Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Αρχάριοι γλυκού νερού

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 11-09-11, 23:58
Το avatar του χρήστη rastafarian
rastafarian Ο χρήστης rastafarian δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-10-2010
Περιοχή: Μενιδι
Μηνύματα: 247
Προεπιλογή

Φιλε δεν ειπα οτι εσυ αποκληστικα κραζεις το μαγαζι αλλα οι αλλοι πιο πανω αυτο εκαναν και οπως ειπα στην τελικα αν δεν σου κανει το μαγαζι δεν ξαναπας.Δεν νομιζω οτι ειναι σωστο να καθεσαι να το κραζεις(παλι δεν μιλαω για σενα προσωπικα)
Οσο για τα σκευασματα νομιζω οτι γενικα τα εχετε παρεξηγισει.Μια χαρα δουλεια κανουν και αυτα που λενε να βαλεις ψαρι δεν λενε να πλακωθεις και να βαλεις ολα τα ψαρια λενε εναν μικρο αριθμο και πολλοι που τα δοκιμασαν ειχαν επιτυχια.Το μπολι θεωρω οτι ειναι καλο αν εχεις αστρωτο ενυδρειο και εχεις ψαρια μεσα και θες αμεσα λυση.Επεισης εχουν αναφερθει περιστατικα που και το μπολι δεν επιασε
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
απτη στιγμη που ανοιξε το θεμα μπορει οποιος θελει να πει την αποψη του με βαση την εμπειρια του.το απαραδεκτοι το αφηνω ασχολιαστο.
πεστο στο παληκαρι που ετρεχε να δει που θα βαλει τα ψαρια του...
Φιλαρακο μου αν πας αδιαβαστος αυτα παθαινεις παντου...οπωτε μη μου λες τι επαθε ο αλλος..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rastafarian : 11-09-11 στις 23:58 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 12-09-11, 00:08
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

κατσε τωρα μην τρελαθουμε,ανοιγει ενα θεμα εδω και ρωταει ο ανθρωπος για ενα καταστημα.να μην πουμε την αποψη μας?
η εμπειρια μου αυτη ητανε με το συγκεκριμενο καταστημα.
αν καποιος ειναι ευχαριστημενος ας το γραψει δε λεει κανεις οχι.

γιατι πρεπει να με απασχολησει το αν θα χασει δουλεια ο τυπος απτη στιγμη που πηγα και δε μου φερθηκανε σωστα δεν καταλαβα?εμενα με ρωτησανε αν μπορουσα να ξαναπαω την επομενη?
επειδη δηλαδη ειχα κατι ασχημο να πω τι να κανω να μην το πω?η να το ζαχαρωσω? εμενα οτι μου ειπανε δε μου το ειπανε ζαχαρωμενο,ξερο μου το ειπανε.τους ειπα λοιπον κιεγω ενα γεια ξερο και σηκωθηκα κιεφυγα. κιας ειχα παει και για φυτα και αλλα πραγματα.εφοσον δε θελανε το 100αρι που θα εσκαγα εφυγα.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rastafarian Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε δεν ειπα οτι εσυ αποκληστικα κραζεις το μαγαζι αλλα οι αλλοι πιο πανω αυτο εκαναν και οπως ειπα στην τελικα αν δεν σου κανει το μαγαζι δεν ξαναπας.Δεν νομιζω οτι ειναι σωστο να καθεσαι να το κραζεις(παλι δεν μιλαω για σενα προσωπικα)
Οσο για τα σκευασματα νομιζω οτι γενικα τα εχετε παρεξηγισει.Μια χαρα δουλεια κανουν και αυτα που λενε να βαλεις ψαρι δεν λενε να πλακωθεις και να βαλεις ολα τα ψαρια λενε εναν μικρο αριθμο και πολλοι που τα δοκιμασαν ειχαν επιτυχια.Το μπολι θεωρω οτι ειναι καλο αν εχεις αστρωτο ενυδρειο και εχεις ψαρια μεσα και θες αμεσα λυση.Επεισης εχουν αναφερθει περιστατικα που και το μπολι δεν επιασε
-------------------------


Φιλαρακο μου αν πας αδιαβαστος αυτα παθαινεις παντου...οπωτε μη μου λες τι επαθε ο αλλος..
δεν ξερω σε ποιον αναφερεσαι ουτε με απασχολει.δεν πηγε κανεις αδιαβαστος.ολοι διαβασμενοι ημασταν εκεινη τη μερα

και κατι αλλο,η συζητηση που γινεται εδω ειτε ειναι θετικη για εναν επαγγελματια ειτε αρνητικη γινεται γιατι ο εκαστοτε επαγγελματιας-οποιος κιαν ειναι αυτος-δινει το δικαιωμα να γινει.υπαρχουνε καταστηματα που ειναι αψογα!οσον αφορα την εξυπηρετηση και τη φιλικοτητα(δε μιλαω για το αν σου λενε μπαρουφες η οχι)αλλα η εξυπηρετηση ειναι αψογη.και σε αλλα θεματα μου το εχω γραψει.ο ωκεανος για παραδειγμα,που ψωνιζω συχνα γιατι ειναι κοντα μου, οταν νομιζα οτι εχω προβλημα με το ενυδρειο μου που εσταζε,το παληκαρι εκει μου ειπε κατευθειαν,φερτο εδω και μην ανησυχεις,εχει εγγυηση. ε οταν σου πει ο αλλος ετσι οσες μ....κιες κιαν σου πουνε μετα για τα ψαρια θα πας και θα ξαναψωνισεις!και δεν ητανε το αφεντικο,ητανε υπαλληλος!
μπορει καποιος αλλος εδω μεσα να εχει ασχημη εμπειρια απτο καταστημα,δεν πρεπει να την πει?κιαν την μοιραστει εδω πρεπει εγω να του πω οτι ειναι απαραδεκτος επειδη εγω ειχα καλη εμπειρια?

αυτα.ο καθενας εχει δικαιωμα να κρινει και να πει τη γνωμη του.τωρα γιατι εσυ θιχτηκες τοσο πολυ,εσυ το ξερεις.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgf12345 : 12-09-11 στις 00:08 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 12-09-11, 00:11
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.442
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Σε αυτο το φορουμ μας ενδιαφερει ολους η οσο γινεται καλυτερη "εξυπηρετηση" μας απο τα καταστηματα (και σαν συμπεριφορα και οσο αφορα τις τιμες!)
Δε βλεπω να κραζεται καποιος ... απλα ολοι καταθετουν τις εμπειριες τους με σκοπο να προστατευσουν - προειδοποιησουν για καποιο καταστημα! Δεν θεωρω την πραγματικοτητα ... κραξιμο!!
Ο καθενας μπορει να βγαλει τα συμπερασματα του με μια επισκεψη στο καθε καταστημα!

Παράθεση:
αν δεν σου κανει το μαγαζι δεν ξαναπας.Δεν νομιζω οτι ειναι σωστο να καθεσαι να το κραζεις
Για το θεμα - κραξιμο απαντησα ηδη .. Για μενα το σωστο ειναι να λεγονται ολα χωρις λογοκρισια για τη προστασια ολων των μελων του ... χωρις να υπαρχουν δεσμευσεις ... (αρκει να γινεται με κοσμιο τροπο)
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 12-09-11, 02:30
Το avatar του χρήστη aquahobby
aquahobby Ο χρήστης aquahobby δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-10-2010
Περιοχή: Mαρούσι
Μηνύματα: 481
Προεπιλογή

δεν ξερω για ποιο λογο προσβαλεσαι τοσο για τα γραφομενα(?) αλλα οπως ο επαγγελματιας θελει την πελατεια του ετσι και ο πελατης θελει σωστη εξυπηρετηση,τιμες,ευγενεια και ολα τα συναφη

δεν γινεται να παιρνεις την ντοματα,το ψυγειο,το κρεβατι,το ενυδρειο σε διαφορετικη τιμη οταν ειναι το ιδιο προιον.
Φυσικα ετσι οπως εχουν θεσπιστει οι νομοι ο καθενας βαζει οτι τιμες θελει και εξυπηρετει οπως θελει

προφανως επειδη εγω ψωνισα απο το συγκεκριμενο μαγαζι και επειδη θεωρω οτι την πατησα για τους λογους που ανεφερα (τιμες κυριως) το λεω για να μαθαινουν και οι αλλοι τι ακριβως παιζει

τα φορουμ κυριως γι αυτο φτιαχνηκαν.μαθαινουμε δικτυακα πληροφοριες ανταλλασοντας αποψεις και το συγκεκριμενο εφοσων ειναι ενυδρειακο θα γινουν αναφορες σε οτι συνεπαγεται ακομα και για τα μαγαζια.

Οπως εσυ το θεωρεις δυσφυμιση μπορει να μπει ενα μελος να γραψει τα καλυτερα οποτε αμεσα γυρναει σε διαφημιση.στο χερι του εκαστοτε μαγαζιου νομιζω ειναι

το eheim το 2215 το αγορασα 100 ευρω φουλ εξτρα με υλικα και βανακια οταν το WATER INN το ειχε στην ιδια τιμη χωρις αυτα
τις tetra τροφες τις βρηκα στη μιση τιμη.και δεν μιλαω για ιντερνετικα μαγαζια που εχει ακομα καλυτερα τιμες

αυτα απο μενα και φυσικα καλοπροαιρετα
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Black water giorgosp Γλυκό νερό - Γενικά 11 06-12-07 14:30
Water distillers deMetrIs Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 5 01-02-07 10:09
Water inn Venestus13 Ιστοσελίδες στο Internet 3 20-01-07 11:13
osmo-water-50 PascM Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 12 28-02-06 17:21
water mites? newfish Γλυκό νερό - Γενικά 0 14-12-02 19:11

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:35.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,05656 seconds with 14 queries