Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > DIY . Φτιάχτο μόνος σου

DIY . Φτιάχτο μόνος σου Ο τίτλος τα λέει όλα.

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #1  
Παλιά 14-01-13, 11:29
ανδρεα Ο χρήστης ανδρεα δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-10-2012
Περιοχή: φλωρινα
Μηνύματα: 455
Angry πλημμυρισαμε

λοιπον ειχα πει οτι θα στησω το 2ο ενυδρειο μου 111L απου ηταν DIY.Το ενυδρειο το ειχε φτιαξει μισο ο lingkistis και ειθελε αλλο ενα τζαμι μπροστα απο εκει βγηκε το νερο, αργορασα μια ενυδρειακι σιλικονη δεν θυμαμαι πως λεγοταν η σιλικονη και το πιγαμε σε ενα μαγαζι με τζαμια για να μας το κολησει ενα τζαμι και να μας βαλει και κοντρες στο ενυδρειο τα τζαμια που ειχε κολησει ο linigkistis ηταν 8ρια τζαμια και αυτος που μας κολησε ενα 6αρι επειδη δεν ειχε 8αρι μας το κολησε τα εκανε μετα το πειρα σπιτι μου το γεμισα με νερο και εκανα τεραστια βλακια να το γεμισω μεσα στο σπιτι γιατι νομιζα οτι ειχε κολησει σωστα αλλα μετα απο 3 4 ωρες ανοιξε το ενυδρειο και στο σπιτι εγινε χαμος λογικα η δεν το κολησε σωστα η ενυδρειακι σιλικονη ηταν μουφα


αυτο που θελω να μου πειτε ειναι να παρω μια καλη σιλικονη και πηρα το μαθημα μου οτι αλλη φορα ποτε ενυδρεια DIY δεν τα δοκιμαζω σπιτι αλλα εξω!!!!


εχω και μια φοτο απο που βγηκε το νερο.




ευχαριστω πολυ!!!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  ε.jpg
Εμφανίσεις:  470
Μέγεθος:  34,1 KB  
__________________
Το πάθος, η θέληση, ο εγωισμός , η χαρά , λύπη , η στενοχώρια , η ένταση , το ξέσπασμα , η κούραση , ο ανταγωνισμός , η συνεργασία , η αδρεναλίνη , το ξεφάντωμα , τα όνειρα , οι στόχοι , το άγχος , η υπομονή , ο πόνος , η ανταμοιβή , οι προσδοκίες , η αντιπαλότητα , το χαμόγελο , το δάκρυ , ο θόρυβος , οι κραυγές , η ελευθερία , η πίεση , το αποτέλεσμα , ο φόβος , η αυτοπεποίθηση , η εμπιστοσύνη η αδελφότητα , η εχθρότητα...Τόσες λέξεις που παρουσιάζουν μία και μόνο λεξη...Tο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ! ♥
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:36.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,03711 seconds with 13 queries