Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Νότιος Αμερική > Γατόψαρα Ν. Αμερικής

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #1  
Παλιά 23-04-07, 17:19
Το avatar του χρήστη Kostas G.
Kostas G. Ο χρήστης Kostas G. δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 08-09-2003
Περιοχή: Γλυφάδα
Μηνύματα: 2.792
Προεπιλογή Ποιά είδη γατόψαρων έχετε;

Γειά σας,
Είπα να ανοίξω αυτό το thread για να ξέρουμε όλοι τι γατόψαρα κρατάει ο καθένας μας...Έτσι λοιπόν...Ποια είδη γατόψαρων έχετε και πόσα από το κάθε είδος;Σκοπεύετε σε αναπαραγωγή κάποιου από τα είδη που έχετε;
Και....ΦΩΤΟ please...αν έχετε ανεβάστε και φωτό για να τα θαυμάσουμε όλοι

Εγώ έχω 1 Platydoras costatus που ήταν και το πρώτο μου γατόψαρο και δεύτερο μου ψάρι γενικά,1 Panaque maccus που ήταν το 3ο μου ψάρι γενικά,1 Hemiancistrus subviridis που σύντομα θα γίνουν 4 με σκοπό την προσπάθεια αναπαραγωγής,1 Rineloricaria eigenmanni αρσενικό που του ψάχνω καιρό τώρα ταίρι,10 Otocinclus vittatus που σύντομα θα ασχοληθώ με την αναπαραγωγή τους,1 Panaque L190 ''llanos'' που ψάχνω άλλους 2 για αναπαραγωγή τους στο μέλλον(όταν ενηλικιωθούν γιατί τώρα είναι μικρός ακόμα),1 Baryancistrus demantoides που πρόκειται να τον δώσω κάποια στιγμή αλλά μόνο σε άξιο αγοραστή και 1 Leporacanthicus L240 που και αυτός σύντομα θα κάνει παρέα με ομοειδή του και θα προσπαθήσω αναπαραγωγή.
Πιθανός να προσπαθήσω αναπαραγωγή και σε Panaque maccus για να προετοιμαστώ για το δύσκολο στόχο της αναπαραγωγής των L190 ''llanos'' κάποια στιγμή αφού τελειώσω με το στήσιμο και την εύρεση ταιριών για τους pleco που ήδη έχω...
Για φωτό των γατόψαρων μου,δείτε αυτό το θέμα...
Edit:Επειδή βλέπω πως δεν τις εμφανίζει πλέον εξαιτίας απαγόρευσης από το site των hyperlink,αν θέλετε να τις δείτε πηγαίνετε www.plecofanatics.com,επιλέγετε gallery,επιλέγετε Leporacanthicus και μια από τις πρώτες φωτό είναι αυτή που χαιδεύω των δικό μου,την επιλέγετε και στο κάτω μέρος της σελίδας λέει Kostas...το επιλέγετε και βγαίνει ολόκληρη η gallery...Λίγο φασαρία αλλά δεν βρίσκω πιο σύντομο τρόπο...Κάποια στιγμή θα τις μεταφέρω αλλού που να είναι πιο εύκολα προσβάσιμες...

Σειρά σας τώρα
__________________
"The Catfish is a Plenty Good Enough Fish For Anyone" - Mark Twain

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kostas G. : 23-04-07 στις 17:44
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Γιατί έχετε ενυδρείο(α); Tolis Γλυκό νερό - Γενικά 97 03-09-10 15:20
Είδη ενυδρείων (;) Carebean pirate Greek Aquarist's Boards 0 28-04-07 13:25
180l 2 είδη mbuna theofilos Malawi 55 04-10-04 23:48
Ποιό ψάρι με ποιό? moogy Γλυκό νερό - Γενικά 14 08-04-04 11:11

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:54.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,16929 seconds with 15 queries