Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Χρυσόψαρα > Χρυσόψαρα: Ασθένειες - Θεραπείες

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #4  
Παλιά 26-06-19, 10:43
ChrisFi Ο χρήστης ChrisFi δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 12-09-2018
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 3
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος Κ Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα.. δεν ειναι καλα τα πραγματα αν ξαπλώνει το ψάρι λογικα οτι και να εχει ηδη εχει κανει αρκετή ζημιά!
Απο την αλλη μη του ρίχνεις φάρμακα χωρίς να εχεις μια βάσιμη υποψία για το το το ταλαιπωρεί!

Καλησπέρα. Αν μου επιτρέπεται να πω κι εγώ την άποψή μου παρόλο που είναι πολύ νέος στο χώρο. Μήπως η θερμοκρασία για τα χρυσόψαρα είναι κάπως ανεβασμένη? Νομίζω ότι στους 25 βαθμούς μαχιμουμ για καλοκαίρι θα είναι πολύ καλύτερα. Γιατί στους 28 έχω την εντύπωση ότι επιταχυνετε και μειώνετε ο χρόνος ζωής τους και η αντοχή του ανοσοποιητικου τους στις γενικότερες ασθενείες και βακτηρια που φυσιολογικά θα αντιμετώπιζε ο οργανισμός τους με επιτυχία
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Ο Τζώρτζης αργοπεθαίνει-μαζεμένα πτερύγια και κάθεται στον πάτο. juliana Χρυσόψαρα: Ασθένειες - Θεραπείες 4 29-03-19 14:03
SOS: Μονομάχος στον πάτο arion-p Ασθένειες - Θεραπείες γλυκού νερού 12 01-11-18 21:03
ΒΟΗΘΕΙΑ!Κάθεται μονίμως στο πάτο του ενυδρείου Macy Χρυσόψαρα: Ασθένειες - Θεραπείες 64 03-12-12 14:22
ρωγμή στον πάτο!!! Efh DIY . Φτιάχτο μόνος σου 15 29-08-12 03:07
Κονγκολέζος κάθεται ακίνητος στον πάτο. Da Gypsy Fish Χρυσόψαρα: Ασθένειες - Θεραπείες 19 27-05-11 10:11

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:24.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,08416 seconds with 14 queries