Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου

Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου Ανακοινώσεις και νέα από τον ΠΣΦΕ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 09-10-06, 09:29
Mitsos Ο χρήστης Mitsos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-02-2003
Περιοχή: Ampelokipoi
Μηνύματα: 427
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Mitsos Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Mitsos Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Mitsos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Από αφανείς ήρωες όπως πάντα...
δεν νομιζω οτι και η οργανωση ηταν η καλυτερη....
ειχα δηλωσει συμμετοχη ειχα στειλει μυνημα και επικοινωνισε ο dimis παρασκεη στις 17:02 (που δεν εχω ξαναδει στο forum και μπορει να μου εκανε και πλακα που λεει ο λογος) να ναι καλα βεβαια το παιδι.
Επειδη σχολαω στις 16 επρεπε να βγουνε οι βαρδιες στη δουλεια μου για το ΣΚ και δεν ηξερα τιποτα (ομολογω οτι ρωτησα αργα αλλα ειχα στειλει και ΠΜ με το τηλ μου απο τις 3/10 στον netblues που ανοιξε το ποστ)

οποτε ενα απλο μυνημα μεσα στην εβδομαδα οτι η μεταφορα θα γινει οριστικα (εκτος απροοπτου φυσικα) θα βοηθουσε αυτους που δουλευανε, και θελανε να βοηθησουν, να οργανωσουν το προγραμμα τους!!!
Το τελευταιο μυνημα σχετικα με τη μεταφορα που ειδα ηταν στις 2/10!
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 09-10-06, 09:37
Το avatar του χρήστη netblues
netblues Ο χρήστης netblues δεν είναι συνδεδεμένος
Nada
 
Εγγραφή: 02-05-2004
Περιοχή: ΧΟΛΑΡΓΟΣ
Μηνύματα: 6.302
Προεπιλογή

το μηνυμα σου το ελαβα, αλλα μην το παιρνεις στραβά!. το ζητουμενο ηταν να βρεθεί φορτηγάκι. (κατι που ηταν λιγο κινουμενος στοχος μεχρι την τελευταια στιγμή) χερια απο εδώ για να το φορτωσουν είχα ηδη εξασφαλισει, και ηταν και στη γειτονιά.
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 09-10-06, 09:40
Το avatar του χρήστη memy
memy Ο χρήστης memy δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-09-2006
Περιοχή: Γλυφάδα
Μηνύματα: 86
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην memy
Προεπιλογή

Δε πειράζει ρε παιδιά, μην αγχώνεστε, μια χαρά έγινε η μεταφορά! Ούτε καν χρειαζόντουσαν τόσα άτομα, ειλικρινά. Μην αρχίσουμε τώρα ολόκληρο θέμα όπως τότε με τους εθελοντές, η δουλειά έγινε κι αυτό μετράει.
Αυτό που είπα εγώ, το "αφανείς ήρωες", δεν ήταν σπόντα, ούτε παράπονο. Ήταν μια πλάκα που ξεκίνησε με τον Σωτήρη όταν τον είδα την Κυριακή κι αφορούσε στο ποστ που μου έταξε ότι θα μου κάνει! Εντελώς για χαβαλέ, προς Θεού. Ό,τι κάνει ο καθένας το κάνει απ'την καρδιά του και σίγουρα στην περίπτωση αυτή ο μόνος ήρωας που είναι και αφανής, είναι ο Μόντι που οδηγούσε το φορτηγάκι κι ο οποίος έκανε τον μεγαλύτερο κόπο αφιερώνοντας σε μας όλο του το πρωινό της Κυριακής, χωρίς κανένα μα κανένα όφελος, χωρίς να έχει καν ενυδρείο και η μόνη σχέση που έχει με τα ψάρια είναι να γνωρίζει ποιό είναι το πιο νόστιμο!!!
__________________
Follow your dreams wherever they lead...
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 09-10-06, 10:59
Mitsos Ο χρήστης Mitsos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-02-2003
Περιοχή: Ampelokipoi
Μηνύματα: 427
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Mitsos Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Mitsos Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Mitsos
Προεπιλογή

οκ και εγω φανταστικα οτι θα υπαρχει συμμετοχη και δεν χρειαζοσαστε αλλα ατομα και γι αυτο δεν υπηρξε αλλη ενημερωση, απλα οταν ειδα το ποστ ειπα κοιτα να δει δεν πηγε κανεις παλι.

Oμολογω πως δεν μου αρεσε γιατι ηθελα να βοηθησω αλλα ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα δεν μπορουσα να αλλαξω το προγραμμα μου και φανηκε ασχημο που δηλωσα οτι θα ερθω και δεν ηρθα τελικα.....

σημασια παντως εχει οτι εγινε η δουλεια χωρις προβληματα
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 09-10-06, 14:38
Το avatar του χρήστη Giwrgos23
Giwrgos23 Ο χρήστης Giwrgos23 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-03-2006
Περιοχή: Κορυδαλλος
Μηνύματα: 172
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Giwrgos23
Προεπιλογή

ναι ο μοντι ηταν απολυτος οταν ειδε τον βλαδημηρα "ποπο ουρεο ψαρι εγω πηγαινω στο 90 {αθηνων-λαμιας} και πιανουμε πολλα τετοια !!!!!!!!!!"
το λυγουρευοταν σας λεω ,ουτε ο γαυρος δεν κανει ετσι
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
ΝΕΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ Tolis Θαλασσινό νερό - Γενικά 1 26-01-10 22:21
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΕ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΔΥΟ ΕΤΩΝ newfish Γλυκό νερό - Γενικά 1 21-12-02 01:02
ΠΩΣ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΝΑ "ΑΣΦΑΛΕΣ" ΕΝΥΔΡΕΙΟ ? newfish Γλυκό νερό - Γενικά 1 13-12-02 23:26
φωτιστικο για νεο ενυδρειο με ΔΙΣΚΟΥΣ Tolis Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 0 11-12-02 04:14

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:58.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,04738 seconds with 14 queries