Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Γλυκό νερό - Γενικά

Γλυκό νερό - Γενικά Οτι δεν εμπίπτει στις εξειδικευμένες κατηγορίες.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 07-04-13, 21:24
maikl Ο χρήστης maikl δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-12-2006
Περιοχή: Βεροια
Μηνύματα: 3.464
Προεπιλογή

http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=36537

.....
__________________
«Το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου»
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 08-04-13, 06:22
Το avatar του χρήστη stav
stav Ο χρήστης stav δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-08-2006
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 1.593
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
κι εσυ με τη σειρα σου κανεις το τζαμπα μαγκα χρησιμοποιοντας το aquazone οποτε εχουμε ισοπαλια

θα επαναλαβω ομως πως δεν εχω καποιο προσωπικο προβλημα μαζι σου (οσο δε θα ειχε ενας ινδιανος με ενα χλωμο προσωπο που γαμ...ει τη φυση) αλλα ρε φιλε ειλικρινα, ΑΝ στο ελαχιστο οντως αγαπας τα ψαρακια και δεν τα βλεπεις ως διακοσμητικα (που το γαμ...νο απο τη στιγμη που μπαινεις σε φορουμ σε κατι τετοιο παραπεμπει, τουλαχιστο βαση λογικης ) γιατι να προσπαθεις ντε και καλα να κατεβασεις τον πηχη τοσο? (τι να τον κατεβασιες? να τον θαψεις μαλλον) ...ειλικρινη απορια...
Για να κλεισει αυτη η συζητηση ποτε μου δεν εχω χρησιμοποιηση το βημα ενος φορουμ εις βαρος καποιου αλλου,ποτε μου δεν εχω παρει μερος στις διαμαχες των φορουμ(δεν με ενδιαφερουν) εαν βρεις κατι σχετικο δειξτο μου.
Επισης επειδη δεν εχω τις ιδιες αποψεις μ' εσενα δεν σημαινει οτι εσυ ανεβαζεις τον πηχη και εγω τον κατεβαζω μετα απο 30 χρονια ασχολιας.
Ισως δεν το καταλαβαινεις ασκεις "ιδεολογικη τρομοκρατια" σε οσους δεν συμφωνουν μαζι σου,αυτο δεν ειναι ανεχτο απο
εμενα και κανενας δεν μπορει να μου επιβαλει λογοκρισια σε αυτα που πιστευω.
__________________
ΣΤΑΥΡΟΣ
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 08-04-13, 07:41
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.386
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ελιοτ Εμφάνιση μηνυμάτων
διαφημιση εμμεση ή αμμεση υπαρχει παντου, το οτι σε καποια φορουμ εχουν βημα οσα μαγαζια θελουν δεν νομιζω να ειναι αθεμιτο, ισως ειναι και πιο τιμιο.
Εγώ μίλησα για χορηγούς, για κάποιους δηλ. που πληρώνουν μίσθωμα για να έχουν χώρο.
Στο GAB έχουν βήμα όσα μαγαζιά θέλουν, σεβόμενα όμως τους κανόνες που φαίνονται στο λινκ του maikl
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 08-04-13, 16:42
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stav Εμφάνιση μηνυμάτων
Για να κλεισει αυτη η συζητηση ποτε μου δεν εχω χρησιμοποιηση το βημα ενος φορουμ εις βαρος καποιου αλλου,ποτε μου δεν εχω παρει μερος στις διαμαχες των φορουμ(δεν με ενδιαφερουν) εαν βρεις κατι σχετικο δειξτο μου.
Επισης επειδη δεν εχω τις ιδιες αποψεις μ' εσενα δεν σημαινει οτι εσυ ανεβαζεις τον πηχη και εγω τον κατεβαζω μετα απο 30 χρονια ασχολιας.
Ισως δεν το καταλαβαινεις ασκεις "ιδεολογικη τρομοκρατια" σε οσους δεν συμφωνουν μαζι σου,αυτο δεν ειναι ανεχτο απο
εμενα και κανενας δεν μπορει να μου επιβαλει λογοκρισια σε αυτα που πιστευω.

αστο, οταν γυρνας και γραφεις "αυτες ειναι πηγες που χρησιμοποιουν σε αλλα φορουμ" αναφερομενος υποτιμητικα στο seriuslyfish-(και στο gab φυσικα, και βεβαια με τις ευλογιες των admins) προσπαθοντας να περασεις σε αρχαριο οτι οι made in greece πληροφοριες προφιλ ειναι σωστοτερες (και αφου υπαρχουν γιατι να παραπεμπει καποιος στους ασχετους του seriuslyfish? ) αυτο δε χαρακτηριζεται βεβαια ιδεολογικη τρομοκρατεια αλλα γκεμπελιστικη προπαγανδα...
Τεσπα, το τι κανεις και γραφεις καπου αλλου δεν αφορα το παρον φορουμ και ισως κακως το σχολιαζω, ομως οπως και να χει το καλο ειναι πως ολο και περισσοτεροι χομπυστες μαθαινουν να ενημερωνονται απο περισσοτερες απο μια πηγες
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 08-04-13, 19:25
Το avatar του χρήστη constantinos
constantinos Ο χρήστης constantinos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-05-2012
Περιοχή: Παγκράτι, Υμηττός, Βύρωνας
Μηνύματα: 176
Προεπιλογή

Ρε παιδιά ηρεμηστε, από αλλού ξεκινησαμε αλλου καταλήξαμε...
Τι πίνετε? sera bionitrivec???.....αχαχαχαχαχαχαχαχα
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 09-04-13, 06:06
Το avatar του χρήστη stav
stav Ο χρήστης stav δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-08-2006
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 1.593
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
αστο, οταν γυρνας και γραφεις "αυτες ειναι πηγες που χρησιμοποιουν σε αλλα φορουμ" αναφερομενος υποτιμητικα στο seriuslyfish-(και στο gab φυσικα, και βεβαια με τις ευλογιες των admins) προσπαθοντας να περασεις σε αρχαριο οτι οι made in greece πληροφοριες προφιλ ειναι σωστοτερες (και αφου υπαρχουν γιατι να παραπεμπει καποιος στους ασχετους του seriuslyfish? ) αυτο δε χαρακτηριζεται βεβαια ιδεολογικη τρομοκρατεια αλλα γκεμπελιστικη προπαγανδα...
Τεσπα, το τι κανεις και γραφεις καπου αλλου δεν αφορα το παρον φορουμ και ισως κακως το σχολιαζω, ομως οπως και να χει το καλο ειναι πως ολο και περισσοτεροι χομπυστες μαθαινουν να ενημερωνονται απο περισσοτερες απο μια πηγες
Μαλλον εισαι μπερδεμενος.
__________________
ΣΤΑΥΡΟΣ
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
διαφορα του sera nitrivec me to sera bio nitrivec douran_p Αρχάριοι γλυκού νερού 37 30-12-10 21:52
NITRIVEC TEDDY Γλυκό νερό - Γενικά 1 25-10-07 17:43
NITRIVEC TEDDY Γλυκό νερό - Γενικά 4 03-10-07 14:21

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,03688 seconds with 15 queries