Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Greek Aquarist's Boards

Greek Aquarist's Boards Οτι έχει να κάνει με τήν λειτουργία του forum. Προβλήματα, σχόλια, παρατηρήσεις.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 03-01-11, 01:21
Το avatar του χρήστη kalts.greg
kalts.greg Ο χρήστης kalts.greg δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-08-2009
Περιοχή: drama
Μηνύματα: 102
Προεπιλογή ?>>>

καλησπέρα
Είμαι 1,5 χρόνο σε αυτό το φόρουμ και είναι το μοναδικό που πραγματικά με κρατάει . Σε αυτό τον 1,5 χρόνο είδα καλές και κακές στιγμές του φόρουμ .
Το θέμα αυτό είναι πράγματι πολύ ενδιαφέρον . Μια ευκαιρία να ακουστούν όλες οι απόψεις . Σίγουρα είναι ένας χώρος όπου φιλοξενούμαστε και θεωρώ απαράδεκτο να κάνουμε κατάχρηση του δικαιώματος να εκφραζόμαστε μέσα από αυτό.Εξίσου απαράδεκτο θεωρώ να γίνετε κατάχρηση των δικαιωμάτων από τον ιδιοκτήτη ή τους mod . Απόψεις του στιλ είμαι μέλος και ότι θέλω λέω αλλά και , ιδιοκτήτης ή mod είμαι και ότι θέλω θα κάνω με βρίσκουν εντελώς αντίθετο . Όποιος δεν θέλει να ελέγχετε μπορεί να πάει στο βουνό να ζήσει μόνος του . Εφόσον όμως θέλουμε να πάμε όλοι σε (αυτό) το καφενείο πρέπει να σεβόμαστε ο ένας τον άλλο . Υπερβολές από όλες τις μεριές πρέπει να στιγματίζονται και να τιμωρούνται . Γιατί αλλιώς από αγαπημένο μας καφενείο θα καταντήσει (...........) . Όπως καταλαβαίνετε θα ήθελα τα μέλη να προσέχουν τι και πως γράφουν , να σέβονται τους άλλους και την σελίδα . Όσο για τον ιδιοκτήτη και τους mod να είναι εξαιρετικά φειδωλοί στις διαγραφές άρθρων και μνμ . , μόνο όταν τα πράγματα εκτρέπονται πολύ να δείχνουν την απαραίτητη αποφασιστικότητα για ότι χρειαστεί να γίνει . Γιατί αν δεν κάνουν αυτό που πρέπει όταν πρέπει , τότε θα μείνουν με αυτούς που δεν πρέπει ενώ οι υπόλοιποι θα πάνε σε άλλο καφενείο . Ελπίζω να βρούμε την χρυσή τομή γιατί μου αρέσει ο καφές εδώ και θέλω να συνεχίσω να τον πίνω εδώ .

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Ζητώ την κατανόηση σας!! γαλανοματα Αρχάριοι γλυκού νερού 6 07-12-08 00:45
Κύπριοι στο φόρουμ Carebean pirate Greek Aquarist's Boards 6 28-10-07 13:46
ζητώ την γνώμη σας..... pepe72 Αρχάριοι γλυκού νερού 8 19-05-07 13:03
Φόρουμ των μελών του Π.Σ.Φ.Ε Tolis Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου 0 30-06-05 14:35

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:34.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,02672 seconds with 15 queries