Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Γλυκό νερό - Γενικά

Γλυκό νερό - Γενικά Οτι δεν εμπίπτει στις εξειδικευμένες κατηγορίες.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 28-05-10, 13:14
alex Ο χρήστης alex δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-12-2009
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 538
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην alex
Προεπιλογή

εγω βλεπω κοσμο πως εχει σηκωσει πολυ ψηλα τον αμανε, προφανως βγαζουν καποιο παιδικο απωθημενο δεν εξηγειτε αλλιως...

τι να πω, πρωην αντιπροεδρος αυτοκινητηστικης λεσχης και τα παρατησα ολα γιατι βαρεθηκα να μπλεκω σε τσακωμους για το ποιος την εχει μεγαλυτερη, ποιος εσκασε περισσοτερα σε μοντιφες
και ποιος κανει το τετρακοσαρι πιο γρηγορα με ολεθρια μερικες φορες αποτελεσματα...βαρεθηκα να τους ακουω, βαρεθηκα τις αντιπαραθεσεις ηθελα κατι ηρεμο και γαργαρο σαν το νερο...

βεβαια αποτι βλεπω και οι ενυδρειαδες δεν απεχουν και πολυ απλα ο καθενας στο ειδος του και με τον τροπο του...
καταληγω λοιπον στο συμπερασμα πως για να εισαι κομπλε πρεπει μονο να εφαρμοζεις το τριπτυχο "ακου, βλεπε, σωπα"
εκτος αν εχεις πατερα δισκα με πολλα λεφτα και σου παρεχει γνωση και εξοπλισμο...

τωρα θα μου πεις γιατι τα γραφεις ολα αυτα αφου θα βρεθει παλι κανας "μαγκας-απεσταλμενος του Θεου-μοντερεητορ-δεν εχουμε δημοκρατια εδω", να μας απαλλαξει απο αυτο το περιττο κειμενο.. τεσπα, οποιος προλαβει να το διαβασει...
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 28-05-10, 13:22
drbig Ο χρήστης drbig δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-11-2009
Περιοχή: ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ
Μηνύματα: 887
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alex Εμφάνιση μηνυμάτων
καταληγω λοιπον στο συμπερασμα πως για να εισαι κομπλε πρεπει μονο να εφαρμοζεις το τριπτυχο "ακου, βλεπε, σωπα"
Αυτό θα το κάνω στο σινεμά και ΟΧΙ εδώ!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alex Εμφάνιση μηνυμάτων
εκτος αν εχεις πατερα δισκα με πολλα λεφτα και σου παρεχει γνωση και εξοπλισμο...
Τα παιδιά μου θα έχουν πατέρα δισκά. Να δώ ποιος θα τους κουνηθεί!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alex Εμφάνιση μηνυμάτων
τωρα θα μου πεις γιατι τα γραφεις ολα αυτα αφου θα βρεθει παλι κανας "μαγκας-απεσταλμενος του Θεου-μοντερεητορ-δεν εχουμε δημοκρατια εδω", να μας απαλλαξει απο αυτο το περιττο κειμενο.. τεσπα, οποιος προλαβει να το διαβασει...
Δεν νομίζω να φτάσει ως εκεί alex. Αλλά και να φτάσει θα το ξαναγράψω.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 28-05-10, 13:24
Giorgos Ο χρήστης Giorgos δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Κορυδαλλός
Μηνύματα: 3.496
Προεπιλογή

Προφανως και δε θα σβηστει τιποτα οσο οι τονοι παραμενουν χαμηλοι, οι τροποι ειναι κοσμιοι και η συζητηση δε θιγει προσωπα.
__________________
Πέταλο
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 28-05-10, 13:27
drbig Ο χρήστης drbig δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-11-2009
Περιοχή: ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ
Μηνύματα: 887
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giorgos Εμφάνιση μηνυμάτων
Προφανως και δε θα σβηστει τιποτα οσο οι τονοι παραμενουν χαμηλοι, οι τροποι ειναι ανθρωπινοι και η συζητηση δε θιγει προσωπα.
Ο σκοπός μου είναι να θίξω καταστάσεις. Όχι πρόσωπα. Τώρα ξέρεις τι λένε. Όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται, κι όποιος έχει τη σφίγγα σφίγγεται!

Αν προσωποποιήσω τις καταστάσεις θα έχω αποτύχει σ' αυτό που θέλω να πετύχω.
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 28-05-10, 13:45
alex Ο χρήστης alex δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-12-2009
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 538
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην alex
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giorgos Εμφάνιση μηνυμάτων
Προφανως και δε θα σβηστει τιποτα οσο οι τονοι παραμενουν χαμηλοι, οι τροποι ειναι κοσμιοι και η συζητηση δε θιγει προσωπα.

ρε φιλε στο τοπικ με την αγγελια μου, επιασες και εσβησες ολα τα ποστ εμενα και των παιδιων, δεν καταλαβαινεις οτι ειναι προσβλητικο να συμβαινει οποτε κρινεις εσυ? ουτε προσωπα θιξαμε, ουτε τονους ανεβασαμε, ουτε τπτ, βρεθηκανε δυο παιδια και ρωταγανε για τα κλαδεματα και ειπανε πως θα περασουν το απογευμα να τα παρουν, και τα εσβησες γιατι εισαι ρομποκοπ και τα θεωρουσες περιττα...λες και αν εμεναν θα χαλαγε η δομη του φορουμ ολου, και θα μας εκανε μηνυση η invision, λες και δεν γραφονται ενα σωρο "αλλα τετοια περιττα" εδω καθημερινα...

θελει πολυ μυαλο να καταλαβεις πως οταν σβηνεις εστω και αυτο που ειναι αδιαφορο επειδη εχεις τη δυνατοτητα, του αλλου του κακοφαινεται, που σε τιμαει με την παρουσια του εδω?
ποσο πιο λιανα να στο κανω?
χθες πιασατε και σβησατε τα ποστ μου ολα επειδη ειπα πως αν οι δισκοι μου γινοντουσαν χελιδονοψαρα θα φταιγανε τα λιτρα μου...
και αλλα πολλα...ποιον εθιξα εκει? τα χελιδονοψαρα?


στο φιναλε αν δεν θελετε να γραφουμε πειτε το μας να φυγουμε...
η τουλαχιστον πειτε μας τι μπορουμε και τι οχι...
τωρα φυσικα κινδυνευει να σβηστει και αυτο το ποστ μου γιατι ειναι καπως προσωπικο αλλα διαβαστε το με λογοτεχνικη διαθεση, τι να σας πω...
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 28-05-10, 14:13
Giorgos Ο χρήστης Giorgos δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Κορυδαλλός
Μηνύματα: 3.496
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alex Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε φιλε στο τοπικ με την αγγελια μου, επιασες και εσβησες ολα τα ποστ εμενα και των παιδιων, δεν καταλαβαινεις οτι ειναι προσβλητικο να συμβαινει οποτε κρινεις εσυ? ουτε προσωπα θιξαμε, ουτε τονους ανεβασαμε, ουτε τπτ, βρεθηκανε δυο παιδια και ρωταγανε για τα κλαδεματα και ειπανε πως θα περασουν το απογευμα να τα παρουν, και τα εσβησες γιατι εισαι ρομποκοπ και τα θεωρουσες περιττα...λες και αν εμεναν θα χαλαγε η δομη του φορουμ ολου, και θα μας εκανε μηνυση η invision, λες και δεν γραφονται ενα σωρο "αλλα τετοια περιττα" εδω καθημερινα...

θελει πολυ μυαλο να καταλαβεις πως οταν σβηνεις εστω και αυτο που ειναι αδιαφορο επειδη εχεις τη δυνατοτητα, του αλλου του κακοφαινεται, που σε τιμαει με την παρουσια του εδω?
ποσο πιο λιανα να στο κανω?
Ηθελα να αποφυγω τις αντιπαραθεσεις στο συγκεκριμενο θεμα, αλλα εφοσον απευθυνεσαι σε εμενα (στο πρωτο μισο της απαντησης σου), πρεπει να απαντησω και ευελπιστω οτι θα σταματησει εδω (για την συγκεκριμενη αγγελια). Ουτε ο ρομποκοπ ειμαι (που τον θυμηθηκες αυτον! ), ουτε θα ηθελα να ημουν και οντως οι απαντησεις δεν χαλασανε ή αλλοιωσανε τη δομη της αγγελιας. Αυτο το ομολογω. Το οτι σβηνονται οταν "το κρινω εγω" ειναι αναγκαιο μιας και ειμαι συντονιστης που με εχει εμπιστευτει απολυτα ο ιδιοκτητης του φορουμ και αυτο ειναι μερος της "δουλειας" μου.
Ομως, παραβλεπεις καποιες σημαντικες λεπτομερειες και προτρεχεις να κατηγορησεις οτι εσβησα ολες τις απαντησεις.
Στους γενικους κανονες (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=12625) αναφερεται:
6. Μηνύματα που είναι άσχετα με την μικρή αγγελία (για παράδειγμα, δεν ρωτούν λεπτομέρειες) θα σβήνονται άμεσα από τους συντονιστές.

Πριν το σβησιμο, μονο των ασχετων με το θεμα απαντησεων (οντως καποιες απαντησεις με καλο χιουμορ θα μπορουσαν να παραμεινουν αλλα δε θελω να γινονται διακρισεις γιατι παλι θα κατηγορηθουμε), καναμε ολοκληρη συζητηση σε κοινη θεα μεσα στην αγγελια σου. Πιστευω οτι ηταν ξεκαθαροι οι λογοι (αφου τους εξηγησα) που προχωρησα στο σβησιμο ασχετων απαντησεων. Εκ των πραγματων ειναι αδυνατο να ελεγχονται ολες οι απαντησεις σε ολοκληρο το φορουμ και να σβηνονται μονο οι ασχετες. Λες και δεν εχουμε κατι αλλο να κανουμε με τον χρονο μας. Εξαλλου αυτο, απο εμενα τουλαχιστον, δεν ειναι θεμιττο μιας και μου αρεσει να βλεπω το παρεΐστικο υφος και τα αστειακια μεταξυ των μελων.
Καποιες φορες ομως, συμβαινει να σβηνονται οι ασχετες απαντησεις (εκτος θεματος, σπαμ, κλπ) σε καποια θεματα. Επισης καποιες φορες οι συντονιστες σβηνουν λανθασμενα καποια θεματα. Ανθρωποι ειμαστε, οχι ρομποκοπ που δεν κανει ποτε λαθος.
Τελος, δεν ξερω γιατι εδωσες τοση εκταση στο θεμα αυτο αφου, οπως ο ιδιος λες, "οι σβησμενες απαντησεις ειναι αδιαφορες" (μην ξεχναμε ολες οι απαντησεις στις μικρες αγγελιες ειναι προσωρινες μιας και αργα ή γρηγορα θα σβηστουν με τη ληξη της εκαστοτε αγγελιας), αρα δεν θα επρεπε να απασχολει (σε τοσο μεγαλο βαθμο τουλαχιστον) τα υπολοιπα μελη. Ασε που στα τοσα χρονια που ειμαι γενικος συντονιστης στο φορουμ δεν εχω λαβει ποτε παραπονο για τον τροπο διαχειρισης μου. Αλλα βεβαια παντα υπαρχει η πρωτη φορα και ειναι απολυτως σεβαστο το παραπονο.

Θα ηθελα να ληξει το θεμα μας εδω. Αν θελεις να το συνεχισουμε, μπορουμε να το κανουμε με προσωπικα μηνυματα.
__________________
Πέταλο
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 28-05-10, 14:24
alex Ο χρήστης alex δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-12-2009
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 538
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην alex
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giorgos Εμφάνιση μηνυμάτων
Ηθελα να αποφυγω τις αντιπαραθεσεις στο συγκεκριμενο θεμα, αλλα εφοσον απευθυνεσαι σε εμενα (στο πρωτο μισο της απαντησης σου), πρεπει να απαντησω και ευελπιστω οτι θα σταματησει εδω (για την συγκεκριμενη αγγελια). Ουτε ο ρομποκοπ ειμαι (που τον θυμηθηκες αυτον! ), ουτε θα ηθελα να ημουν και οντως οι απαντησεις δεν χαλασανε ή αλλοιωσανε τη δομη της αγγελιας. Αυτο το ομολογω. Το οτι σβηνονται οταν "το κρινω εγω" ειναι αναγκαιο μιας και ειμαι συντονιστης που με εχει εμπιστευτει απολυτα ο ιδιοκτητης και αυτο ειναι μερος της "δουλειας" μου.
Ομως, παραβλεπεις καποιες σημαντικες λεπτομερειες και προτρεχεις να κατηγορησεις οτι εσβησα ολες τις απαντησεις.
Στους γενικους κανονες (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=12625) αναφερεται:
6. Μηνύματα που είναι άσχετα με την μικρή αγγελία (για παράδειγμα, δεν ρωτούν λεπτομέρειες) θα σβήνονται άμεσα από τους συντονιστές.

Πριν το σβησιμο, μονο των ασχετων με το θεμα απαντησεων (οντως καποιες απαντησεις με καλο χιουμορ θα μπορουσαν να παραμεινουν αλλα δε θελω να γινονται διακρισεις γιατι παλι θα κατηγορηθουμε), καναμε ολοκληρη συζητηση σε κοινη θεα μεσα στην αγγελια σου. Πιστευω οτι ηταν ξεκαθαροι (αφου τους εξηγησα) οι λογοι που προχωρησα στο σβησιμο ασχετων απαντησεων. Εκ των πραγματων ειναι αδυνατο να ελεγχονται ολες οι απαντησεις σε ολοκληρο το φορουμ και να σβηνονται μονο οι ασχετες. Λες και δεν εχουμε κατι αλλο να κανουμε με τον χρονο μας. Εξαλλου αυτο, απο εμενα τουλαχιστον, δεν ειναι θεμιττο μιας και μου αρεσει να βλεπω το παρεΐστικο υφος και τα αστειακια μεταξυ των μελων.
Καποιες φορες ομως, συμβαινει να σβηνονται οι ασχετες απαντησεις (εκτος θεματος, σπαμ, κλπ) σε καποια θεματα. Επισης καποιες φορες οι συντονιστες σβηνουν λανθασμενα καποια θεματα. Ανθρωποι ειμαστε, οχι ρομποκοπ που δεν κανει ποτε λαθος.
Τελος, δεν ξερω γιατι εδωσες τοση εκταση στο θεμα αυτο αφου, οπως ο ιδιος λες, "οι σβησμενες απαντησεις ειναι αδιαφορες" (μην ξεχναμε ολες οι απαντησεις στις μικρες αγγελιες ειναι προσωρινες μιας και αργα ή γρηγορα θα σβηστουν με τη ληξη της εκαστοτε αγγελιας), αρα δεν θα επρεπε να απασχολει (σε τοσο μεγαλο βαθμο τουλαχιστον) τα υπολοιπα μελη. Ασε που στα τοσα χρονια που ειμαι γενικος συντονιστης στο φορουμ δεν εχω λαβει ποτε παραπονο για τον τροπο διαχειρισης μου. Αλλα βεβαια παντα υπαρχει η πρωτη φορα και ειναι απολυτως σεβαστο το παραπονο.

Θα ηθελα να ληξει το θεμα μας εδω. Αν θελεις να το συνεχισουμε, μπορουμε να το κανουμε με προσωπικα μηνυματα.

to 97% των ποστ φιλε γιωργο ειναι ή ασχετα η χιλιοειπωμενα, οποτε μην μου αναφερεις μια γενικοτητα στους κανονες επειδη ειναι το μοναδικο προσεγγισιμο ντοκουμεντο, δεν κολλαει στην παρουσα φαση...
απο κει κι επειτα ηθελα απλα να θιξω πως κι εγω τοσα χρονια ως μελος σε φορουμς, ειναι η πρωτη(για την ακριβεια η δευτερη) φορα που μου σβηνονται ποστ και με ενοχλει πολυ...
απο κει κι επειτα διαβαζοντας πριν λιγο αυτο "Προφανως και δε θα σβηστει τιποτα οσο οι τονοι παραμενουν χαμηλοι, οι τροποι ειναι κοσμιοι και η συζητηση δε θιγει προσωπα." το βρηκα αρκετα αντιφατικο με την περιπτωση μας, και γιαυτο το ανεφερα...end of story
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 28-05-10, 13:33
Το avatar του χρήστη ΧρήστοςΠ
ΧρήστοςΠ Ο χρήστης ΧρήστοςΠ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-03-2007
Περιοχή: ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΙΓΑΛΕΩ
Μηνύματα: 1.305
Προεπιλογή

φίλε μου Alex προσωπικά σαν Χρήστος σβήνω μόνο ότι έχει αντιπαραθεση και άσχετα με το θέμα αν έχουν γίνει καποια λάθη θα το δω και εγώ και θα τα επαναφέρω .

drbig δεν διαφωνώ μαζί σου στις ιδές που έχες και σκέψεις

πάλι θα μιλήσω για μένα και τι πιστεύω εγώ .

Αν κάποιος που ξεκινάει τώρα θέλει να βάλει δίσκους για παραδειγμα θα ήταν καλύτερο και για αυτόν και για τα ψάρια του να μπούνε όσο το δυνατόν μεγαλύτερο ενυδρείο 400+ λίτρα αλλιώς θα πρέπει να κάνει μεγαλο αγώνα και κόπο και μακροπρόθεσμα θα του στοιχίσει περισσότερο από ότι αν είχε πάρει ένα μεγάλο ενυδρείο .

Σε λεπτομέρειες γιατί και πως θα ήταν τουλάχιστον βαρετό για αυτούς που δεν ασχολούνται με τους δίσκους . Γενικά σε κάποια ψάρια πρέπει να είμαστε ποιο απαιτητικοί πως να το κάνουμε δεν είναι όλα ίδια .

Φυσικά συφωνώ μαζί σου ότι δεν πρέπει να τον κράξουμε όμως θα πρέπει και κάποιος που δεν ξέρει να σεβαστεί και λίγο την γνώμη μου και να μην προσπαθεί ενώ δεν έχει ασχοληθεί με κάποιο συγκεκριμένο ψάρι να θεωρεί ότι είναι σωστό
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 28-05-10, 17:08
georgebruno Ο χρήστης georgebruno δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-01-2009
Περιοχή: Κοζάνη
Μηνύματα: 109
Προεπιλογή

Παράθεση:
Γενικά σε κάποια ψάρια πρέπει να είμαστε ποιο απαιτητικοί πως να το κάνουμε δεν είναι όλα ίδια .
Εδω με βρίσκεις εν μέρει αντίθετο
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 29-05-10, 17:04
giannisaek Ο χρήστης giannisaek δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 15-10-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 834
Προεπιλογή

Φίλε Χάρη διάβασα με μεγάλη προσοχή τα όσα έγραψες, Έχεις δίκιο να πληγώνεσαι για τις διαγραφές των κειμένων σου.
¶ποψή μου είναι ότι αυτό το φόρουμ και το κάθε φόρουμ είναι για ανταλλαγή απόψεων με σκοπό την μάθηση πάνω στο αντικείμενο, φυσικά οι απόψεις μας να μην είναι (επιθετικές, υβριστικές), και ότι δίποτε άλλο που θα θίγει και θα προσβάλει τον συνομιλητή μας.
Μια διαγραφή κειμένου που δεν περιέχει τις παραπάνω λέξεις, είναι πέρα για πέρα άδικη και δεν πρέπει να γίνεται.
Όλοι οι ακουαρίστες έχουμε τον ίδιο σκοπό, την αγάπη για τα ψάρια, άλλοι γνωρίζουμε περισσότερα άλλοι λιγότερα κανένας μας δεν τα ξέρει όλα ούτε θεωρώ σωστό ότι πρέπει να νομίζουμε ότι τα ξέρουμε όλα, αυτούς εγώ τους λέω ξερόλες, όλοι ξεκινήσαμε με λάθη και μάθαμε από αυτά (αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις) και την τελειότητα δεν την έχει φτάσει κανένας μας (όσο θα ζούμε θα μαθαίνουμε) γνώμη μου είναι ότι όλες οι απόψεις των φίλων πρέπει να είναι σεβαστές και να μην διαγράφονται είτε λάθος είναι είτε σωστές, εξάλλου σε ένα ποστ δεν συνομιλούν μόνο δύο άτομα συνομιλούν πολλοί και ο καθένας από τους αναγνώστες παίρνει γενική άποψη δεν πρέπει να την επιβάλουμε σε κάποιον να την κάνει ντε και καλά γιατί έτσι τον αποθαρρύνουμε με τον τρόπο μας. Πολλοί καινούργιοι ακουαρίστες φοβούνται να κάνουν παρουσίαση φοβούμενοι την επίθεση που θα δεχτούν.
Συνοψίζοντας είναι λάθος από τους διαχειριστές του φόρουμ οι διαγραφές κειμένων, θεωρείται μεγάλη προσβολή.
Πρέπει να λέμε την γνώμη μας χωρίς αυτή να δέχεται επίθεση.
Το λάθος των καινούριων να διορθώνεται από τους έμπειρους με κόσμιο τρόπο (απλή αναφορά του σωστού και όχι επιβολή).
Και να σεβόμαστε την προσωπικότητα του άλλου είτε ξέρει είτε δεν ξέρει, όλοι είμαστε το ίδιο.
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 29-05-10, 17:15
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

μαλλον καποιου αλλου το κειμενο διαβασες δε παραπονεθηκα γιατι σβησανε κατι δικο μου
παραπονιεμε γιατι ειμαι στην μπουκα συνεχεια και ο λογος ειναι ο τροποσ που γραφω
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 29-05-10, 17:42
giannisaek Ο χρήστης giannisaek δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 15-10-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 834
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harris samos Εμφάνιση μηνυμάτων
μαλλον καποιου αλλου το κειμενο διαβασες δε παραπονεθηκα γιατι σβησανε κατι δικο μου
παραπονιεμε γιατι ειμαι στην μπουκα συνεχεια και ο λογος ειναι ο τροποσ που γραφω
Δεν αναφέρομαι σε σένα αναφέρομαι στον drbig
αυτουνού το κείμενο διάβασα
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 29-05-10, 18:45
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannisaek Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν αναφέρομαι σε σένα αναφέρομαι στον drbig
αυτουνού το κείμενο διάβασα
χαρης εγω χαρης ο drdig μπερδευτικα σορρυ
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 29-05-10, 17:26
Το avatar του χρήστη maria1983
maria1983 Ο χρήστης maria1983 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-11-2009
Περιοχή: χολαργός
Μηνύματα: 309
Προεπιλογή

Παλικάρια ηρεμείστε, υπάρχει το τραγούδι που λέει "σ όποιον αρέσουμε, για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε" !
Το λέω και το εννοώ, είναι λογικό να υπάρχουν τέτοιες αντιθέσεις σ ένα φόρουμ με τόσα άτομα. Και στην πραγματικότητα τα ίδια γίνονται. Χάρη δε γίνεται να σε καταλαβαίνουν όλοι, αλλά και τι έγινε; Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.
Συμφωνώ με αρκετά από αυτά που γράφτηκαν και κυρίως με αυτό που ειπώθηκε σχετικά με το ότι θίγεται το "εγώ" του καθενός, πάντα από εκεί ξεκινάνε όλα.
Απλά ρε παιδιά όταν σας λέει κάποιος μια αντίθετη άποψη, μην προσπαθείτε ενστικτωδώς να αποδείξετε ότι εσείς έχετε δίκιο, αλλά ανοίξτε ενστικτωδώς τα αυτιά σας μήπως γνωρίζει κάτι άλλο ο άλλος και επωφεληθείτε!
Α και ξέρετε τι άλλο πιστεύω ότι φταίει; Είστε πολλοί άντρες μαζεμένοι εδώ μέσα, πρέπει να αυξηθούν οι γυναίκες!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Όταν θέλει η φύση Κόφινας Δίσκοι 3 24-03-08 18:35
Πετρες απο την φύση??? zak Γλυκό νερό - Γενικά 20 14-03-08 23:37
Φύση και ενυδρείο Juan Παρουσιάσεις Φυτεμένων Ενυδρείων 12 02-11-05 10:10
Φυτά απο τη φύση + παράσιτα newfish Φυτεμένα Ενυδρεία Γενικά 0 24-12-02 21:47

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:03.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,09508 seconds with 14 queries