Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Ασθένειες - Θεραπείες γλυκού νερού

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 30-03-06, 23:04
Το avatar του χρήστη klaz
klaz Ο χρήστης klaz δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-09-2005
Περιοχή: εις την συμπρωτευουσαν....
Μηνύματα: 3.900
Προεπιλογή ο ποπαι..και ο συγκαπουρεζος ασθενης...

δεν ξερω τελικα που ανηκει αυτο το ποστ μου,και ο ειδικοι ας το στειλουν εκει που πρεπει....ειχα την μικρη ελπιδα,να μην χρειαστει να ξαναγραψω σε αυτη την κατηγορια,αλλα..... Ας παρω τα πραγματα απο την αρχη.οι πιο παλιοι ισως θυμουνται την περιπετεια μου με εναν cobalt bue,και το τι τραβηξα,και εγω,αλλα και ολοκληρο το ενυδρειο εξαιτιας του....τελος παντων,ακομη να επανελθει η ισσοροπια στο ενυδρειο.λοιπον αυτος ο κ...ος δισκος εχει φαινεται για ηρωα τον ποπαι..η pop-eye,αν καταλαβα καλα γιατι τον βρηκα σημερα με ενα ματι σουπερ τουμπανο...λες και με βλεπει μονιμα να βγαινω γυμνος απο το μπανιο μοιαζει ...οι αλλαγες νερου κανονικα,ολες οι υπολοιπες μετρησεις( πλην των φωσφωρικων που δεν εχω )ειναι οκ.καβγαδες μεσα στο τανκ,δεν υπαρχουν.εκτος δηλαδη απ τον σιγκαπουρεζο ασθενη,και τον ΑΓΑΠΙΟ,τον αλλο 15ιντσο δισκο,ο οποιος κραταει ρολο κομπαρσου σε αυτο το καρτουν-θριλλερ....ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ τωρα ομως τι να κανω....απο ζουμια εχω μπολικα,το ιδιο και απο αλατια...και δυστυχως εδω και 2 μηνες η καραντινα που ειχα,εγινε κανονικο ενυδρειακι.....αυτες ειναι οι σκεψεις που μου τρωνε το μυαλο τις τελευταιες ωρες,και αισθανθηκα οτι θελω να τις μοιραστω μαζι σας....ευχαριστω για την υπομονη σας,και οποιος θελει να βοηθησει ..εεεε,καλοδεχουμενος ειναι...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:55.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,02762 seconds with 14 queries