Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > DIY . Φτιάχτο μόνος σου

DIY . Φτιάχτο μόνος σου Ο τίτλος τα λέει όλα.

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #25  
Παλιά 21-06-14, 23:56
DIMITRAMAS Ο χρήστης DIMITRAMAS δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-01-2014
Περιοχή: ΓΕΡΑΚΑΣ
Μηνύματα: 50
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalhs89 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ίσως φταίω και εγώ γιατί τα είπα μάλλον λίγο μπερδεμένα. Λοιπόν αυτό το link που σου έδωσα έχει να κάνει καθαρά με την αποστολή σου. Όταν ανοίξει η σελίδα λογικά θα δείς αυτό που είναι στην παρακάτω φωτογραφία. Στο πρώτο κόκκινο πλαίσιο βλέπεις τον κωδικό αποστολής που σου έδωσε ο πωλητής σου και στο δεύτερο κόκκινο πλαίσιο ( το κάτω δηλαδή) βλέπεις την πορεία του δέματος. Σε εσένα εκεί που σε εμένα τώρα γράφει Summary θα γράφει Details. Πατώντας Details θα σου εμφανίσει ακριβώς αυτά που έχει εμφανίσει και σε εμένα. Όσον αφορά τώρα αυτόν τον picarduino η ερώτηση μου δεν έχει καμία σχέση με το link αυτό που σου έστειλα απλά είναι τελείως άσχετη και απορία κυρίως από το μήνυμα που σου έστειλε ο πωλητής σήμερα. Ελπίζω να μην σε μπέρδεψα περισσότερο. Ωχ Ωχ περαστικά εύχομαι για τον γκάπακα και καλά να είναι τα μωρά.
Ευχαριστώ
Οσο εσύ έγραφες και πατώντας κλικ σε όλα τα εικονίδια, απλά το details είναι τελευταίο...
Ok αλλά πως σου ήρθε να με ρωτήσεις για τον Picarduino ?
Παρεπιμπτόντως και άσχετο, είδα ότι είσαι από τη Σάμο, ωραίο το νησί σας, πέρυσι και πρόπερσι ήμουν εκεί για ιστιοπλοϊκούς αγώνες, για τη regatta, φέτος δε θα πάω θα φυλάω τα ψάρια
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Redox / ORP Controller - Conductivity Controller kifinas Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 3 11-01-13 21:01
ph controller??? Nikos_alex Θαλασσινό νερό - Γενικά 2 26-05-11 18:40
αναγκαιότητα φελιζόλ? ALKAR Αρχάριοι γλυκού νερού 20 03-03-10 22:50
ph controller temp controller απο fish-street!! Papas35 Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 4 12-10-09 11:14
sos ph controller kanarini Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 11 12-03-08 19:20

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,15706 seconds with 15 queries