Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου

Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου Ανακοινώσεις και νέα από τον ΠΣΦΕ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #301  
Παλιά 10-02-13, 20:57
Το avatar του χρήστη Bill-Samos
Bill-Samos Ο χρήστης Bill-Samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-11-2012
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 1.043
Προεπιλογή Μπραβο!

Συγχαρητηρια σε ολους πολυ καλη δουλεια,πρεπει να ηταν φοβερη εμπειρια..Εισαστε ωραια παρεα .Αν ημουν εκει κοντα το μονομαχοενυδρειο θα το επερνα στην πλατη και θα ετρεχα .
Απάντηση με παράθεση
  #302  
Παλιά 10-02-13, 20:59
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.440
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Μπραβο παιδια!!!
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
  #303  
Παλιά 10-02-13, 21:04
sps4ever(niktso) Ο χρήστης sps4ever(niktso) δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-02-2003
Περιοχή: ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 652
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitris21 Εμφάνιση μηνυμάτων
δλδ ποιος είναι ο αρμόδιος του ΠΣΦΕ?
Δεν κατάλαβα. Το περίπτερο ήταν συμμετοχή του ΠΣΦΕ ή όχι; Αν ναι τότε δεν υπήρχε κάποιος που έκανε την επικοινωνία και που εκπροσωπού σε το σύλλογο; Αν όχι τότε γιατί ανοίχτηκε στη κατηγορία αυτή;
Απάντηση με παράθεση
  #304  
Παλιά 10-02-13, 21:06
Το avatar του χρήστη Κουραμπιές
Κουραμπιές Ο χρήστης Κουραμπιές δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 2.092
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sps4ever(niktso) Εμφάνιση μηνυμάτων
Kαι όλα αυτά έγιναν με τη σύμφωνη γνωμη του αρμοδίου του ΠΣΦΕ;
Και ποια ακριβως δεν καταλαβαινω; Ο καθενας μοιραζε οτι ηθελε οπου ηθελε και εμεις σαν φορουμ μεριμνησαμε ενα ατομο να μοιραζει φυλαδια πιο διπλα. Μπηκες μετα απο 10 σελιδες με φωτος παρουσιασεις χαρες κλπ να πεις τι; Παλι την καραμελα αζ vs gab? παει ελιωσε η καραμελα. Αντε ειμαστε που ειμαστε χωμα μην τακουσουμε και απο πανω. Οπως ειπα και ξαναλεω να ερχοσασταν να μοιραζατε, ειδικη προσκληση δεν στελνουμε σε κανεναν. Σαν συλλογοσ πηγαμε και μονο και καναμε την προσπαθεια μας. Ευχαριστουμε οσους μας στηριξαν με την παρουσια τους και μονο, καμια φορα αυτο και μονο φτανει. Η εκθεση πηγε τελεια χωρις προβληματα και αναποδιες.
Εγω δεν ξαναγραφω περι φυλλαδιων (ελεοσ) Αλλα αν ειναι να συνεχιστει η συζητηση αυτη, σε αλλο τοπικ, εχουμε να οργανωθουμε αυριο για το ξεστησιμο και το χαρισμα φυτων και ψαριων. Ευχαριστουμε και παλι
Απάντηση με παράθεση
  #305  
Παλιά 10-02-13, 21:12
Το avatar του χρήστη dimitris21
dimitris21 Ο χρήστης dimitris21 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 18-11-2004
Περιοχή: ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 1.416
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην dimitris21
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sps4ever(niktso) Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν κατάλαβα. Το περίπτερο ήταν συμμετοχή του ΠΣΦΕ ή όχι; Αν ναι τότε δεν υπήρχε κάποιος που έκανε την επικοινωνία και που εκπροσωπού σε το σύλλογο; Αν όχι τότε γιατί ανοίχτηκε στη κατηγορία αυτή;
Νίκο θες να το αναλύσουμε πολύ? γιατί εγώ σίγουρα δεν έχω τη διάθεση. αν έχεις στοιχειώδη νοημοσύνη και διαβάσεις προσεχτικά το θέμα από την αρχή θα καταλάβεις πιστεύω ποιοι ανέλαβαν να πάρουν μέρος στην έκθεση και με ποια διάθεση.
Απάντηση με παράθεση
  #306  
Παλιά 10-02-13, 21:22
Το avatar του χρήστη Κουραμπιές
Κουραμπιές Ο χρήστης Κουραμπιές δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 2.092
Προεπιλογή

Γραφω εδω το κινητο οποιος θελει με περνει σημερα και αυριο να οργανωθουμε για τα κλαδεματα. Αυριο 9 το πρωι εγω και ο πανος θαμαστε εκει ναρχισουμε το ξεστησιμο. Οσοι πιστοι προσελθετε.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κλεόβουλος : 15-03-17 στις 18:50
Απάντηση με παράθεση
  #307  
Παλιά 10-02-13, 21:43
sps4ever(niktso) Ο χρήστης sps4ever(niktso) δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-02-2003
Περιοχή: ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 652
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitris21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Νίκο θες να το αναλύσουμε πολύ? γιατί εγώ σίγουρα δεν έχω τη διάθεση. αν έχεις στοιχειώδη νοημοσύνη και διαβάσεις προσεχτικά το θέμα από την αρχή θα καταλάβεις πιστεύω ποιοι ανέλαβαν να πάρουν μέρος στην έκθεση και με ποια διάθεση.
Προφανώς δεν έχω αρκετή νοημοσύνη. Συγνώμη που σας ενόχλησα.

Ρίτε μου παρακαλώ και ένα ban να μην σας ξαναενοχλήσω
Απάντηση με παράθεση
  #308  
Παλιά 10-02-13, 22:18
mikros84 Ο χρήστης mikros84 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-03-2011
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 138
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sps4ever(niktso) Εμφάνιση μηνυμάτων
Μάλιστα. Ο snakepanos αρνήθηκε να πάρει φυλλάδια του aquazone με το αιτιολογικό ότι ήταν οργάνωση του συλλόγου αλλά του gab μοιράσθηκαν.Να υποθέσω ότι τελικά μοιράσθηκαν και του aquazone;
Εγώ πήγα κατά τις 11 και έφυγα στις 3 παρά.
Περίπου στις 12 με πήρε ο Πάνος και μου είπε ότι μπορεί να έρθει κάποιος από το ΑΖ για να μοιράσει φυλλάδια, σαν αυτά που δίναμε εμείς.Του είπα οκ, αλλά μέχρι την ώρα που έφυγα δεν ήρθε κάποιος.Αν ήθελε να έρθει κάποιος, φυσικά και δεν θα υπήρχε το παραμικρό θέμα.
Τέλος πάντων να ξαναπώ ένα τεράστιο μπράβο σε όλους όσους βοήθησαν να γίνει αυτό το σταντ που ξεπέρασε κατά πολυ αυτό που περιμέναμε σε επιτυχία.
Απάντηση με παράθεση
  #309  
Παλιά 10-02-13, 22:53
Το avatar του χρήστη Κουραμπιές
Κουραμπιές Ο χρήστης Κουραμπιές δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 2.092
Προεπιλογή

Ευχαριστουμε και για τα ψαρια του φυτεμενου χρηστο. Τι ωρα θα περασεις αυριο;
Απάντηση με παράθεση
  #310  
Παλιά 10-02-13, 23:07
Το avatar του χρήστη kostaskich
kostaskich Ο χρήστης kostaskich δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 01-05-2007
Περιοχή: Σέρρες
Μηνύματα: 586
Προεπιλογή kostaskich

ολη την ημερα ημουν εκει και κανενας δεν φανηκε.
__________________
]kostaskich
200 lit discus-cardinal -rodostomus-ancistrus
450lit malawi haplochromines
30 lit iriatherina-cpd-red chery
Απάντηση με παράθεση
  #311  
Παλιά 10-02-13, 23:13
Το avatar του χρήστη nazgul
nazgul Ο χρήστης nazgul δεν είναι συνδεδεμένος
Pufferator
 
Εγγραφή: 27-07-2011
Περιοχή: ¶νω Πόλη, Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 6.123
Προεπιλογή

Ρε παιδια, ας μιλησουμε πολυ απλα και σταρατα. Ειμαστε μια παρεα που γουσταρει τα ενυδρεια και μας αρεσει να περναν τα ψαρια μας καλα. Μερικες φορες μας νοιαζει να περναν και περισσοτερο καλα απο εμας.

Εχουμε να χωρισουμε τοσα πολλα πια, ωστε να υπαρχουν τοσες κοντρες?

Εγω νεος ειμαι στο χομπυ, ουτε 2 χρονια δεν ασχολουμαι, αλλα εχω αρκετη υπομονη να διαβαζω ολη μερα, ακομα και για πραγματα που δεν με ενδιαφερουν στην παρουσα στιγμη. Δεν ειμαι κανενα παιδακι, ουτε αγραμματος, 34 χρονων οικονομολογος ειμαι. Δεν κανω για την παρεα σας? Δεν εχω σιγουρα να χωρισω τιποτα με κανεναν. Δεν με νοιαζει τι κανατε στο παρελθον, ειμαι γραμμενος στα περισσοτερα ελληνικα forums, οπου ενημερωνομαι και ας γραφω μονο στο gab, αλλα ειμαι ακομα μελος και σε πολλα αγγλοφωνα forums, για να μπορω να ενημερωθω σωστα.

sps4ever(niktso), νομιζεις οτι εχω να χωρισω κατι με εσενα αν γραφεις στο aquazone? Κι μην το παρεις προσωπικα, απλα ετυχε να γραψεις κατι.

Εμενα το χομπυ με νοιαζει. Μακαρι να μπορουσαμε να γνωριστουμε προσωπικα και να λεγαμε καμια κουβεντα, μπορει να καναμε και παρεα, ποτε δεν ξερεις. Ετσι γνωρισα και καποια παιδια στο gab. Ετυχε και εκατσε. Μακαρι να ερχοσουν να μας βοηθουσες να στησουμε κανενα θαλασσινο ενυδρειο που δεν ειχαμε. Μακαρι να προσφερατε την εμπειρια σας ως forum, που εγω σε καμια περιπτωση δεν εχω. Μακαρι να εβαζες ενα χερακι, οταν κουβαλουσαμε τα ενυδρεια με τον snakepanos μονοι μας, οταν βαζαμε λεφτα που δεν ειχαμε για να ντυσουμε τις βασεις, οπως και οταν κοβαμε το λαιμο μας να δουμε πως θα βρουμε εξοπλισμο για να στησουμε αυτα που στησαμε. Γιατι δεν ηταν καθολου ευκολο για να σε ενημερωσω, οταν εχεις τοσο κοσμο να περιμενει να σε κραξει.

Και γιατι να σε κραξει?
Γιατι εισαι σε αλλο forum?

Παιδια, χομπιστες ειμαστε, οχι πολιτικοι.
Ξαναλεω, εμενα μονο το χομπυ με νοιαζει, ενω οχι οι διαμαχες που ειχατε στο παρελθον σε καμια περιπτωση δεν με ενδιαφερουν, οπως και πολλους αλλους. Μονο κακο κανετε στους νεους χομπιστες.

Καντε ολοι σας (με τον ειλικρινη σεβασμο μου για τις απειρες πληροφοριες προς εμας τους νεους) ενα νεο forum, το aquashit και βγαλτε τα εντερα σας εκει. Υπαρχει πολυς κοσμος που δεν ξερει το σωστο τροπο φροντιδας ενος ενυδρειου και ειναι πολυ προθιμος να τον μαθει. Με διαμαχες αυτου του ειδους δεν γινεται. Εκτος να θελετε να κρατησετε τα παντα για τον εαυτο σας.

Θελετε να κανουμε κατι καλο απο την αρχη? Εγω μεσα ειμαι. ΠΣΦΕ? Οτι τιτλος να'ναι? Μεσα ειμαι!

Δεν θελετε? Ολους σας βαζω μεσα. Εγω τα ψαρακια μου θα τα αγαπαω και θα φροντιζω να τα εχω χαρουμενα, ετσι κι αλλιως. Και αυτο μου αρκει.

Απλα η ευκαιρια για να σωσεις καποια ψαρακια περα απο τα δικα σου ενυδρεια, ειναι μοναδικη. Πιστευω εσωσα αρκετα με πολυ κουβεντα αυτες τις ημερες, προτρεποντας τον κοσμο να ασχοληθει πιο σοβαρα με το χομπυ και να διαβασει.

Και πιστεψε με, ηταν πολυ κουραστικο μεχρι να στησεις τα παντα στην εντελεια με τα ελαχιστα μεσα που διαθετεις. Οπως και να καθεσαι 9 ωρες ορθιος και προθιμος να ακουσεις τα παντα.

Καλο βραδυ.
Θα επανελθω αυριο με φωτογραφιες.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #312  
Παλιά 10-02-13, 23:22
Το avatar του χρήστη Κουραμπιές
Κουραμπιές Ο χρήστης Κουραμπιές δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 2.092
Προεπιλογή

Προσκυνω απλα και κλαιω με το aquashit θα μου βγει το γαλα απτη μυτη ρεεεεεεε!!!!!!!!! Εγω γουσταρα τρελα που ειχα το χρονο να κατσω να μιλησω με ολους σας, και να σας γνωρισω εκ του βαθεως. Ειστε παιδια της πραξης και οχι των λογιων. Επισης χαρηκα που μιλησα με τα πιπινια που κυκλοφορουσαν εδω και εκει, φωτογραφιες δεν ξερω αν υπαρχουν ειμασταν ολοι απασχολημενοι, ενας μιλουσε και οι αλλοι....
Χρηστο εμαθα οτι διασυρθηκε το προσωπο μου οταν ανελυα κατι για τους μονομαχους σε μια κοπελια. Κοινως λιωσατε με τον kostaskich στο γελιο.
Απάντηση με παράθεση
  #313  
Παλιά 10-02-13, 23:37
mikros84 Ο χρήστης mikros84 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-03-2011
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 138
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κουραμπιές Εμφάνιση μηνυμάτων
Χρηστο εμαθα οτι διασυρθηκε το προσωπο μου οταν ανελυα κατι για τους μονομαχους σε μια κοπελια. Κοινως λιωσατε με τον kostaskich στο γελιο.
xaxaxa...οι ''μουσώνες'' Σπύρο...οι ''μουσώνες''...αυτοί φταίνε για όλα......αλλά και τα άτιμα τα guppy που γεννάνε κάθε 16 ώρες...

Θόδωρε...το ''aquashit''...είναι φανταστική ιδέα......ένα φόρουμ διαφορετικό από τα άλλλλλα...χαχαχα......και βάζω υποψηφιότητα για moderator...άμεσα στο φόρουμ αυτό...
Απάντηση με παράθεση
  #314  
Παλιά 10-02-13, 23:51
Το avatar του χρήστη philorian
philorian Ο χρήστης philorian δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-07-2011
Περιοχή: katerini
Μηνύματα: 85
Προεπιλογή

χαχαχα αντε ρε τραβατε για υπνο να ξεκουραστητε!!ελιωσα μιλαμε στο γελιο.μπραβο Nazgul,σοφα τα λογια σου και αυτη ειναι η αληθεια .ολοι για τα ψαρια μας νοιαζομαστε,συμφωνω με οσα ειπες φιλε μου!!
Απάντηση με παράθεση
  #315  
Παλιά 11-02-13, 01:17
Το avatar του χρήστη Dimis
Dimis Ο χρήστης Dimis δεν είναι συνδεδεμένος
Διαχειριστής
 
Εγγραφή: 20-05-2008
Περιοχή: Μεγαρα Αττικης & Χαλανδρι
Μηνύματα: 3.889
Προεπιλογή

Μπραβο παιδια για την προσπαθεια σας!

Ευχομαι και την επομενη φορα να ειστε εκει,εχει αναγκη το χομπυ απο αυτες τις προσπαθειες!
__________________
"Όταν μια γυναίκα κοιμάται μονή,είναι ντροπή για όλους τους άνδρες του χωριού..." Ν.Καζαντζακης
Απάντηση με παράθεση
  #316  
Παλιά 11-02-13, 01:17
mikros84 Ο χρήστης mikros84 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-03-2011
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 138
Προεπιλογή

Με μεγάλη μου λύπη διαπιστώνω ότι σε άλλα φόρουμ, έχει βγει πικρία για την παρουσία μας στην ζωοτεχνία, με βασική τους ένσταση το ότι δεν ενημερώθηκαν.
Ας μην κοροϊδευόμαστε...ρε παιδιά.
Οι περισσότεροι που γράφουμε σε ένα ψαροφόρουμ...γράφουμε και σε άλλα δέκα...ή τουλάχιστον παρακολουθούμε άλλα δέκα.
Ολοι το ήξεραν...και βάζω στοίχημα...και αντί να έρθουν να βοηθήσουν...μιμήθηκαν τα ψάρια τους...και τώρα ψάχνουν αφορμή για παρεξηγήσεις...τι να πω...νομίζω είναι πολύ άδικο για την κούραση που έριξε η ομάδα των φίλων που έστησε το σταντ μας.
Απάντηση με παράθεση
  #317  
Παλιά 11-02-13, 01:25
Το avatar του χρήστη Dimis
Dimis Ο χρήστης Dimis δεν είναι συνδεδεμένος
Διαχειριστής
 
Εγγραφή: 20-05-2008
Περιοχή: Μεγαρα Αττικης & Χαλανδρι
Μηνύματα: 3.889
Προεπιλογή

Θα προτιμουσα σε αυτο εδω το θεμα να μην ανοιξει τετοια κουβεντα!

Αμαρτια ειναι για την προσπαθεια σας!

Οποιος θελει να υπερθεματίσει επι αυτου να το κανει εκει που ξεκινησε το "θεμα".


Αυτο εδω το θεμα ας μεινει να θυμίζει την δημιουργία σας,τους κοπους σας και το υπεροχο αποτελεσμα.

Ευχαριστω!
__________________
"Όταν μια γυναίκα κοιμάται μονή,είναι ντροπή για όλους τους άνδρες του χωριού..." Ν.Καζαντζακης
Απάντηση με παράθεση
  #318  
Παλιά 11-02-13, 01:32
Το avatar του χρήστη ignatios
ignatios Ο χρήστης ignatios δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-03-2011
Περιοχή: komotini
Μηνύματα: 366
Send a message via Skype™ to ignatios
Προεπιλογή

Ένα μεγάλο μπράβο σε όσου συμμετείχαν σε αυτή τη προσπάθεια. Λυπάμε που δεν μπόρεσα να έρθω να σας γνωρίσω και απο κοντά, άλλα θα το κάνω με την πρώτη ευκαιρία στο μέλλον.

ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ
__________________
http://www.igna.gr
Απάντηση με παράθεση
  #319  
Παλιά 11-02-13, 01:37
Το avatar του χρήστη platy
platy Ο χρήστης platy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-11-2009
Περιοχή: Αττικη
Μηνύματα: 4.094
Προεπιλογή

μπράβο σε όλους και μετα το περας της εκθέσεως...επειδή και εγω ελαβα μαζι με αλλους συνχομπύστες στο διαγωνισμό με τα ενυδρέια πριν μερικους μηνες αλλα κ σε αλλες εκθέσεις μερος ξερω πως ειναι το τρέξιμο και το άγχος..σε κάθε περιπτωση συχγαρητήρια περάσατε καλα και αυτο εχει σημασία..και μακάρι να μας δωθεί η ευκαιρία για κατι ομαδικό ..συντομα
__________________



Tάσος
Απάντηση με παράθεση
  #320  
Παλιά 11-02-13, 01:54
Το avatar του χρήστη Κουραμπιές
Κουραμπιές Ο χρήστης Κουραμπιές δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 2.092
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα προτιμουσα σε αυτο εδω το θεμα να μην ανοιξει τετοια κουβεντα!

Αμαρτια ειναι για την προσπαθεια σας!

Οποιος θελει να υπερθεματίσει επι αυτου να το κανει εκει που ξεκινησε το "θεμα".


Αυτο εδω το θεμα ας μεινει να θυμίζει την δημιουργία σας,τους κοπους σας και το υπεροχο αποτελεσμα.

Ευχαριστω!
Συμφωνω και ΞΑΝΑπαρακαλω και εγω ΠΑΛΙ να μην ξαναγραφει τιποτα επι του θεματος απο κανεναν.
Απάντηση με παράθεση
  #321  
Παλιά 11-02-13, 02:01
mikros84 Ο χρήστης mikros84 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-03-2011
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 138
Προεπιλογή

Συμφωνώ και εγώ.
Μένουμε στην τεράστια επιτυχία της κίνησης αυτής και πουθενά αλλού.
Απάντηση με παράθεση
  #322  
Παλιά 11-02-13, 02:54
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Ευχαριστουμε και συγχαρητηρια σε οσους κοπιασαν αφιλοκερδως και για το καλο του χομπι μας.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
  #323  
Παλιά 11-02-13, 05:34
Το avatar του χρήστη Chris82
Chris82 Ο χρήστης Chris82 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2010
Περιοχή: Αιγάλεω
Μηνύματα: 446
Προεπιλογή

Μπράβο σας παιδιά για τον κόπο και την προσπάθεια σας και πολλά συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα !!!
__________________
''O πολιτισμός κάθε λαού και η ηθική του φαίνεται από τον τρόπο που συμπεριφέρεται στα ζώα.''
M.Gandhi
Απάντηση με παράθεση
  #324  
Παλιά 11-02-13, 07:30
Το avatar του χρήστη nazgul
nazgul Ο χρήστης nazgul δεν είναι συνδεδεμένος
Pufferator
 
Εγγραφή: 27-07-2011
Περιοχή: ¶νω Πόλη, Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 6.123
Προεπιλογή

Να'στε καλα παιδια. Θα συμφωνησω και εγω να μεινει εδω το θεμα. Θα κλεισει με πολλες φωτογραφιες που θα ανεβασω εντος των ημερων, οπως και τα αναλυτικα ευχαριστηρια για ολους οσους βοηθησαν με υλικα, αλλα και φυσικη παρουσια.

Προς το παρον πρεπει να τα ξεστησουμε ολα πρωι-πρωι, γιατι απο θεμα ασφαλειας δεν ειμαστε πλεον καλυμμενοι.

Ελα ξυπναμε λεμε σιγα σιγα!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #325  
Παλιά 11-02-13, 08:07
mikros84 Ο χρήστης mikros84 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-03-2011
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 138
Προεπιλογή

Kαλή Δύναμη Μάγκες!!!
Απάντηση με παράθεση
  #326  
Παλιά 11-02-13, 08:14
Το avatar του χρήστη snakepanos
snakepanos Ο χρήστης snakepanos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-12-2009
Περιοχή: θεσσαλονικη,Α Τουμπα
Μηνύματα: 1.457
Προεπιλογή

Καλημερα ,,σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια .
Ηταν μια πετυχημένη εκθεση ειχε πολυ κοσμο.
Καναμε καλη δουλεια ως προς αυτο που επρεπε να δείξουμε στον κοσμο το σωστο τροπο διαβιώσεις τον ψαριων μεσα στα ενυδρεια,.
Ευχαριστω [τα παιδια μου] τον Κουραμπιε [Σπυρο] για την βοηθεια του,αν δεν ηταν αυτος δεν θα ειχαμε φυτεμενο.
Ευχαριστω τον nazgul [Θόδωρο] αν δεν ηταν αυτος δεν θα ειχαμε μονομαχιερα.
Όπως και τον Bloskas [ Μπαμπη] που εκανε το σωστο λαθος ενυδρειο.

Ολα τα παιδια που εστηλαν διαφορα πραγματα ακομα και ψαρακια,και τα τα υπολοιπα παιδια που βοηθεισαν στο στήσιμο οπως μπορουσαν.

Δεν σας κρηβω οτι ειμαι ευτυχισμένος γιατι εκανα για το καλο για το χομπι που τοσο ΑΓΑΠΩ
Και το 2015 θα ειμαι εκει.
Απάντηση με παράθεση
  #327  
Παλιά 11-02-13, 08:28
Το avatar του χρήστη maria p
maria p Ο χρήστης maria p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-01-2009
Περιοχή: χαλάνδρι
Μηνύματα: 1.891
Προεπιλογή

Καλημέρα, καλή βδομάδα και καλή ξεκούραση σε όλους σας!
Συγχαρητήρια για τους κόπους και την προσπάθειά σας και τελικά για την επιτυχια σας!!!
Σας παρακολουθήσαμε από μακρυά, νομίζω οι περισσότεροι από μας, και θαυμάσαμε την δύναμη, το κουράγιο σας και την όμορφη συνεργασία σας.
Τ' αποτελέσματα της επιτυχίας σας, κάνουν καλό σε όλους μας, δηλαδή στην καλύτερη προβολή του σωστού τρόπου ενασχόλησης με το χόμπυ μας.
Να 'στε καλά και για τα επόμενα!
Μπράβο σας!
Απάντηση με παράθεση
  #328  
Παλιά 11-02-13, 09:36
Το avatar του χρήστη kostaskich
kostaskich Ο χρήστης kostaskich δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 01-05-2007
Περιοχή: Σέρρες
Μηνύματα: 586
Cool kostaskich

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κουραμπιές Εμφάνιση μηνυμάτων
Προσκυνω απλα και κλαιω με το aquashit θα μου βγει το γαλα απτη μυτη ρεεεεεεε!!!!!!!!! Εγω γουσταρα τρελα που ειχα το χρονο να κατσω να μιλησω με ολους σας, και να σας γνωρισω εκ του βαθεως. Ειστε παιδια της πραξης και οχι των λογιων. Επισης χαρηκα που μιλησα με τα πιπινια που κυκλοφορουσαν εδω και εκει, φωτογραφιες δεν ξερω αν υπαρχουν ειμασταν ολοι απασχολημενοι, ενας μιλουσε και οι αλλοι....
Χρηστο εμαθα οτι διασυρθηκε το προσωπο μου οταν ανελυα κατι για τους μονομαχους σε μια κοπελια. Κοινως λιωσατε με τον kostaskich στο γελιο.
εμ Σπυρο τοσα χροννια σε εκθεσεις δεν ακουσα τιποτα για μουσωνες να μην γελασω.καποτε konings μας εκανε σεμιναρια οταν επισκεφτηκε την Ελλαδα και την Ζωοτεχνια αλλα ουτε αυτος ανεφερε τιποτα,ο Σπυρος ομως μας εκανε αυτην την τιμη να τους ανεφερει χαχαχαχα.
__________________
]kostaskich
200 lit discus-cardinal -rodostomus-ancistrus
450lit malawi haplochromines
30 lit iriatherina-cpd-red chery
Απάντηση με παράθεση
  #329  
Παλιά 11-02-13, 17:31
Το avatar του χρήστη bloskas
bloskas Ο χρήστης bloskas δεν είναι συνδεδεμένος
Moderator
 
Εγγραφή: 01-03-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 1.176
Προεπιλογή

και τωρα υπνοςςςςςςςςς
Απάντηση με παράθεση
  #330  
Παλιά 11-02-13, 21:48
Το avatar του χρήστη nazgul
nazgul Ο χρήστης nazgul δεν είναι συνδεδεμένος
Pufferator
 
Εγγραφή: 27-07-2011
Περιοχή: ¶νω Πόλη, Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 6.123
Προεπιλογή

Τωρα που τελειωσαμε με το ξεστησιμο, ωρα για φωτογραφιες

Αυτες που ακολουθουν ειναι ολες απο τον Παυλο (Pavlito), τον οποιο πρεπει επισης να ευχαριστησω για το 60αρι ενυδρειο με τη βαση που μας διεθεσε, γιατι χωρις αυτο δεν θα ειχαμε μονομαχιερα.

Τον κουκλο μονομαχο τον υιοθετησε τελικα ο Σπυρος (Κουραμπιες). Το νου σου ε! Θα κανω εφοδο να δω σε τι κατασταση ειναι!












__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Προετοιμασιες, εθελοντες, ιδεες και υλικα για την Ζωοτεχνια 2013 QS-Plan Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου 4 07-02-11 12:18
Συγκέντρωση ΠΣΦΕ Κυριακή 22 Φεβρουαρίου Tolis Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου 16 25-02-04 23:20

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,08917 seconds with 16 queries