Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 17-12-10, 14:06
Το avatar του χρήστη Geovai
Geovai Ο χρήστης Geovai δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Περιοχή: Περιστερι Αττικης
Μηνύματα: 385
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsoum Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν πειράζει που έδωσες για την φλάτζα. Αφου είχε σχησίματα ήθελε αλλαγή έτσι κ αλλιώς. Το σετ της φτερωτής έχει 8-9¤ αν κ μπορείς να το βρεις πιο φθηνα.

Ρωτησες τον προηγούμενο ιδιοκτήτη αν του έκανε την φασαρία αυτη; Το ειδες σε λειτουργία πριν το πάρεις; Μπορεί να στο πούλησε χαλασμένο.
Τον ρωτησ τον προηγουμενο ιδιοκτητη και ειπε οτι δεν εκανε θορυβο!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 17-12-10, 14:11
Το avatar του χρήστη tsoum
tsoum Ο χρήστης tsoum δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-10-2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη (φοιτητής στα Γιάννενα)
Μηνύματα: 2.348
Προεπιλογή

Είναι μέσα στην εγγύηση; Αν ναι, παν'το μαζί με τον ιδιοκτήτη στο μαγαζί απ'οπου το πήρε.
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 17-12-10, 14:12
Το avatar του χρήστη Geovai
Geovai Ο χρήστης Geovai δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Περιοχή: Περιστερι Αττικης
Μηνύματα: 385
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από crazyio Εμφάνιση μηνυμάτων
Μήπως είναι προτιμότερο να πάρεις ένα νέο φίλτρο από το να αλλάξεις τα πάντα μέχρι να βρεις τι φταίει ??
Είσαι σίγουρος πως δεν μένει αέρας μέσα στο φίλτρο κατά το άνοιγμα -κλείσιμο ?
Την επόμενη φορά που θα το ανοίξεις και είσαι έτοιμος να το κλείσεις πάρε μια λεκάνη, βάλε τον κάδο μέσα, ρίξε νερό από το ενυδρείο μέχρι να ξεχυλήσει και με ανοιχτά τα βανάκια κούμπωσε την κεφαλή (πρόσεχε όταν σου πετάξει νερό απο τα βανάκια μην τα κάνεις όλα χάλια ).
Με τον τρόπο αυτό είσαι σίγουρος πως τουλάχιστον εκείνη την ώρα δεν έχει μείνει μέσα αέρας.
Σκούπισέ το, συνέδεσε τους σωλήνες σου (που είσαι και εκεί πάλι σίγουρος πως δεν έχουν μέσα αέρα) και βάλε το σε λειτουργία και δες ..
Φιλε μου δεν εχω πολυ καιρο που το πηρα το φιλτρο και δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα να ξανα παρω τωρα φιλτρο. δεν προκειτε να δωσω αλλα για ανταλακτικα, θα το ψαξω λιγο καλυτερα μηπωσ μπορεσω να το διορθωσω αλλιως θα δω τι θα κανω. Ο τροπος που μου προτεινεις ειναι αυτος που κανω και γω. Σιγουρα δεν ειναι αερας γιατι αλλωστε οτν μενει αερας μεσα ακουγετε διαφορετικα και μολις βγει ο αερας σταματει ο ηχος αυτος και συνεχιζει να ακουγεται ενα συνεχομενο χτυπημα! ειναι καθαρα μηχανικο το θεμα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 18-12-10, 15:48
Το avatar του χρήστη Geovai
Geovai Ο χρήστης Geovai δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Περιοχή: Περιστερι Αττικης
Μηνύματα: 385
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsoum Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι μέσα στην εγγύηση; Αν ναι, παν'το μαζί με τον ιδιοκτήτη στο μαγαζί απ'οπου το πήρε.
Δεν ειναι στην εγγυηση! αλλα μετα απο ψαξιμο κατεληξα οτι πιθανοτατα κατα 90% το προβλημα ειναι το εξης: το σωμα της φτερωτης κτυπαει στον θαλαμισκο. Δεν μπορει να μεινει στο κεντρο. Ο αξονας δεν ειναι σπασμενος, τα λασιχακια του ειναι κομπλε, αερα δεν εχει, τα πτερυγια της φτερωτης δεν χτυπανε πουθενα. Και κατα 10% να ακουγεται η σιτα που εχει μπροστα αλλα δεν νομιζω. συγκριτικα με ενα eheim pro που εχω οταν τοπεθετω την φτερωτη στον θαλαμο καθεται ακριβως στο κεντρο χωρις να ακουμπαει στα τοιχωματα ενω σε αυτο μολις το τοποθετησω το ελκει προς ενα σημειο και γερνει. δεν ξερω αν πρεπει να γινετε ετσι σε αυτο το μοντελο.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 18-12-10, 15:55
maikl Ο χρήστης maikl δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-12-2006
Περιοχή: Βεροια
Μηνύματα: 3.464
Προεπιλογή

http://www.aquaristikshop.com/cgi-bi...F7aCwoROzVEZVm

τσεκαρε αν υπαρχουν ολα τα "μπλιμπλικια" στο δικο σου...π.χ στο 743371 υπαρχουν τα λαστιχακια (και τα δυο)?
__________________
«Το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου»
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 18-12-10, 16:18
Το avatar του χρήστη Geovai
Geovai Ο χρήστης Geovai δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Περιοχή: Περιστερι Αττικης
Μηνύματα: 385
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maikl Εμφάνιση μηνυμάτων
http://www.aquaristikshop.com/cgi-bi...F7aCwoROzVEZVm

τσεκαρε αν υπαρχουν ολα τα "μπλιμπλικια" στο δικο σου...π.χ στο 743371 υπαρχουν τα λαστιχακια (και τα δυο)?
ολα τα εχει φιλε μου! σκεφτομε το εξης τωρα! μηπως ο αξονας να εχει λιγισει ελαχιστα που δεν μπορω με το ματι να το εντοπισω και για αυτο να κτυπαει? εντομεταξυ παρατηρησα κα το εξης. παρολω που καθαρισα παραπολυ καλα να εξαρτηματα οταν τα τοποθετησα και το λειτουργησα χωρις να τοποθετησω την κεφαλη στον καδο, δηλαδη δεν ηρθε σε επαφη με νερο, φια κανα 10 δευτερολεπτα δλδ το λειτουργησα, οταν τα ξανα εβγαλα ο αξονας ειχε επανω μαυρα υγρα σαν γρασσο. το καθαρισα και ξανα υστερα το ιδιο? ειναι φυσιολογικο αυτο?
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 18-12-10, 16:28
maikl Ο χρήστης maikl δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-12-2006
Περιοχή: Βεροια
Μηνύματα: 3.464
Προεπιλογή

...ισως να πρεπει να αλλαξεις τα λαστιχακια του κεραμικου αξονα.Μαλλον παλιοσαν και φθειρονται....ποσο καιρο ειπες λειτουργουσε το φιλτρο ?
__________________
«Το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου»
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 18-12-10, 16:33
Το avatar του χρήστη Geovai
Geovai Ο χρήστης Geovai δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Περιοχή: Περιστερι Αττικης
Μηνύματα: 385
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maikl Εμφάνιση μηνυμάτων
...ισως να πρεπει να αλλαξεις τα λαστιχακια του κεραμικου αξονα.Μαλλον παλιοσαν και φθειρονται....ποσο καιρο ειπες λειτουργουσε το φιλτρο ?
δεν γνωριζω! λογικα αρκετο καιρο. δεν τον ρωτησα! θα πας να παρω μονο τα ανταλλακτικα του αξονα, 3 ευρω κανουν απο οτι ειδα. ελπιζω να λυθει το θεμα αλλιως θα το δωσω σε κανενα που δεν τον ενοχλει ο θορυβος, γιατι απο ροη μια χαρα παει!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 18-12-10, 16:38
Το avatar του χρήστη nikosn
nikosn Ο χρήστης nikosn δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-10-2010
Περιοχή: Διδυμοτειχο
Μηνύματα: 650
Προεπιλογή

φιλε μου το ιδιο προβλημα απεκτησα και γω απο χθες.το εββγαλα ισα με 10 φορες το καθαρισα και παλι χτυπαει η φτερωτη.βεβαια βελτιωθηκε αλλα παλι ακουγεται.εχω σκασει και το εχω και 2 μηνες
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 18-12-10, 16:49
Το avatar του χρήστη Geovai
Geovai Ο χρήστης Geovai δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Περιοχή: Περιστερι Αττικης
Μηνύματα: 385
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikosn Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε μου το ιδιο προβλημα απεκτησα και γω απο χθες.το εββγαλα ισα με 10 φορες το καθαρισα και παλι χτυπαει η φτερωτη.βεβαια βελτιωθηκε αλλα παλι ακουγεται.εχω σκασει και το εχω και 2 μηνες
ο αξονας σου πσ ειναι? ειναι κατα ασπρος η εχει καποιες μαυρες γραμμες?
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #41  
Παλιά 18-12-10, 16:56
Το avatar του χρήστη nikosn
nikosn Ο χρήστης nikosn δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-10-2010
Περιοχή: Διδυμοτειχο
Μηνύματα: 650
Προεπιλογή

ασπρος ναι αλλα για γραμμες δν θυμαμαι
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 18-12-10, 17:05
Το avatar του χρήστη kornek
kornek Ο χρήστης kornek δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-11-2008
Περιοχή: Λεμεσός Κύπρος
Μηνύματα: 160
Προεπιλογή

Φίλε μου έχω το εν λόγο φίλτρο εδω και 3 χρόνια
και μου παρουσίασε ακριβώς το ίδιο πρόβλημα όταν
μετά από συντήρηση ρουτίνας είχε σπάσει ο κεραμικός άξονας
(πράγμα όχι και τόσο δύσκολο να συμβεί).
Μετά την αλλαγή του ακούγόταν πάλι σαν καινούριο.
Νομίζω αξίζει τον κόπο η αγορά ενός κεράμικου άξονα μαζί
με τα ελαστικά κουμπόματα του (εμένα στοιχισαν 4 ευρώ μόνο),
μπορεί τελικά να είναι η λύση και για το δικό σου φίλτρο.
-------------------------

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kornek : 18-12-10 στις 17:05 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 18-12-10, 17:15
Το avatar του χρήστη nikosn
nikosn Ο χρήστης nikosn δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-10-2010
Περιοχή: Διδυμοτειχο
Μηνύματα: 650
Προεπιλογή

το δικο μου πρωτη φορα το ανοιξα επειδη ακουγοταν οχι για να το ανακατεψω.τωρα αν ειναι για 4e δν γινεται θεμα
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 18-12-10, 18:21
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Αν δεν εχει σπασει το κεραμικο αξονακι δεν χρειαζεται αλλαγη.
Να λυγιζει.... δεν λυγιζει. Σπαει.
Εκτις κι αν εννοεις να λυγισε η φτερωτη. Πολυ δυσκολο.
Μαλλον θελει καθαρισμα ο θαλαμος της φτερωτης και ολοα τα tunel που περναει νερο στην κεφαλη με οδοντοβουρτσα.
Ή πιο πιθανο ειναι να θελουν αλλαγη τα λαστιχακια που κουμπωνει πανω και κατω το κεραμικο αξονακι.
Αν παρεις το σετακι, κεραμικο αξονακι και λαστιχακια, μην πεταξεις το παλιο αξονακι ετσι κι αλλιως

Μετα περασμα ολα τα λαστιχα με λιγη βαζελινη για να διατηρουνται καινουρια.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 18-12-10, 21:48
Το avatar του χρήστη Geovai
Geovai Ο χρήστης Geovai δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Περιοχή: Περιστερι Αττικης
Μηνύματα: 385
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν δεν εχει σπασει το κεραμικο αξονακι δεν χρειαζεται αλλαγη.
Να λυγιζει.... δεν λυγιζει. Σπαει.
Εκτις κι αν εννοεις να λυγισε η φτερωτη. Πολυ δυσκολο.
Μαλλον θελει καθαρισμα ο θαλαμος της φτερωτης και ολοα τα tunel που περναει νερο στην κεφαλη με οδοντοβουρτσα.
Ή πιο πιθανο ειναι να θελουν αλλαγη τα λαστιχακια που κουμπωνει πανω και κατω το κεραμικο αξονακι.
Αν παρεις το σετακι, κεραμικο αξονακι και λαστιχακια, μην πεταξεις το παλιο αξονακι ετσι κι αλλιως

Μετα περασμα ολα τα λαστιχα με λιγη βαζελινη για να διατηρουνται καινουρια.
φιλε μου τα εχω κανει ολα αυτα! 1 μηνα παιδευομαι με αυτο το θεμα! το μονο που μου μενει να δοκιμασω ειναι να αλλαξω τον αξονα κ τα λαστιχα!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #46  
Παλιά 18-12-10, 22:42
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geovai Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε μου τα εχω κανει ολα αυτα! 1 μηνα παιδευομαι με αυτο το θεμα! το μονο που μου μενει να δοκιμασω ειναι να αλλαξω τον αξονα κ τα λαστιχα!
Για να λες οτι γερνει και ακουμπαει η φτερωτη στα τοιχωματα του θαλαμου, δεν την κραταει στη θεση της κατι, που το πιο πιθανο ειναι τα λαστιχακια ή το κακαπι του θαλαμου που τη σταθεροποιει αφου κλεισει.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
  #47  
Παλιά 19-12-10, 13:12
Το avatar του χρήστη Geovai
Geovai Ο χρήστης Geovai δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Περιοχή: Περιστερι Αττικης
Μηνύματα: 385
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Για να λες οτι γερνει και ακουμπαει η φτερωτη στα τοιχωματα του θαλαμου, δεν την κραταει στη θεση της κατι, που το πιο πιθανο ειναι τα λαστιχακια ή το κακαπι του θαλαμου που τη σταθεροποιει αφου κλεισει.
δεν ακουμπαει η ιδια η φτερωτη αλλα το σωμα της, ο μαγνητης δλδ. Οτνα εκανα τις δοκιμες, και πιεχα λιγο την σιτα με το χερι μου σταματαγε ο ηχος! σνα να μην παταει καλα ο αξονας στα λαστιχακια και τρεμοπαιζει. αυτο πιστευω οτι συμβαινει! θα παρω ενα σετακι και θα δω. αλλα το θεμα ειναι το λαστιχακι μεσα στον θαλαμο πως το βγαζουμε? προσπαθουσα να το βγαλω αλλα εχει σφηνωσε για τα καλα!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #48  
Παλιά 19-12-10, 14:03
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geovai Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν ακουμπαει η ιδια η φτερωτη αλλα το σωμα της, ο μαγνητης δλδ. ....
... αλλα το θεμα ειναι το λαστιχακι μεσα στον θαλαμο πως το βγαζουμε? προσπαθουσα να το βγαλω αλλα εχει σφηνωσε για τα καλα!
Το ιδιο ειναι.
Το λαστιχακι, με κανενα κατσαβιδακι.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
  #49  
Παλιά 20-12-10, 15:01
Το avatar του χρήστη Geovai
Geovai Ο χρήστης Geovai δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Περιοχή: Περιστερι Αττικης
Μηνύματα: 385
Προεπιλογή

Λοιπον φιλοι μου το προβλημα λυθηκε με καινουργιο σετ προπελα και αξονα! και εντοπισα που ηταν το προγβλημα της φθορας τελικα. δεν ηταν τα λαστιχακια αλλα συκγριτικα με το την κουνουργια προπελα και την παλια το προβλημα ηταν το εξης: το "τουνελ" της φτερωτης απο οπου περναει ο αξονας εχει ενα μαυρο λαστιχακι η πλαστικο (δεν ξερω τι υλικο ειναι) το οποιο ειχε φθαρει και δημιουργουσε ενα κενο μεταξυ αξονα και τουνελ ενω στην καινουργια προπελα δεν υπαρχει αυτο το κενο και παραμενει σταθερο!! Επιτελους ησυχασαν τα αφτια μου!!
Ευχαριστω παντος ολουσ για την βοηθεια και το ενδιαφερον!
Το σετακι ηταν λιγο ακριβουτσικο αλλα τα ειχε ολα μεσα μεχρι και την σιτα που κλεινει μπροστα!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #50  
Παλιά 21-12-10, 00:45
dimitris94 Ο χρήστης dimitris94 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 05-12-2010
Περιοχή: Αγιος Δημητριο;
Μηνύματα: 8
Προεπιλογή

αφου λυθηκε εισε μια χαρα.εχω και εγω το ιδιο φυλτρο ειναι αθορυβο και παρα πολυ καλο.ειχα παρομοιο προβλημα με εσενα.εμενα μ ειχε χαλασει ο αξονας και τον αντικατεστησα με ενα σιδερο στο ιδιο μεγεθος.σου λεω αφτη την λυση για να την εχειw υποψην αμα(που ποτε) παθει κατι ο αξονας.θα σου ερθει και τσαμπα
Απάντηση με παράθεση
  #51  
Παλιά 21-12-10, 09:06
Το avatar του χρήστη Geovai
Geovai Ο χρήστης Geovai δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-06-2010
Περιοχή: Περιστερι Αττικης
Μηνύματα: 385
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitris94 Εμφάνιση μηνυμάτων
αφου λυθηκε εισε μια χαρα.εχω και εγω το ιδιο φυλτρο ειναι αθορυβο και παρα πολυ καλο.ειχα παρομοιο προβλημα με εσενα.εμενα μ ειχε χαλασει ο αξονας και τον αντικατεστησα με ενα σιδερο στο ιδιο μεγεθος.σου λεω αφτη την λυση για να την εχειw υποψην αμα(που ποτε) παθει κατι ο αξονας.θα σου ερθει και τσαμπα
Καλή η λύση σου φίλε μου αλλα το σίδερο δεν θα σκουριασει και θα εινα επεικινδυνο για το ενυδρειο?
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #52  
Παλιά 21-12-10, 09:12
Το avatar του χρήστη drak7family
drak7family Ο χρήστης drak7family δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-12-2009
Περιοχή: αγιος νικολαος κρητης
Μηνύματα: 433
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην drak7family
Προεπιλογή

θα σκουριάσει αλλά πολύ μετά!
θα περάσει κάμποσος καιρός!
για αρχή θα κανείς την δουλειά σου πάντως!
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Προβλημα με φιλτρο eheim christosvn Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 8 16-11-10 15:39
προβλημα με φιλτρο eheim υποστηριξη αντιπροσωπιας faniskriti Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 20 06-09-10 15:19
eheim 2213 προβλημα! naupaktos84 Γλυκό νερό - Γενικά 7 14-03-08 00:36
Θέλω βοήθεια με φιλτρο eheim 2213 imichal Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 8 28-10-07 12:10

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:32.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,07016 seconds with 13 queries