Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Γλυκό νερό - Γενικά (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=8)
-   -   ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΑ (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=51434)

Alekos 05-04-11 12:58

ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΑ
 
Καλησπέρα σε όλους!Έκανα μια παραγγελία από petcumulus στις 24 Μαρτίου!Ότι έχω παραγγείλει είναι διαθέσιμο και τους είχα ενημερώσει από τότε ότι τα θέλω σήμερα!!!!Τους παίρνω τηλ.και δεν απαντά κανείς!!!Ας μου απαντήσει κάποιος που έχει παραγγείλει από αυτούς να μου πει τι γίνεται γιατί μπορεί να έχω κάνει λάθος και εγώ!
thanks...

Thrillos 05-04-11 14:01

Αλέκο στείλε ένα πμ στον Red Rubin που γράφει εδώ στο forum. Τα παιδιά είναι πολύ εξυπηρετικά και σίγουρα κάποια παρεξήγηση έχει γίνει.

Alekos 05-04-11 14:06

όταν λες παρεξήγηση τι εννοείς?για ποιο λόγο να έγινε αυτό?
έστειλα π.μ.!να δούμε....

Sotiris7 05-04-11 14:16

Επίσης, καθώς το καταστημα είναι ηλεκτρονικό, το καλύτερο που θα μπορούσες να κάνεις, είναι να τους έστελνες ένα e-mail αντί να πάρεις τηλέφωνο.

Επειδή λίγο πολύ, όλοι μας έχουμε παραγγείλει και από κάτι στα παιδιά, και καθώς μακράν οι περισσότεροι είμαστε απολύτως ικανοποιημένοι από την εξυπηρέτηση των παιδιών, γι αυτό θα δεις ότι κάποιοι μπορεί να μιλήσουν για κάποια παρεξήγηση.

ARIS1983 05-04-11 14:29

Nαι τα παιδια ειναι αριστοι επεγγελματιες, οταν λεμε παρεξηγηση ενοουμε οτι κατι μπορει να μην εγινε κατανοητο ή σαφες στην ολη διαδικασια παραγγελιας-παραδοσης.

giannisqq 05-04-11 14:54

εχει καποιο προβλημα το σαιτ απ οσο ξερω...θα βρεθει ακρη μην ανυσηχεις,ειναι ενταξει ατομα...

ignatios 05-04-11 15:02

Το καταστημα ειναι ηλεκτρονικο, δεν υπαρχει ωραριο. Δοκιμασε μεσημερακι 3-3.30 συνηθως ειναι εκει. Αλλα επιδη πηγα εκει εχθες, κανουν κατι εργα απ΄εξω και εχουν προβλημα με τα τηλ. Καλητερα με mail θα κανεις την δουλεια σου

Alekos 05-04-11 15:03

είχα στείλει και mail αλλά ενημερώθηκα ότι έχουν πρόβλημα στους υπολογιστές και όλες οι παραγγελίες κόβονται με το χέρι!!υπομονή λοιπόν:smt028:smt028:smt028

Alekos 07-04-11 15:16

μπορεί να κλείσει.

bokostas 07-04-11 16:11

Δεν μας λες και τι έγινε? Εξυπηρετήθηκες τελικά? Να μη μένουν σκιές αν δεν υπάρχει λόγος.

mikrosaquaristas 07-04-11 19:49

πως να μείνουν σκιές? τα παιδιά είναι εξυπηρετικότατα και όλοι καταλαβαίνουν σχεδόν με την πρώτη ότι δεν θα υπάρξει πρόβλημα ποτέ (κι αν τύχει θα λυθεί με τον ευγενέστερο τρόπο)

dimost 07-04-11 20:09

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Alekos (Μήνυμα 575121)
Καλησπέρα σε όλους!Έκανα μια παραγγελία από petcumulus στις 24 Μαρτίου!Ότι έχω παραγγείλει είναι διαθέσιμο και τους είχα ενημερώσει από τότε ότι τα θέλω σήμερα!!!!Τους παίρνω τηλ.και δεν απαντά κανείς!!!Ας μου απαντήσει κάποιος που έχει παραγγείλει από αυτούς να μου πει τι γίνεται γιατί μπορεί να έχω κάνει λάθος και εγώ!
thanks...

εγω φιλε δυο φορες που εχω παραγγελει απο εκει κανενα προβλημα μαλιστα παραγγειλα προχθες ενα φιτλρο και κατι φαρμακα και σημερα ηρθαν πρωι πρωι

achisael 08-04-11 02:54

+φωνω απολυτα 100% αξιοπιστοι και γρηγοροι..
ολοι μπορει να κανουν καποιο λαθος.. ;);)

Alekos 08-04-11 15:13

καλησπέρα.μίλησα με κάποιον υπεύθυνο και με ενημέρωσε ότι η παραγγελία μου θα πάει λίγο παραπίσω διότι τα test της api έχουν καθυστερήσει να έρθουν!!
Μάλιστα μου είπε ότι θα την σταματήσει την εν λόγω εταιρία λόγο συνεχές καθυστέρηση.Αυτά μου είπε,αυτά σας λέω!όλα οκ


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:50.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01971 seconds with 10 queries