Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Greek Aquarist's Boards

Greek Aquarist's Boards Οτι έχει να κάνει με τήν λειτουργία του forum. Προβλήματα, σχόλια, παρατηρήσεις.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 27-11-03, 06:45
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή Δύο χρόνια Greek Aquarist's Boards

Περασανε γρηγορα!
Θα αφησω σε οσα μέλη θελουν, να σχολιασουν ή να καταγραψουν τις εμπειριες τους εδω μεσα.
Εγω μονο να πω οτι, απο τοτε ως τωρα, βλεποντας ειτε απο κοντα, ειτε απο φωτος, ενυδρεια πολλων μελων, που ηρθαν εδω μεσα ψαχνοντας, βλεπω πολύ καλά ενυδρεια, πολλες φορες πανω απο ενα/ανα μελος, και ελπιζω το board να εχει βαλει το χερακι του.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 27-11-03, 12:11
sot-zoe Ο χρήστης sot-zoe δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 16-12-2002
Περιοχή: ΜΑΡΟΥΣΙ
Μηνύματα: 540
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην sot-zoe
Προεπιλογή

Το εχει βαλει το χερακι του το board
Και εγω ειχα ερθει τοτε με ενα ενυδρειο μανταρα με μπερδεμενες γνωσεις και πληροφοριες που ειχα απο τους διαφορους καλοθελητες και εχω τωρα ενα ενυδρειο που μου αρεσει πολυ και ξερω τι γινεται μεσα σε αυτο και πως λειτουργει και πως να το συντηρω .
Ολα αυτα τα εμαθα εδω μεσα απο συζητησεις με τα υπολοιπα μελη ή απο υποδειξεις τους για το που μπορω να βρω αξιοπιστη πληροφορηση .
Χαιρομαι οταν αυτη η παρεα μεγαλωνει , εστω και με καποια προβληματα και λειπαμε οταν αιμοραγει .
Σε αυτο το διαστημα που λειτουργει το board εχω δει πολλες φορες να αναιβενουν οι τονοι , εχω δει πολλες παρεξηγησεις και αλλα πολλα , αλλα παντα στο τελος ολα διορθωνονται και ξεκαθαριζει παντα η κατασταση .
Αυτο ομως που ποτε δεν μου αρεσε ειναι οταν ακουω αξιολογους ανθρωπους στο χομπυ να κουραζονται και να χανουν το κουραγιο τους και την επιθυμια τους να μοιραστουν την γνωση και την εμπειρια τους με νεοτερους στο χομπυ , απο διαφορες μικροπαρεξηγησεις και προσωπικα .
Τελος ευχομαι στο board να μπορεσει να αξιοποιησει την μεχρι τωρα εμπειρια του για ακομα καλυτερα πραγματα στον χωρο και ποτε να μην χασει τον αρχικο ενθουσιασμο του να διαφωτιζει τους νεους στον χωρο .
__________________
Σωτήρης
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 27-11-03, 13:50
Το avatar του χρήστη koulio
koulio Ο χρήστης koulio δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 16-12-2002
Περιοχή: Πειραιας
Μηνύματα: 602
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην koulio
Προεπιλογή

Αν το εχει βαλει το χερακι του ............

παντου το εχει βαλει το χερακι του, και στις τσεπες μας το εχει βαλει
βαθια

και αυτο γιατι μας εχει κανει ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ με το χομπι και ολο ζηταμε παραπανω ενυδρεια/συστηματα κτλ κτλ κτλ (εεεε πλακα κανω )

πιστευω οτι το board μεσα σε αυτα τα 2 χρονια εδωσε μια καινουργια πνοη στο χομπι ενωσε ανθρωπους απο ολη την ελλαδα με το ιδιο μερακι/την ιδια τρελλα. το κυριοτερο ειναι οτι εδωσε αμετρητες πληροφοριες/συμβουλες οσο αφορα τα ενυδρεια καινουργιες προτασεις και κυριως αλλαξε,πιστευω πολλους στον τροπο με τον οποιο βλεπουνε το θεμα ενυδρειο.

επισης προσωπικα γνωρισα ανθρωπους που με ευχαριστηση και υπομονη θα ακουσουν το προβλημα σου , την απορια σου και θα σε συμβουλεψουν αναλογα ειτε μεσα απο το board ειτε και προσωπικα ακομη.

προσωπικα θα ηθελα να αναφερθω πως μου εχει γινει το board λιγο εμμονη ιδεα, και αν δεν εχω pc στο σπιτι, κλεβω λιγο / αρκετο χρονο να μπαινω απο την δουλεια μου και να διαβαζω και συναντω ανθρωπους με μερακι.

συγκρουσεις και αντιδικιες θα υπαρχουν αλλα και αυτο δειχνει κατι το υγιες σε μια μικρη κοινωνια οπως εδω.

ευχομαι στο board να τα χιλιασει με περισσοτερα μελη περισσοτερα ενυδρεια περισσοτερες γνωσεις και να μην χασει τον αρχικο ενθουσιασμο

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
__________________


There is a fine line between "hobby' and "mental illness".

Κυριακος
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 27-11-03, 13:56
Το avatar του χρήστη newfish
newfish Ο χρήστης newfish δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-12-2002
Περιοχή: Φέρμα Ιεράπετρα Κρήτη
Μηνύματα: 516
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην newfish
Προεπιλογή Re: Δύο χρόνια Greek Aquarist's Boards

Όταν πριν από ενάμισι (περίπου) χρόνο αποφάσισα να ασχοληθώ με τον υπέροχο αυτόν κόσμο του ενυδρείου, άρχισα να αναζητώ πηγές πληροφοριών στο internet και ανέλπιστα έπεσα επάνω στο GAB.
Μέσα σε αυτόν τον ενάμισι χρόνο που πέρασε από άσχετος (τελείως άσχετος ) κατάφερα να έχω στην κατοχή μου 4 ενυδρεία με συνολικά 450 λίτρα (περίπου) και να πηγαίνουν όλα μια χαρά, και να έχω κάποια σχέδια για το άμεσο μέλλον. :P
Όλα αυτά τα οφείλω σε αυτό το υπέροχο Forum, δηλαδή σε όλους εμάς που σπαταλάμε ώρες, άλλως πολλές άλλως λιγότερες, στο να ρωτάμε και να απαντάμε σε οτιδήποτε μπορεί να φανταστεί ο νους μας.

Χρόνια πολλά λυπών στο Forum μας,και καλή επιτυχία στον Σύλλογο μας, που ας μην το λησμονάμε από εδώ ξεκίνησε.
__________________
newfish








Δαγκώνει
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 27-11-03, 23:13
Το avatar του χρήστη γαυρος
γαυρος Ο χρήστης γαυρος δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 13-12-2002
Περιοχή: Αλ - τσαντηρι
Μηνύματα: 1.449
Προεπιλογή

Πωπω..περασαν περιπου 600 μερες που εχω μπλεξει με αυτη την τρελλοπαρεα ? Τωρα καταλαβα ποσο γερο οργανισμο διαθετετε ,αφου αντεξατε τοσες μερες και νυυυχτες το γαβρο-χουλιγκανο ! .
Τι να πει κανεις για το φορουμ ρε παιδια... πρεπει να μιλαμε κανα 6αμηνο..... Να πω για τα οσα εμαθα ? για τα ποσα μυστικα μικρα η μεγαλα που εφαρμοσα με επιτυχια :P ? εκτος ορισμενων πατεντων βεβαια(καλαμακια κλπ )για το ποσο μερικοι ειναι αναγκαιοι εδω ?? ονοματα δε λεω,δεν ειμαι ρουφιανος ! .Να πω για τις γνωριμιες που εκανα ?? ατομα που μετρανε οχι μονο για τις γνωσεις τους αλλα και για τον χαρακτηρα τους.Την ατελειωτη θεληση να λυσουν καποιο προβλημα ??βεβαια που και που <<εσκαγε και καμια σκαρταδουρα > αλλα μια ολοκληρη κοινωνια που ειμαστε ειναι αποδεκτον και αναμενομενον ! Και φυσικα η λεξη, εμαθα τα παντα εδω δεν εχει βαση,ολο και μαθαινουμε ,ο ενας με τον αλλον,οσο παλιωνουμε εμεις,νεοι χομπιστες μαθαινουν απο εμας και παει λεγοντας....Το αλατοπιπερο βεβαια ειναι μερικες αντιπαραθεσεις που φυσικα ηταν επομενο να συμβουν,λογω του οτι πολλα μυαλα πολλες ιδεες,πολλες γνωμες , μας οδηγησαν πολλες φορες σε ψιλο-/χοντρο-κοντριτσες !Το μαθημα απο αυτα τα τελευταια ειναι οτι πρεπει να κανουμε τον ,και να τα περναμε με 1000 !!Να κοινοτυπησω λοιπον και εγω και να ευχηθω να πολλαπλασιαστουν τα μελη μας,και ο συλλογας να < δεσει >,και,φυσικα να τα εκατοστησουμε !!
ολοι γερα με τσαμπουκα !! και ενθουσιασμο ε? οχι να κανουμε τον.. !!!
__________________

Ψαρια Bonsai υπαρχουν ?

http://e-gavros.blogspot.com/


Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 28-11-03, 01:16
chris Ο χρήστης chris δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-12-2002
Περιοχή: Nεα Μάκρη
Μηνύματα: 358
Προεπιλογή

Noμίζω ότι ο Σωτήρης με κάλυψε πλήρως σε αυτα που ήθελα να πω για το board.Aντε και χρόνο με το χρόνο καλύτεροι.
Εννοείται ότι η τρελλοπαρέα μας γεμίζει το χόμπυ μας
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 28-11-03, 02:55
Το avatar του χρήστη halvas69
halvas69 Ο χρήστης halvas69 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Πάτρα - Αγυιά
Μηνύματα: 3.447
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην halvas69 Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην halvas69 Send a message via Skype™ to halvas69
Προεπιλογή

Χρόνια πολλά !!!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 28-11-03, 03:04
stefanos.f Ο χρήστης stefanos.f δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-12-2002
Περιοχή: Κορυδαλλος
Μηνύματα: 507
Προεπιλογή

Σχεδον δυο χρονια και εγω εδω μεσα στο board και εχω κερδισει γνωσεις χρυσαφι... και συνεχιζω να κερδιζω εννοειτε Παμε γερα ρε
__________________
Η υπερηφάνεια προηγείται της συντριβής και το υπεροπτικό πνεύμα της πτώσης.

Αγία Γραφή Παροιμίες 16:18
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 28-11-03, 14:43
Το avatar του χρήστη Cpagr
Cpagr Ο χρήστης Cpagr δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-05-2003
Περιοχή: Π.Φαληρο
Μηνύματα: 61
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Cpagr
Προεπιλογή

Χρονια Πολλα Χιλιες Ευχες για ενα Board ολο χαρες και δημιουργικες κουβεντες :P :P :P :P
__________________
CPA
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 28-11-03, 19:26
George-A Ο χρήστης George-A δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-04-2003
Περιοχή: MN, USA
Μηνύματα: 512
Προεπιλογή

Χρόνια πολλά!

Καμμιά αμφιβολία ότι η προσφορά στο χόμπυ είναι ανεκτίμιτη.
Εύχωμαι να συνεχίσει για πάντα έτσι.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 28-11-03, 22:43
salcon Ο χρήστης salcon δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 13-12-2002
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 143
Προεπιλογή

Χαιρομαι που σας γνωρισα,χαιρομαι που σας διαβαζω χαιρομαι που μου δινετε ενα τροπο να ξεφυγω απο την καθημερινοτητα, χαιρομαι που μαθαινω,χαιρομαι που ειμαι εδω.
Το εγραψα και παλαιοτερα, οτι εχω κανει ειναι εργο του board.
Ουτε που φανταζομουν ποτε οτι θα ειχα καποια στιγμη ενα δυμετρο ενυδρειο.Ουτε που φανταζομουν οτι θα εφτιαχνα μονος μου (μεσα απο τις συμβουλες κατα καιρους) τοσα πραματα.
Το σημαντικοτερο;..........οτι ουτε μια στιγμη δε μου περασε απο το μυαλο να πω βαρεθηκα και φευγω.Δηλαδη ηρθα ειδα και εφυγα.Αυτο εννοω μη παρεξηγηθουμε.
__________________
Γιαννης



Μηνιαίες συναντήσεις ΠΣΦΕ - Κλιμάκιο Βόρειας Ελλάδας Είστε όλοι καλεσμένοι!
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 29-11-03, 02:06
Το avatar του χρήστη lasal
lasal Ο χρήστης lasal δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2003
Περιοχή: Thessaloniki
Μηνύματα: 2.296
Προεπιλογή

Η προσφορά του board ειναι ανεκτίμητη.
Εκτιμώ βαθιά τους δημιουργούς του.
Οταν μπήκα για πρώτη φορά εδώ ανακάλυψα πως ειχα ακόμη πάρα πολλά να μάθω.
Παρόλο που είμαι παλιός χομπίστας έμαθα πολλά.
Οι συγκεντρωμένες πληροφορίες είναι ο πλούτος που προσφέρεται απλόχερα.
Χαίρομαι για τον κόσμο που γνωρίζω καθημερινά και που μοιράζεται μαζί μου τις ίδιες ανησυχίες και τους ίδιους προβληματισμούς.
Χρόνια πολλά στο board
Χρόνια πολλά σε όλα τα μέλη
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 29-11-03, 18:56
Το avatar του χρήστη mikenuke
mikenuke Ο χρήστης mikenuke δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 17-05-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 2.517
Προεπιλογή

Χρονια πολλα και δημιουργικα!

Ειμαι κι εγω τυχερος που βρηκα αυτο το τοπο και με εκανε εναν χαρουμενο ακουαριστα!
Χωρις αυτον και χωρις εσας θα ειχα απλως μια γυαλα οπου θα βασανιζα μερικα αμοιρα ψαρακια...τωρα...κανω οτι καλυτερο για αυτα.Και εχω ηδη 2 ενυδρεια και σιγουρα θα αποκτησω κι αλλα!

Υγεια σε ολους.
__________________
Και ειπε το χρυσοψαρο:"Πρεπει να υπαρχει Θεος, αλλιως ποιος αλλαζει το "νερο"."
Το παλιό 90λιτρό μου Ο βιότοπος Tanganyika μου Το 120λιτρό μου Ο 2ος βιότοπος Tanganyika μου To παλιο 35λιτρο Amano μου
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 29-11-03, 20:00
Το avatar του χρήστη pani
pani Ο χρήστης pani δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-10-2003
Περιοχή: Κύπρος (Λευκωσία)
Μηνύματα: 599
Προεπιλογή

Υπάρχει μια παροιμία που λέει.. (Σας εψαχνα στον ουρανό αλλά σας βρήκα στη γή ), ε .. λοιπόν αυτό έγινε σε μένα καποια μέρα στις αρχές Οκτωβρίου, σας βρήκα αναπάντεχα και απο τοτε έμεινα εδώ..Κοντά σας βρήκα ότι μου έλειπε, οι γνώσεις πανω απο ολα, η εμπειρία, η εκτίμηση,η άμεση ανταπόκριση να πω και άλλα δεν θα με χωράει ο χώρος και ειναι και αυτός πολίτιμος.Ολοι μα όλοι δίνουν απλόχερα τις γνώσεις τους σε μας που τις χρειαζόμαστε αμεσα.Αυτό δείχνει ότι το foroum στήθηκε πάνω σε γερές βάσεις και αξίζει ενα ΕΥΓΕ μεγάλο σ αυτούς που πρωτοστάτησαν και στη συνέχεια σε όλους τους υπόλοιπους που το πλαισιώνουν.
Χρόνια πολλά εύχομαι και αφού έχει γερές βάσεις εύχομαι διπλά να μεγαλώσει και τα μέλη του να τα χιλιάσει.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 29-11-03, 20:11
Discos Ο χρήστης Discos δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 15-01-2003
Περιοχή: Αθηνα - Ηλιουπολη
Μηνύματα: 632
Αποστολή μηνύματος AIM στον/στην Discos
Προεπιλογή

ΟΛΟΙ οι ποιο πανω με καλυψαν αψογα. Οσο και να εχω ψαξει το ιντερνετ, να εχω διαβασει σε βιβλια ξενα και ελληνικα η ακομα και να εχω μιλησει με γνωστες του ειδους,η συγκεντρωση γνωσεων στο χωρο αυτο την προσπερναει μονο η παρουσια πολλων αξιολογων ανθρωπων και προσωπικοτητων που ειναι ΠΑΝΤΑ προθυμοι να δωσουν τις συμβουλες τους,να μοιραστουν τα ονειρα τους και μερικες πολυτιμες στιγμες απο το χρονο τους μαζι μας.

Η προσφορά είναι ανεκτίμιτη.

Ευχομαι οτι καλυτερο,παντα δυνατοι και με υγεια παιδια.

:P Ευχαριστω ολους σας :P

Υστ. Τα γενεθλια που θα τα γιορτασουμε?
__________________

"Αυτος που δεν εχει κανει ποτε λαθος, ειναι αυτος που δεν εχει δοκιμασει ποτε κατι καινουργιο"
Albert Einstein

"Οταν λες παντα την αληθεια, δεν χρειαζεται ποτε να θυμασαι τι ειπες"
Μαρκ Τουαιην

Reef Keeping - Coral Magazine - Advanced Aquarist
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 01-12-03, 00:19
Το avatar του χρήστη ASCCO1
ASCCO1 Ο χρήστης ASCCO1 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 13-12-2002
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 667
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ASCCO1
Προεπιλογή

Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να προσθεσω και εγω τιποτα παραπανω απο αυτα που ειπατε..........
ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 01-12-03, 02:55
Το avatar του χρήστη Obelix(Reifen)
Obelix(Reifen) Ο χρήστης Obelix(Reifen) δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 01-01-2003
Περιοχή: Lavrio
Μηνύματα: 903
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Obelix(Reifen)
Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια και την υπομονή σας όλον αυτό τον καιρό.
Χρόνια μας πολλά.
__________________
Διονυσης

http://public.fotki.com/reifen/
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 01-12-03, 20:08
tasos Ο χρήστης tasos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-03-2003
Περιοχή: Ανοιξη Αττικης
Μηνύματα: 605
Προεπιλογή

Δεν είμαι καλός με τους λόγους .Να τα εκατοστήσουμε πάντως και συνεχίσουμε να βελτιωνώμαστε .
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 04-12-03, 19:48
libra Ο χρήστης libra δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 05-05-2003
Περιοχή: Λευκωσία, Κύπρος
Μηνύματα: 25
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην libra
Προεπιλογή

Αν αναλογιστεί κανείς ότι το φόρουμ κρατάει κοντά του για καιρό και άτομα που ΔΕΝ έχουν ενυδρεία, σίγουρα η επιτυχία του είναι δεδομένη.

Πολύχρονο
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 05-12-03, 02:25
chris Ο χρήστης chris δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-12-2002
Περιοχή: Nεα Μάκρη
Μηνύματα: 358
Προεπιλογή

Εντάξει ρε παιδιά όλο φιλοφρονήσεις και καλά λόγια λέμε εδώ και έχω καιρό να δω ψιλοκαυγάδες.Αντε να συμμετάσχουμε και σε καμιά αντιπαράθεση

Υ.Γ.
πλάκα κάνω
Απάντηση με παράθεση
  #21  
Παλιά 05-12-03, 13:58
dimitris Ο χρήστης dimitris δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-12-2002
Περιοχή: Παλαιό Φάληρο
Μηνύματα: 140
Send a message via Skype™ to dimitris
Προεπιλογή

Εγώ να προσθέσω για να ευχαριστηθεί και ο chris, ότι και οι αντιπαραθέσεις είναι ένα υγιές κομμάτι σε τόσους διαφορετικούς χαρακτήρες. Το θέμα είναι να βγαίνουμε κερδισμένοι από κάτι τέτοιο και να μην το παίρνουμε προσωπικά. Και είναι δύσκολο γιατί αρκετοί δεν γνωριζόμαστε και έχεις διαφορετική αντίληψη για κάποιον που δεν το έχεις δει και προωπικά παρά μόνο μέσα από τα γραφόμενα του.

Αφήνω τις φιλοσοφίες και εύχομαι να πάνε όλα καλα και στη συνέχεια και να έχουμε και το Σύλλογο να βρισκόμαστε και να μεγαλώσουμε ακόμη πιο πολύ.
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 10-12-03, 13:09
Mitsos Ο χρήστης Mitsos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-02-2003
Περιοχή: Ampelokipoi
Μηνύματα: 427
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Mitsos Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Mitsos Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Mitsos
Προεπιλογή

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!
και ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους οσους εχουν αφιερωσει τον χρονο τους για αυτο!!!
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 11-12-03, 17:35
alfacom Ο χρήστης alfacom δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 24-10-2003
Περιοχή: Ν Ερυθραία
Μηνύματα: 75
Προεπιλογή

Να πω και εγω χρονια πολλα και ενα μεγαλο ευχαριστω
Τους τελευταιους 5 μηνες το παρακολουθω ανελειπως.
Ευχομαι να συνεχισει η καλη δουλεια
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 15-12-03, 21:30
Το avatar του χρήστη Kostas G.
Kostas G. Ο χρήστης Kostas G. δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 08-09-2003
Περιοχή: Γλυφάδα
Μηνύματα: 2.792
Προεπιλογή

Η προσφορα του board στους ενυδρειοφιλους που μιλουν ελληνικα ειναι ανυπολογιστη.Χρονια πολλα και απο μενα και ευχομαι να αυξηθουν τα ατομα που ειναι τρελοι για τα γατοψαρα.
__________________
"The Catfish is a Plenty Good Enough Fish For Anyone" - Mark Twain
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:30.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,07256 seconds with 12 queries