια το τι κανανε εκατονταδες χρονια γιατι και οι ιαπωνες δενανε τα ποδια των γυναικων τους για εκατονταδες χρονια ωστε να φαινονται μικρα.δε σημαινει οτι ητανε και σωστο

δεν χρειαζεται να θιγεται κανεις αν ακουει διαφορετικη γνωμη απτη δικη του.κατα τη γνωμη μου χρειαζεται και λιγο "ταρακουνημα" μερικες φορες,καλο κανει.η γνωμη μου ειναι οτι καλα εκανε λοιπον η leda και εγραψε οτι εγραψε οπως το εγραψε.
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 01-11-12, 23:51
Το avatar του χρήστη andreascrete
andreascrete Ο χρήστης andreascrete δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-01-2009
Περιοχή: Norwich - Norfolk Uk
Μηνύματα: 66
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν νομιζω οτι ειναι επιθεση το να πει καποιος τη γνωμη του,ειδικα οταν διαφωνει.ουτε ειδα πουθενα να προσπαθει καποιος να κανει κουμαντο σε καποιον αλλο.ουτε νομιζω οτι αυτο που ειπε η leda δεν ειναι σωστο.μαλιστα και ο ιδιος ο θεματοθετης ειπε οτι σκεφτεται να βαλει τα χρυσοψαρα σε αλλη γλαστρολιμνη,που σημαινει οτι συμφωνει και ο ιδιος οτι δεν ειναι ιδανικο το δοχειο που τα εχει.

οσο για τους κινεζους που αναφερθηκανε,δεν εχει καμια σημασια το τι κανανε εκατονταδες χρονια γιατι και οι ιαπωνες δενανε τα ποδια των γυναικων τους για εκατονταδες χρονια ωστε να φαινονται μικρα.δε σημαινει οτι ητανε και σωστο

δεν χρειαζεται να θιγεται κανεις αν ακουει διαφορετικη γνωμη απτη δικη του.κατα τη γνωμη μου χρειαζεται και λιγο "ταρακουνημα" μερικες φορες,καλο κανει.η γνωμη μου ειναι οτι καλα εκανε λοιπον η leda και εγραψε οτι εγραψε οπως το εγραψε.
¶ποψη σου!!!! Εγώ δεν συμφωνώ με τα όσα λές για τον Leda γιατί το να λές:
<< το χαβα σου,να ακουσεις αυτα που σε βολευουν παση θυσια>> σαν έκφραση την βρίσκω αγενή και απότομη πρός κάποιο άλλο μέλος που δεν γνωρίζεις και δεν είναι κολλητό φιλαράκι σου!!!!
Tώρα αν το άλλο μέλος έχει κάνει λάθος η σωστό με το πιθάρι ο χρόνος θα δείξει .... και αν ήταν λάθος θα μάθει απο τα λάθη του!
Δεν το ξέρω το άλλο μέλος που είναι απο Κρήτη και μπορεί να μην συμφωνώ με τα όσα γράφει ή να συμφωνώ μέχρι ένα σημείο αλλά σίγουρα δεν θα του την πώ επειδή ότι έγραψε δεν ήταν η απάντηση που ήθελα!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leda Εμφάνιση μηνυμάτων
νια νια νια,καθρεφτακι!
κυρια κυρια,αυτος αρχισε πρωτος!!!
Mπράβο Ledaaaaa!!!!! Εκτός απο ενυδρείο και γνώσεις έχεις και χιούμορ!!!! χαχαχα ....να σε καλά!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreascrete : 01-11-12 στις 23:51 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 01-11-12, 23:58
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andreascrete Εμφάνιση μηνυμάτων
¶ποψη σου!!!!!
σαφως.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andreascrete Εμφάνιση μηνυμάτων
Tώρα αν το άλλο μέλος έχει κάνει λάθος η σωστό με το πιθάρι ο χρόνος θα δείξει .... και αν ήταν λάθος θα μάθει απο τα λάθη του!!
σωστο."απλα" μεχρι να τελειωσει το "μαθημα" της αυτοδιδασκαλειας,τα ψαρια ταλαιπωρουνται χωρις λογο...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andreascrete Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν το ξέρω το άλλο μέλος που είναι απο Κρήτη και μπορεί να μην συμφωνώ με τα όσα γράφει ή να συμφωνώ μέχρι ένα σημείο αλλά σίγουρα δεν θα του την πώ επειδή ότι έγραψε δεν ήταν η απάντηση που ήθελα!!
ξαναλεω,το καλοπροαιρετο ταρακουνημα(γιατι τετοιο θεωρω οτι ητανε) μερικες φορες κανει καλο.ουτε εγω γνωριζω τον θεματοθετη ουτε τη leda ουτε εσενα.αλλα το σωστο πρεπει να λεγεται.οσο ασχημα και αν ακουγεται.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 02-11-12, 00:03
Το avatar του χρήστη douran_p
douran_p Ο χρήστης douran_p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2009
Περιοχή: Ορεστιαδα
Μηνύματα: 855
Προεπιλογή

οσο για τους κινεζους που αναφερθηκανε,δεν εχει καμια σημασια το τι κανανε εκατονταδες χρονια γιατι και οι ιαπωνες δενανε τα ποδια των γυναικων τους για εκατονταδες χρονια ωστε να φαινονται μικρα.δε σημαινει οτι ητανε και σωστο

ολα εχουν σημασια!!!!! γιατι και αυτο με τα λιτρα και το ΦΥΣΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ που προσπαθουμε να φτιαξουμε ειναι ολα σχετικα......
__________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 02-11-12, 00:07
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από douran_p Εμφάνιση μηνυμάτων
ολα εχουν σημασια!!!!! γιατι και αυτο με τα λιτρα και το ΦΥΣΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ που προσπαθουμε να φτιαξουμε ειναι ολα σχετικα......
καταλαβαινω τι θες να πεις νομιζω,αλλα και το πυθαρι τι σχεση εχει με το φυσικο περιβαλλον του χρυσοψαρου?και σε κουβα μπορω να βαλω ενα χρυσοψαρο και να βαλω και φυτα.αυτο θα ειναι φυσικο περιβαλον?εξαρταται απο ποια πλευρα το βλεπεις το θεμα,αλλα το σωστο δεν αλλαζει...
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 02-11-12, 00:15
Το avatar του χρήστη douran_p
douran_p Ο χρήστης douran_p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2009
Περιοχή: Ορεστιαδα
Μηνύματα: 855
Προεπιλογή

εχει τοση σχεση οση και το ενυδρειο........!!!!!!
-------------------------
καμια δηλαδη........
-------------------------
δεν καταλαβες τι θελω να πω....... νομιζω!!!!!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
καταλαβαινω τι θες να πεις νομιζω,αλλα και το πυθαρι τι σχεση εχει με το φυσικο περιβαλλον του χρυσοψαρου?και σε κουβα μπορω να βαλω ενα χρυσοψαρο και να βαλω και φυτα.αυτο θα ειναι φυσικο περιβαλον?εξαρταται απο ποια πλευρα το βλεπεις το θεμα,αλλα το σωστο δεν αλλαζει...
αυτο ακριβως λεω και γω ειτε κουβας ειτε πυθαρι ειτε ενυδρειο με 1000 λιτρα 8α ειναι παντα κατι υποκαταστατο........ απλα 8α διαφερουν λιγο η συνθηκες......!!!
-------------------------
το σωστο ειναι σχετικο!!!!!
__________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη douran_p : 02-11-12 στις 00:15 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 09-11-12, 12:14
Το avatar του χρήστη eimaste aR21rwstoi
eimaste aR21rwstoi Ο χρήστης eimaste aR21rwstoi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-11-2010
Περιοχή: ΧΙΟΣ
Μηνύματα: 1.584
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andreascrete Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν νομίζω ότι πρέπει να είμαστε τόσο επιθετικοί αν δεν συμφωνούμε με την άποψη του άλλου!!! ....ζήτησε συμβουλές και του τις δώσατε ως έπρεπε! .... απο εκεί και πέρα ας κάνει ότι νομίζει αυτός! ....Δερβεναγάδες και κουμανταδόροι νομίζω ότι πρέπει να είμαστε στα δικά μας ενυδρεία και μόνο! -οφείλουμε να λέμε τι είναι σωστό αλλά μέχρι εκεί, κουμάντα στα ενυδρεία και τα σπίτια των άλλων δεν μας παίρνει να κάνουμε!
αν καποιος φιλε μου ρωταει την γνωμη σου τοτε πρεπει να του πεις την αληθεια αν θες να φερθεις τιμια και οχι να κοροιδεψεις καποιον συνχομπιστα σου!!!

τωρα αν ο φιλος θελει να του πουμε οτι τα γκαπυ ταιριαζουν με τα χρυσοψαρα οπως και ο π΄λεκοστομος τοτε θα πουμε ψεματα...

η αληθεια ειναι οτι τα γκαπυ και ο πλεκο πρεπει να βγουν γιατι θα πεθανουν κατα πασα πιθανοτητα...

θαυματα συμβαινουν βεβαια και η θαζησουν πολυ πιο λιγο απο οτι κανονικα η θα πεθανουν στην πρωτη βαρυχειμωνια...

τωρα αν θελει να βαλει χλωρινη ο φιλος στο πυθαρι εμας δεν μας πεφτει λογος...
αλλα οταν τον συμβουλευεις και αυτος ανακυκλωνει την δικια του λανθασμενη θεωρια που δεν θελει να αλλαξει ισως καποιοι (κακως για εμενα)το παιρνουν στραβα

καλη τυχη στα ψαρια του φιλου!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
ιατρειο για ψαρια στην αθηνα ino Αρχάριοι γλυκού νερού 16 15-01-12 19:30
Αυλη shadow Δεξαμενές (τεχνητές λίμνες) 55 13-06-10 12:32
Φυτεμενο στην αυλη gta__156 Φυτεμένα Ενυδρεία Γενικά 3 18-03-10 16:49
ΤΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ? (ψαρια στην επιφανεια) moudi Φυτεμένα Ενυδρεία Γενικά 8 31-07-08 09:49
Πυθαρι-ενυδρειο casperon Αρχάριοι γλυκού νερού 2 13-11-07 08:39

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:05.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,07575 seconds with 14 queries