Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Παρουσιάσεις κοινωνικών ενυδρείων

Παρουσιάσεις κοινωνικών ενυδρείων Παρουσιάστε το κοινωνικό σας ενυδρείο!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 26-09-13, 08:04
Το avatar του χρήστη Alekos
Alekos Ο χρήστης Alekos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-04-2010
Περιοχή: Παραλία Μαρκοπούλου Ωρωπός
Μηνύματα: 121
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
και τι περιμενεις να σου πουμε,αφου απτην αρχη του thread δεν εχεις πει κατι επι της ουσιας αλλα πεταγεσαι μονο για να πεις εξυπναδες.τωρα μπηκες πρωι πρωι παλι για να διορθωσεις την "αφρικανα"
και σου τη λεω κιολας;
εξυπνάδα είναι η αναγνώριση του είδους που έχει ο σοφο?εξυπνάδα είναι που τα μεγάλα ψάρια(εκεί ανήκει το oscar-trimac)ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΑ όσο τα μικρά ψάρια που διατηρείτε?μπες monsterfish.com το ξένο είναι όχι το ελληνικό και δες τι γίνεται με τα μεγάλα ψάρια!!!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
Αλεκο είπα δεν θα σπαμαρω αλλα κι εσυ μην προκαλείς (γενικα & την τύχη σου)
Εγω τη λέξη 'φίλος' την χρησιμοποιώ εκει που θεωρω πως αξίζει
Κι ασε το υφακι, το στυλακι και τις εξυπνάδες γιατι ακόμη δεν έχω πιει καφε και άμα δεν ανοίξει το μάτι...ανοίγει το στόμα και τα χώνει

Άμα θες στο γράφω και στα αρβανίτικα μήπως δεν τα πιάνεις τα ελληνικά εύκολα
Μιλάς με τον Γιώργο κι αναφέρεσε σε μένα...;;;
Ευκαιρία ψάχνεις μου φαίνεται!
πιες καφε και τα ξαναλεμε!!απειλεις κιόλας???αχα ωραίος!!!
ρε παιδιά που είναι οι mod?εδώ κινδυνεύει η ζωή μας θα τις φάμε κιόλας!!!
__________________
[/IMG]alekosbp@yahoo.gr
ΚΑΙ Ο ΚΡΙΝΩΝ...ΚΡΙΝΕΤΑΙ!!!


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alekos : 26-09-13 στις 08:04 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 26-09-13, 08:07
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Alekos Εμφάνιση μηνυμάτων
-------------------------

πιες καφε και τα ξαναλεμε!!απειλεις κιόλας???αχα ωραίος!!!
ρε παιδιά που είναι οι mod?εδώ κινδυνεύει η ζωή μας θα τις φάμε κιόλας!!!
Άμα βρεις μια απειλή σε οτι έγραψα μου τη δείχνεις...
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 26-09-13, 08:13
Το avatar του χρήστη Alekos
Alekos Ο χρήστης Alekos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-04-2010
Περιοχή: Παραλία Μαρκοπούλου Ωρωπός
Μηνύματα: 121
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
Άμα βρεις μια απειλή σε οτι έγραψα μου τη δείχνεις...
καφέ ήπιες?μη προκαλώ τη τύχη μου?κάτι τέτοιο δεν έγραψες?
-------------------------
http://www.aquatek.gr/vb/picture.php...pictureid=5486
αυτό για να δείτε τι πάει να πει μεγάλο.....
και αυτό για να δειτε τι πάει να πει σπάνιο...
http://www.aquatek.gr/vb/picture.php...pictureid=5487
__________________
[/IMG]alekosbp@yahoo.gr
ΚΑΙ Ο ΚΡΙΝΩΝ...ΚΡΙΝΕΤΑΙ!!!


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alekos : 26-09-13 στις 08:13 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 26-09-13, 08:18
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

αλεκο δε σε απειλησε κανεις.
και οπως σου ειπα εχουμε διαφορετικο χομπι.εγω δεν κανω "εκπτωσεις" στα ζωντανα μου.

αν εισαι τοσο μαγκας χομπιστας,κρατα ενα παγκασιους η οτι αλλο ψαρι εχεις τεσπα, στο νερο που ζει στο βιοτοπο του και οχι σε νερο βρυσης,και στησε τη δεξαμενη του βιοτοπικα,κ τοτε θα σου βγαλω το καπελο.

μεχρι τοτε δεν εχουμε τιποτα κοινο.
στο monsterfish εχω μπει πολλες φορες και δεν με καλυπτει.οι περισσοτεροι νομιζουν οτι τα μεγαλα ψαρια σημαινουν και μεγαλα @@ οποτε δεν εχω κατι κοινο ουτε με αυτους.

καλα κανουν τα παιδια,αλλα ζουμε σε διαφορετικους βιοτοπους

δεν ταιριαζουμε βιοτοπικα,πως να το κανουμε;
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 26-09-13, 08:32
Το avatar του χρήστη kixlidatos
kixlidatos Ο χρήστης kixlidatos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-08-2011
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 1.012
Προεπιλογή

Παιδια χαλαρα η διαφορετικη γνωμη δεν ειναι κακο πραγμα,αλλα η αντιπαραθεση φερνει ενταση,και η ενταση αναβει αιματα.Σε αρκετα που λεει ο φιλος Αλεκος,εγω συμφωνω και τα εφαρμοζω.ριχτε τους τονους,για να κανουμε μια ομορφη κουβεντα,εχει ενδιαφερον για καποια ταμπου που επικρατουν γενικα.
__________________
Το Σοφοτερο ειναι ο χρονος,ανακαλυπτει τα παντα
Το Ωραιοτερο ειναι ο κοσμος γιατι ειναι εργο Θεου
Το Δυσκολοτερο ειναι να γνωρισεις τον εαυτο σου
Το Ευκολοτερο ειναι να δινεις συμβουλες σε αλλους
Θαλης ο Μιλησιος 640-546 π.χ
Africa γιατι ετσι μαρεσει
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 26-09-13, 08:35
Το avatar του χρήστη Alekos
Alekos Ο χρήστης Alekos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-04-2010
Περιοχή: Παραλία Μαρκοπούλου Ωρωπός
Μηνύματα: 121
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kixlidatos Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια χαλαρα η διαφορετικη γνωμη δεν ειναι κακο πραγμα,αλλα η αντιπαραθεση φερνει ενταση,και η ενταση αναβει αιματα.Σε αρκετα που λεει ο φιλος Αλεκος,εγω συμφωνω και τα εφαρμοζω.ριχτε τους τονους,για να κανουμε μια ομορφη κουβεντα,εχει ενδιαφερον για καποια ταμπου που επικρατουν γενικα.
πέστα χρυσόστομε!!!!!σε βλέπω τόση ώρα και περιμένω να μπεις στη κουβέντα!!!!
__________________
[/IMG]alekosbp@yahoo.gr
ΚΑΙ Ο ΚΡΙΝΩΝ...ΚΡΙΝΕΤΑΙ!!!

Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 26-09-13, 08:37
Το avatar του χρήστη nazgul
nazgul Ο χρήστης nazgul δεν είναι συνδεδεμένος
Pufferator
 
Εγγραφή: 27-07-2011
Περιοχή: Άνω Πόλη, Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 6.123
Προεπιλογή

Λοιπον, παιδια ωρα να χαλαρωσετε λιγο, γιατι ο φιλος μας που θελει να μαθει μερικα πραγματα, δεν θα το κανει με αυτο τον τροπο. Δεν χρειαζεται να παμε σε κλειδωματα, διαγραφες ποστ κλπ. Καποιος ανοιξε το θεμα για να ενημερωθει.

Ο καθενας εχει τις αποψεις του για το χομπι, τις εμπειριες του, τον τροπο του, τις προτιμησεις του, οι οποιες ειναι σεβαστες. Το αν θα συμφωνησουν οι αλλο και θα ακολουθησουν τις ιδιες μεθοδους, ειναι δικο τους θεμα και μπορουν να κρινουν την ορθοτητα καποιων πραγματων.

Για τα "τερατα" (ως κατοχως μικρων ενυδρειων και κατοικων), η γνωμη μου ειναι οτι οποιος θελει να τα διατηρει, καλο θα ειναι να τους προσφερει και μερικα πραγματα που απαιτουν. Η εικονα που δε μου αρεσει σε αρκετους monsterfish keepers, ειναι ενας μεγαλος θηρευτης κλεισμενος σε 5 τζαμια και χωρις τιποτα απο διακοσμηση στο ενυδρειο, πηγαινοντας περα-δωθε σαν το λιονταρι στο κλουβι. Αυτη η εικονα δεν μου δινει την ευκαιρια να πω "εφερε τη φυση στο σπιτι του", δυστυχως, ουτε οτι ενα ψαρι που απλα ταϊζεται οτι ειναι ευτυχισμενο. Υπαρχουν και διαμαντια τεραστια ενυδρεια, ομως και πιστευω αυτος ειναι ο σωστος δρομος. Τα μεγαλα ψαρια δεν χρειαζονται μονο νερο και τροφη, αλλα και ενδιαφερον στο ενυδρειο. Προσωπικη, παντα, γνωμη.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 26-09-13, 08:42
Το avatar του χρήστη kixlidatos
kixlidatos Ο χρήστης kixlidatos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-08-2011
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 1.012
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Alekos Εμφάνιση μηνυμάτων
πέστα χρυσόστομε!!!!!σε βλέπω τόση ώρα και περιμένω να μπεις στη κουβέντα!!!!


Και εσυ ριξε τους τονους ,δεν ειμαστε εχθροι,ειμαστε συν χομπιστες που πρεπει να λεμε αυτα που ξερουμε και πιστευουμε οτι ειναι σωστο,και με την πειθω,να προσθετουμε η να αφαιρουμε πραγματα απο το χομπι.

Αν δεν ηρεμισουμε ολοι,εγω κουβεντα δεν κανω
__________________
Το Σοφοτερο ειναι ο χρονος,ανακαλυπτει τα παντα
Το Ωραιοτερο ειναι ο κοσμος γιατι ειναι εργο Θεου
Το Δυσκολοτερο ειναι να γνωρισεις τον εαυτο σου
Το Ευκολοτερο ειναι να δινεις συμβουλες σε αλλους
Θαλης ο Μιλησιος 640-546 π.χ
Africa γιατι ετσι μαρεσει
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 26-09-13, 08:50
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

@Αλεκο την επόμενη φορά που θα παραφρασεις το nick name μου με ειρωνικό ύφος θα έχουμε θέμα

Ας τα γυρίσουμε στα ενυδρειακα πλέον όσα λεμε - χωρίς σάλτσες
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 26-09-13, 08:54
Το avatar του χρήστη Alekos
Alekos Ο χρήστης Alekos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-04-2010
Περιοχή: Παραλία Μαρκοπούλου Ωρωπός
Μηνύματα: 121
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
@Αλεκο την επόμενη φορά που θα παραφρασεις το nick name μου με ειρωνικό ύφος θα έχουμε θέμα

Ας τα γυρίσουμε στα ενυδρειακα πλέον όσα λεμε - χωρίς σάλτσες
έκαν ΕΝΑ μεγάλο λάθος με τη πάρτυ σου...σε είπα φίλο και δεν αξίζεις!!!!
όσο για ειρωνία ψάξε το θέμα από την αρχή και δείξε μου τα λόγια σου!!!!είρωνα ε είρωνα!!!!
__________________
[/IMG]alekosbp@yahoo.gr
ΚΑΙ Ο ΚΡΙΝΩΝ...ΚΡΙΝΕΤΑΙ!!!

Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 26-09-13, 09:06
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
@Αλεκο την επόμενη φορά που θα παραφρασεις το nick name μου με ειρωνικό ύφος θα έχουμε θέμα

Ας τα γυρίσουμε στα ενυδρειακα πλέον όσα λεμε - χωρίς σάλτσες
Ξανα λέω : ας μιλήσουμε για το χόμπι χωρίς άλλες σαλτσες...
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 26-09-13, 12:31
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kixlidatos Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια χαλαρα η διαφορετικη γνωμη δεν ειναι κακο πραγμα,αλλα η αντιπαραθεση φερνει ενταση,και η ενταση αναβει αιματα.
Ετσι ειναι, αλλα οταν λες την διαφορετικη γνωμη σου με αυτον τον τροπο, δεν επιθετικη και προσβλητικη?
Ακομα κι αν ειναι σωστη, περιμενεις αποδοχη της και οτι δεν θα φερει αντιπαραθεση και αναμμενα αιματα?
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Alekos Εμφάνιση μηνυμάτων
..τι τα θες τα βαρελια?θα σπασεις αλατι?τσαμπα λεφτα.αντιχλωριο βαλε κατευθειαν αν πεσει παραπανω καλο κανει.τα ψαρια θελουν φρεσκο καθαρο νερακι και ολα τα αλλα ειναι παπατζες...
Ή αυτο δεν ειναι προσκληση σε φασαριες?
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Alekos Εμφάνιση μηνυμάτων
θα στο πω και αυτο και ας κραξουν οσοι κραξουν.ταιζω κατεψυγμενα και ζωντανα τα ψαρια που εχω.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 26-09-13, 12:40
Το avatar του χρήστη kixlidatos
kixlidatos Ο χρήστης kixlidatos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-08-2011
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 1.012
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ετσι ειναι, αλλα οταν λες την διαφορετικη γνωμη σου με αυτον τον τροπο, δεν επιθετικη και προσβλητικη?
Ακομα κι αν ειναι σωστη, περιμενεις αποδοχη της και οτι δεν θα φερει αντιπαραθεση και αναμμενα αιματα?

Εχεις δικιο αλλα ξερεις αμα αρχισουν οι μπηχτες δεν τελειωνουν ποτε,μαλλον τελειωνουν με κλειδωματα και μπαναρισματα,οποτε απο οποιον θελει να βοηθησει το χομπι,ας ελθει με κοσμια συμπεριφορα να πει οποιες γνωσεις εχει,και εκει οσοι διαφωνουμε να το κουβεντιασουμε.Εισαι παλια καραβανα ,και τα ξερεις καλυτερα απο εμενα τα πραγματα που καταληγουν στο τελος,αγαπημενη μας φιλοι να τους βλεπεις μπαναρισμενους
__________________
Το Σοφοτερο ειναι ο χρονος,ανακαλυπτει τα παντα
Το Ωραιοτερο ειναι ο κοσμος γιατι ειναι εργο Θεου
Το Δυσκολοτερο ειναι να γνωρισεις τον εαυτο σου
Το Ευκολοτερο ειναι να δινεις συμβουλες σε αλλους
Θαλης ο Μιλησιος 640-546 π.χ
Africa γιατι ετσι μαρεσει
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 26-09-13, 12:54
Το avatar του χρήστη Alekos
Alekos Ο χρήστης Alekos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-04-2010
Περιοχή: Παραλία Μαρκοπούλου Ωρωπός
Μηνύματα: 121
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ετσι ειναι, αλλα οταν λες την διαφορετικη γνωμη σου με αυτον τον τροπο, δεν επιθετικη και προσβλητικη?
Ακομα κι αν ειναι σωστη, περιμενεις αποδοχη της και οτι δεν θα φερει αντιπαραθεση και αναμμενα αιματα?


Ή αυτο δεν ειναι προσκληση σε φασαριες?
μα συγνώμη κιόλας,εδώ μέσα γράφουμε ότι γράφουμε για τσαμπουκάδες ή λέμε τη γνώμη μας?συγνώμη κύριοι αλλά δεν έγραψα για να γράψω ούτε προσπάθησα να σας βάλω κάτι στο κεφάλι σας!αυτά που λέω είναι απόλυτα στο χώρο των μεγάλων ψαριών,δεν είναι ούτε χρυσόψαρα ούτε ζωοτόκα ούτε γαρίδες!και το ξαναείπα:δεν γράφω σε ποστ για κανένα άλλο είδος εκτός από ψάρια μεγάλα όπως έχει ο σόφος ή σε θυρευτές αν αναρτήσει κανείς !από το 2010 δεν έχω δώσει το παραμικρό δικαίωμα και ότι και να πείτε το ΑΚΟΥΩ & ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ!αλλά πολύ ειρωνία ρε παιδιά μα πάρα πολύ!
__________________
[/IMG]alekosbp@yahoo.gr
ΚΑΙ Ο ΚΡΙΝΩΝ...ΚΡΙΝΕΤΑΙ!!!

Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 26-09-13, 08:13
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος δεν είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.391
Προεπιλογή

Παρακαλώ να χαλαρώσουμε
και να βοηθήσουμε όσο μπορούμε τον Σοφοκλή

Υγ. Αλέκο (ή "Αλέκοι")παρακαλώ να είσαι πιο προσεκτικός όταν αναφέρεις τις "εμπειρίες" σου εδώ μέσα (ειδικά για το τι ταίζεις τα ψάρια σου)γιατί η παρούσα κοινότητα έχει ιδιαιτερότητες που πρέπει να σέβεσαι.
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 26-09-13, 08:26
Το avatar του χρήστη Alekos
Alekos Ο χρήστης Alekos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-04-2010
Περιοχή: Παραλία Μαρκοπούλου Ωρωπός
Μηνύματα: 121
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρακαλώ να χαλαρώσουμε
και να βοηθήσουμε όσο μπορούμε τον Σοφοκλή

Υγ. Αλέκο (ή "Αλέκοι")παρακαλώ να είσαι πιο προσεκτικός όταν αναφέρεις τις "εμπειρίες" σου εδώ μέσα (ειδικά για το τι ταίζεις τα ψάρια σου)γιατί η παρούσα κοινότητα έχει ιδιαιτερότητες που πρέπει να σέβεσαι.
νομίζω ότι υπερβάλεις κλεόβουλε και ρίχνεις ασπίδες!!!οι κανόνες λένε όχι βίντεο και φωτό από ζωντανό τάισμα.δεν έκανα κάτι τέτοιο νομίζω.αλλά δε θα μου πούνε ότι και κινδυνεύει η τύχη μου ή ότι λέμε εξυπνάδες!!!!έλα τώρα σε παρακαλώ πολύ.είδες πουθενά να απαντάω προκλητικά?εγώ σαν ΑΛΕΚΟΣ είπα ότι τα oscar θα γίνουν κομμάτια και ότι το trimaculatum είναι φονιάς!!!και μου τη πέσανε 10 άτομα.ααα και ότι τις αλλαγές τις κάνουμε στα μεγάλα ψάρια ποιο απλά από ότι στα μικρά!!!!!
που είμαι λάθος??
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
αλεκο δε σε απειλησε κανεις.
και οπως σου ειπα εχουμε διαφορετικο χομπι.εγω δεν κανω "εκπτωσεις" στα ζωντανα μου.

αν εισαι τοσο μαγκας χομπιστας,κρατα ενα παγκασιους η οτι αλλο ψαρι εχεις τεσπα, στο νερο που ζει στο βιοτοπο του και οχι σε νερο βρυσης,και στησε τη δεξαμενη του βιοτοπικα,κ τοτε θα σου βγαλω το καπελο.

μεχρι τοτε δεν εχουμε τιποτα κοινο.
στο monsterfish εχω μπει πολλες φορες και δεν με καλυπτει.οι περισσοτεροι νομιζουν οτι τα μεγαλα ψαρια σημαινουν και μεγαλα @@ οποτε δεν εχω κατι κοινο ουτε με αυτους.

καλα κανουν τα παιδια,αλλα ζουμε σε διαφορετικους βιοτοπους

δεν ταιριαζουμε βιοτοπικα,πως να το κανουμε;
σέβομαι τη γνώμη σου και την αποδέχτηκα.εσείς γιατί δεν τη σεβαστήκατε και δεν τη δεχτήκατε?άρα πως έχεις άποψη για το trimac oscar αφου δεν ταιριάζει βιοτοπικά με σένα!!!!παρεπιπτώντως έχω και pangasious
συγνώμη αλλά να επισημάνω ότι όλα τα ψάρια εκτός από το royal knife fish αγοράστηκαν στα 3-5εκ και τώρα είναι 70εκ 80εκ θα σας γελάσω.που να μην έκανα και εκπτώσεις!!!
__________________
[/IMG]alekosbp@yahoo.gr
ΚΑΙ Ο ΚΡΙΝΩΝ...ΚΡΙΝΕΤΑΙ!!!


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alekos : 26-09-13 στις 08:26 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 26-09-13, 08:38
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

χαχαχαχαημουνα σιγουρος για το παγκασιους,και ο καλλιμανης με τις 7 θαλασσες εχει

κοιτα εμενα το θεμα μου δεν ειναι στο τι ψαρια εχει ο καθενας,αλλα στο πως τα συντηρει.θες τερατα,μεγεια σου με χαρα σου

το θεμα ειναι οτι εδω ο ανθρωπας μπηκε να παρει βοηθεια,και δεν εχω δει να τον βοηθας σε καποιο ποστ σου.

οσο για ασπιδες,δορατα,και λοιπα πολεμικα συνεργα που λες δεν εχεις δικιο.εγω ξερω μονο τις σπαρτιατικες.αλλα η μαχη των θερμοπυλων και του μαραθωνα εγινε πριν διομιση χιλιαδες χρονια το 480 και 490πΧ.(offtopic,αλλα μιας κ τοφερε η κουβεντα)...

τεσπα,για μενα εληξε το θεμα.απλα δε μπορουσα να μην απαντησω στο πρωινο.αν θελετε να κανουμε ηρεμη και σοβαρη κουβεντα πανω στο θεμα ενυδρειο και monsterfish την κανουμε αλλου
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 26-09-13, 08:48
Το avatar του χρήστη Alekos
Alekos Ο χρήστης Alekos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-04-2010
Περιοχή: Παραλία Μαρκοπούλου Ωρωπός
Μηνύματα: 121
Προεπιλογή

[QUOTE=kgf12345;787961]χαχαχαχαημουνα σιγουρος για το παγκασιους,και ο καλλιμανης με τις 7 θαλασσες εχει

κοιτα εμενα το θεμα μου δεν ειναι στο τι ψαρια εχει ο καθενας,αλλα στο πως τα συντηρει.θες τερατα,μεγεια σου με χαρα σου

το θεμα ειναι οτι εδω ο ανθρωπας μπηκε να παρει βοηθεια,και δεν εχω δει να τον βοηθας σε καποιο ποστ σου.

οσο για ασπιδες,δορατα,και λοιπα πολεμικα συνεργα που λες δεν εχεις δικιο.εγω ξερω μονο τις σπαρτιατικες.αλλα η μαχη των θερμοπυλων και του μαραθωνα εγινε πριν διομιση χιλιαδες χρονια το 480 και 490πΧ.(offtopic,αλλα μιας κ τοφερε η κουβεντα)...

τεσπα,για μενα εληξε το θεμα.απλα δε μπορουσα να μην απαντησω στο πρωινο.
http://www.youtube.com/watch?v=RcuY9CtYPKs
καλημέρα πιες το καφεδάκι σου και μη το συνεχίζεις!!!αν τον βοήθησα το ξέρει στα πμ!!!
__________________
[/IMG]alekosbp@yahoo.gr
ΚΑΙ Ο ΚΡΙΝΩΝ...ΚΡΙΝΕΤΑΙ!!!

Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Λίτρα ανά ώρα PanosP Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 4 30-12-10 12:34
7 λίτρα prospathw Γλυκό νερό - Γενικά 36 01-03-10 16:40
Σε τί λίτρα? kokbeast Malawi 4 14-07-09 22:54
Μεταφορά από 80 λίτρα σε 180 λίτρα binational Γλυκό νερό - Γενικά 15 25-10-06 23:04

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:09.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,09591 seconds with 15 queries