Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου

Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου Ανακοινώσεις και νέα από τον ΠΣΦΕ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 02-04-07, 13:18
Το avatar του χρήστη bakogiannisd
bakogiannisd Ο χρήστης bakogiannisd δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-12-2005
Περιοχή: Κατοχή - Οινιάδες
Μηνύματα: 107
Προεπιλογή Επίσκεψη στον Σύλλογο

Το Σάββατο που μας πέρασε, επιτέλους πήγα στα γραφεία του Συλλόγου μας. Αν και μέλος εδώ και ένα χρόνο οι υποχρεώσεις μου δεν μου επέτρεψαν τόσο καιρό να το επισκεφτώ. Ενθουσιάστηκα με τα ενυδρεία και την οργάνωση των γραφείων, γιατί είναι σημαντικό ότι δημιουργήθηκαν από ανθρώπους που αφιέρωσαν πολύ από τον προσωπικό τους χρόνο. Συγχαρητήρια σε όλους που βοήθησαν γιαυτό το αποτέλεσμα (πολύ θα ήθελα να ήμουν και εγώ ένας από αυτούς). Επίσης πρόσεξα και ένα υπό κατασκευή ενυδρείο μεγάλο που προμηνύει μεγάλη συνέχεια στην υποδομή των γραφείων. Συγχαρητήρια και πάλι στους υπεύθυνους του έργου αυτού. Χαιρετισμούς από το «πτωχό» σε ενυδρειόφιλους Μεσολόγγι, που ελπίζω να προσπαθήσω να κάνω τον σύλλογο μας γνωστό στην περιοχή.

Υ.Γ. Μία υπόσχεση στον φίλο Γιώργο που γνώρισα από κοντά στα γραφεία: Μπορεί η πρώτη επίσκεψη μου να ήταν μικρής χρονικής διάρκειας, την επόμενη φορά όμως που ελπίζω να είναι σύντομα θα παραμείνω σε όλη την διάρκεια της συνάντησης μας.

Χαιρετισμούς σε όλους τους φίλους που γνώρισα από κοντά και ευχαριστώ για την συζήτηση που είχαμε.

Μπακογιάννης Δημήτρης.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Εντυπώσεις απο το σύλλογο nikolas87 Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου 1 12-03-07 17:03
Μην φέρνετε ψάρια στο Σύλλογο πριν συνεννοηθείτε Tolis Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου 0 26-06-06 14:16
Ζήτηση Φυτών / Ψαριών για τον Σύλλογο Tolis Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου 19 20-06-06 18:42
Καμία απάντηση από το σύλλογο! panvagil Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου 6 12-06-05 21:35

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:24.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,02789 seconds with 13 queries