Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Αρχάριοι γλυκού νερού

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
Παλιά 01-09-08, 00:08   #1
450 VISION Δεξαμενη-προτασεις
 
Το avatar του χρήστη kostasoyk
kostasoyk
Junior Member
Εγγραφή: 30-08-2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 7

Εμφάνιση έκδοσης για εκτύπωση Αποστολή αυτής της σελίδας μέσω email
kostasoyk Ο χρήστης kostasoyk δεν είναι συνδεδεμένος 01-09-08, 00:08
Αξιολόγηση: (0 votes - average)

καλησπερα σε ολους.με λενε Κωστα και ειμαι καινουργιο μελος στην κοινοτητα.εχω στην κατοχη μου ενα 450 VISION τροπικο και ενα 120 επισης τροπικο.ασχολουμαι περιπου 4 ετη με το hobby αλλα εχω πολλα ακομα να μαθω.περναω κατευθειαν στο θεμα που ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.βρηκα στα σκουπιδια μια δεξαμενη 450vision(ξεχωρα απο αυτη που εχω).tην γεμισα και την εχω τριπλοτσεκαρει.ειναι μια χαρα.το προβλημα ειναι οτι δεν εχει τιποτα αλλο παρα μονο τα κρυσταλα και το κουτι του φιλτρου μεσα το οποιο ειναι τελειως αδειο.ουτε καπακια ουτε λαμπες ουτε βαση ουτε τιποτα.ειναι μια αδεια δεξαμενη.επειδη την εχω στην βεραντα και επειδη δεν ειμαι σε οικονομικη κατασταση για να φτιαξω ενα ακομα κομπλε 450(αφηστε που ρωτησα σε pet shop και μου ειπανε καλυτερα να παρω καινουργιο ,γιατι το να φτιαξω αυτο απο την αρχη κομπλε κομματι κομματι θα μου στοιχισει παρα πολλα χρηματα και δεν συμφερει)θελω να μου δωσετε καποιες ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΕΣ και σχετικα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ προτασεις-λυσεις για να το λειτουργησω στη βεραντα μου οπως ειναι (αν γινεται)πχ να το κανω με χρυσοψαρα ή οτι αλλο μπορειτε να μου προτεινετε αρκει οπως ειπα και πριν να μου δωσετε μια ολοκληρωμενη λυση και να ειναι και ομορφο αισθητικα μιας και θα ειναι και τον χειμωνα εξω .ευχαριστω εκ των προτερων.ΚΩΣΤΑΣ
Εμφανίσεις: 5119
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Παρουσιαση Vision 450 DiscusBoy Φυτεμένα Ενυδρεία Γενικά 5 17-10-07 23:52
Juwel Vision 180 DJK Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 8 08-08-05 15:26
Ποιος την εχει μεγαλυτερη ...? (δεξαμενη εννοω) Tricky Γλυκό νερό - Γενικά 6 05-03-05 02:25

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:21.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,05639 seconds with 14 queries