Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Νότιος Αμερική > Δίσκοι

Δίσκοι Κατά πολλούς οι βασιλιάδες του ενυδρείου.

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #11  
Παλιά 30-06-08, 17:28
tassssos Ο χρήστης tassssos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 03-11-2004
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 59
Προεπιλογή

δεν νομίζω γιατί εκτός από τάισμα κανείς δεν κάνει τίποτα στο ενυδρείο, ούτε καθάρισμα της σκόνης στο καπάκι, να έτυχε να τους έπιασε η προκοπή να το καθαρίσουν όσο έλειπα μου φαίνεται δυσκολο αλλά από την άλλη εαν είχε πέσει κάτι μέσα μόνο οι δίσκοι θα πέθαιναν δεν θα έπρεπε να πεθάνουν και τα υπόλοιπα (16 καρντιναλ, 2σαε, 4κοριντορας)
εαν είχαν κοκκινήλες θα φαινόντουσαν με δυο μέρες κατάψυξη? εαν ναι στους κατεψυγμένους δίσκους δεν είδα το παραμικρό περίεργο στην εμφάνησή τους, εαν όχι θα μπορεί κι αυτό να είναι ένα σενάριο αλλά τώρα ποια δύσκολα αναγνωρήσημο
-------------------------
να πω την αλήθεια δεν νομίζω να έπερναν χαμπάρι εαν τα ψάρια είναι στην επιφάνεια ή όχι αλλά είμαι σίγουρος ότι και να τα είδαν πάνω στην επιφάνεια θα νόμιζαν ότι απλά πεινάνε γιατί με το που θα πλησιάσω για να τα ταίσω μόνο που δεν πίδαγαν έξω από το νερό από την λεμαργεία τους
Το σίγουρο είναι ότι από εδώ και πέρα θα βάζω την ταίστρα όποτε λείπω και οι επιστροφές των φίλτρων να δημιουργούν μια μικρή ανατάραξη στην επιφάνεια
-------------------------
σας ευχαριστώ πολύ για όλα και προπάντων για τις άμεσες απαντήσεις και την κατανόησή σας να'στε όλοι καλά
__________________
Σας ευχαριστώ πολύ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tassssos : 30-06-08 στις 17:28 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Εκβάθυνση ρηχής λίμνης Βασιλείου Δεξαμενές (τεχνητές λίμνες) 14 21-06-08 16:46
Προσεχώς γέννα Convict! kotsis Κιχλίδες Κ. Αμερικής 22 22-05-08 01:43
Θέμα Βάρους-Αντοχής harilaos Γλυκό νερό - Γενικά 2 16-01-07 09:36
Επιτυχής Συνάντηση Β. Προαστίων!!! Apostolis Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου 4 04-02-05 10:14

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:20.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,07182 seconds with 14 queries