Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Στήσιμο Κοινωνικών ενυδρείων

Στήσιμο Κοινωνικών ενυδρείων Συζήτηση για το στήσιμο και την διακόσμηση κοινωνικών ενυδρείων, προτάσεις για "σωστούς" συνδυασμούς ψαριών για τον αρχάριο και όχι μόνο

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #1  
Παλιά 30-10-13, 00:17
nio1981 Ο χρήστης nio1981 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 16-10-2013
Περιοχή: πατρα
Μηνύματα: 16
Cool χελια...

δεν ειναι ετοιμο καν το ενυδρειο.ειμαι στο στάδιο μελετης,κατασκευης και μελετης.α και μελετης...

οι διαστασεις που θα γινει ειναι μ80-π50-υ42
φυτεμενο με λιγα και ευκολα φυτα με ψιλο χαλικι(το μικροτερο νουμερο πριν την αμμο) και πετρες σε στυλ βυθου για φωλιες και ξεκουραση των ζωντανων.
δεν εχω αποφασισει τι θα βαλω μεσα αν και εχω κανει μια λιστα σε ενα εξελακι για να δω πιο ταιριαζει με πιο,σε ολα για να γινει μια ωραια ψαροσουπα.

εμενα μου αρεσουν τα ψαρια βυθου.πλεκο γατοψαρα και χελια.το θεμα ειναι οτι δεν βρισκω πληροφοριες για να τα βαλω στην βαση των δεδομενων μου.δεν ξερω τι μπορω να παντρεψω με πιο γιατι θα βαλω και αλλα πχ γαριδες και σαλίγκαρους.ε θα διαλεξει και το κοριτσι καποια να της αρεσουν αρκει να ταιριαζουν φυσικα.

στο http://www.seriouslyfish.com/ ειναι πολυ γενικο αλλα και δεν ξερω ποια απο αυτα κυκλοφορουν και αν θα μπορω να τα βρω.

πατησα και στην αναζητηση αλλα δεν βρηκα σχετικο θεμα (αν υπαρχει δειξετε το μου και σβηστε το ποστ και φυσικα συγνωμη για την στραβωμαρα μου)

για πετε λοιπον...γνωριζετε κατι σχετικο?

p.s. το καλυτερο που διαβασα απο καποιο μελος εδω μεσα ειναι οτι <και εμενα μου αρεσουν οι ελεφαντες αλλα δεν μπορω να εχω στο σπιτι μου.>ε αυτο θελω να γλιτωσω....
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
χελια σαλιγκαρια ΝΙΚΟΣ ΠΑΟΚ Γλυκό νερό - Γενικά 0 09-11-10 14:28
χελια..... katamagias Γλυκό νερό - Γενικά 1 17-08-09 18:14
ελλαχιστα λίτρα γεννηστρας Steve Δίσκοι 8 28-10-07 18:03

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:34.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,04514 seconds with 14 queries