Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Greek Aquarist's Boards

Greek Aquarist's Boards Οτι έχει να κάνει με τήν λειτουργία του forum. Προβλήματα, σχόλια, παρατηρήσεις.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 01-02-06, 19:35
tolis 67 Ο χρήστης tolis 67 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 21-12-2005
Περιοχή: xios
Μηνύματα: 7
Arrow D.v.d.. Ρεπορταζ Και Αφιερωμα Στα Τροπικα Ψαρια

ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ [?] ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΣΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΜΠΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΤΡΟΠΙΚΑ ΨΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ.ΣΚΟΠΟΣ ΒΑΣΙΚΑ Η ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΜΠΟΡΟΥΣ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ, ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΙΣΑΓΩΓΕΣ ,ΤΙΣ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ , ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΑΜΟΝΕΣ ΤΩΝ ΨΑΡΙΩΝ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΝΑ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΗΣΩ ΟΜΟΡΦΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΩΝ ΨΑΡΙΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΣΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΚΙΝΗΣΗ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ , ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΨΑΡΙΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ.......ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ????
__________________
ΕΝΑΣ ΝΗΣΙΩΤΗΣ ......ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΝΕΡΟΥ!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 01-02-06, 20:34
Το avatar του χρήστη Juan
Juan Ο χρήστης Juan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-09-2004
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 964
Προεπιλογή

Αν και δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί είμαι νέος στο χόμπι, βρίσκω την ιδέα σου καλή.
Δεν ξέρω αν έχει γίνει κάτι τέτοιο μέχρι τώρα....
Πως το σκέφτεσαι να γίνεται ;
Εσύ με τι ιδιότητα το κουβεντιάζεις, ως χομπίστας ή ως επαγγελματίας(τεχνικός) ;
Σε ρωτάω γιατί να γίνει σωστά κάτι τέτοιο, πρέπει (ΙΜΟ) να είσαι και τα δύο.
Έχεις σχέση με κάμερα...ή κάτι τέτοιο ;
Δεν πιστεύω να είσαι δημοσιογράφος ; !!!
__________________
"The answers to all questions are to be found in nature."
Takashi Amano


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Juan : 01-02-06 στις 20:37
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 01-02-06, 22:35
tolis 67 Ο χρήστης tolis 67 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 21-12-2005
Περιοχή: xios
Μηνύματα: 7
Arrow Ρεπορταζ

ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΤΑΖ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΓΙΑ ΤΟ D.V.D. ΤΑ ΤΕΧΝΙΚΑ ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΗΜΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ , ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΡΑΚΙ,ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΕΦΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ..... ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΣ !! ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ.... ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ 8 ΕΩΣ 22 ΦΛΕΒΑΡΗ.
__________________
ΕΝΑΣ ΝΗΣΙΩΤΗΣ ......ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΝΕΡΟΥ!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 12-02-06, 17:28
tolis 67 Ο χρήστης tolis 67 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 21-12-2005
Περιοχή: xios
Μηνύματα: 7
Arrow Το Ακυρωνω

ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΜΙΑ,,ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΣΠΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ , ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΥΡΩΝΩ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΑΥΤΗ [ΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΑΝ ΑΠΟΔΕΚΤΗ ΠΟΛΥ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ] ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΝΑ CD-ROM THΣ SERA ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ..ΓΙΑ ΤΡΟΠΙΚΑ ΕΙΔΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΦΟΡΟΥΝ.. ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΖΕΨΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΤΡΟΠΙΚΑ ΨΑΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.. ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΤΗ ΒΟΛΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΩΣΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ.... ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝ , ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ ΤΟΥ GAP,,,,,,,,,,,,,,
__________________
ΕΝΑΣ ΝΗΣΙΩΤΗΣ ......ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΝΕΡΟΥ!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 12-02-06, 17:51
Το avatar του χρήστη amorealex
amorealex Ο χρήστης amorealex δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-01-2006
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 183
Προεπιλογή

Με ποιο τρόπο θα μπορούσε κάποιος να σε βοηθήσει?
__________________
Αλέξανδρος
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 12-02-06, 18:00
Το avatar του χρήστη netblues
netblues Ο χρήστης netblues δεν είναι συνδεδεμένος
Nada
 
Εγγραφή: 02-05-2004
Περιοχή: ΧΟΛΑΡΓΟΣ
Μηνύματα: 6.302
Προεπιλογή

Καταρχας δεν υπαρχει λογος να φωναζεις (δλδ να γραφεις με ΚΕΦΑΛΑΙΑ)..
Απο τα γραφομενα σου δεν προκυπτει οτι ζητας κατι συγκεκριμενο, απλα ρωτας αν το εχει κανει κανεις άλλος.
Τελος, οπως ξερεις στα board ο καθενας γραφει την προσωπική του άποψη, η οποία εξ ορισμού ειναι υποκειμενική και ισως να εχει και προσωπικά συμφέροντα. Αυτό δεν το αρνηθηκε κανείς. Αντιθετα, μεσω της πολυφωνίας οποιος θέλει βγάζει τα συμπεράσματά του.. και αποφασιζει ΠΟΥ θα τα χώσει.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 12-02-06, 18:45
Το avatar του χρήστη mikenuke
mikenuke Ο χρήστης mikenuke δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 17-05-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 2.517
Προεπιλογή

Kαι συμπληρωνοντας ενα οραμα, μια ιδεα, ενας σκοπος, δεν μπορει να σταματησει επειδη σπαστηκαμε!
__________________
Και ειπε το χρυσοψαρο:"Πρεπει να υπαρχει Θεος, αλλιως ποιος αλλαζει το "νερο"."
Το παλιό 90λιτρό μου Ο βιότοπος Tanganyika μου Το 120λιτρό μου Ο 2ος βιότοπος Tanganyika μου To παλιο 35λιτρο Amano μου
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 13-02-06, 14:10
Theokyr Ο χρήστης Theokyr δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-07-2005
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 307
Προεπιλογή "πιστοποίηση" καταστημάτων

Πάντως στο UK Discus Forum υπάρχουν μαγαζιά που πληρούν ορισμένα κριτήρια που έχουν τεθεί από τον αντίστοιχο σύλλογο και έχουν λάβει την σχετική "πιστοποίηση"... Δεν ξέρω αν κάτι αντίστοιχο θα μπορούσε να γίνει και στην Ελλάδα ή αν το θέμα αυτό έχει ήδη συζητηθεί.

Θεόφιλος
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 18-02-06, 19:13
tolis 67 Ο χρήστης tolis 67 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 21-12-2005
Περιοχή: xios
Μηνύματα: 7
Arrow Υγρασια !!!!!!!!!!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από netblues
Καταρχας δεν υπαρχει λογος να φωναζεις (δλδ να γραφεις με ΚΕΦΑΛΑΙΑ)..
Απο τα γραφομενα σου δεν προκυπτει οτι ζητας κατι συγκεκριμενο, απλα ρωτας αν το εχει κανει κανεις άλλος.
Τελος, οπως ξερεις στα board ο καθενας γραφει την προσωπική του άποψη, η οποία εξ ορισμού ειναι υποκειμενική και ισως να εχει και προσωπικά συμφέροντα. Αυτό δεν το αρνηθηκε κανείς. Αντιθετα, μεσω της πολυφωνίας οποιος θέλει βγάζει τα συμπεράσματά του.. και αποφασιζει ΠΟΥ θα τα χώσει.
ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΕΙΞΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ,,,ΟΠΩΣ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΠΡΟΤΗΘΕΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΝ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ''ΚΛΙΚ'',,,, ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΜΟΥ.
__________________
ΕΝΑΣ ΝΗΣΙΩΤΗΣ ......ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΝΕΡΟΥ!
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 18-02-06, 21:33
Το avatar του χρήστη amorealex
amorealex Ο χρήστης amorealex δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-01-2006
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 183
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από amorealex
Με ποιο τρόπο θα μπορούσε κάποιος να σε βοηθήσει?
...
__________________
Αλέξανδρος
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 20-02-06, 19:40
Το avatar του χρήστη CASPER
CASPER Ο χρήστης CASPER δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-09-2005
Περιοχή: ΑΛΙΜΟΣ
Μηνύματα: 679
Lightbulb

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tolis 67
ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΕΙΞΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ,,,ΟΠΩΣ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΠΡΟΤΗΘΕΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΝ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ''ΚΛΙΚ'',,,, ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΜΟΥ.
Δε νομίζω ότι πάει ακριβώς έτσι... Δεν ξεκινάς κάτι επειδή ενδιαφέρει τους "ΑΛΛΟΥΣ". Το ξεκινάς επειδή ενδιαφέρει ΕΣΕΝΑ, και σιγά σιγά πιθανότατα να "ακολουθούν" και άλλοι.
Δεν μπορείς να τσαντίζεσαι επειδή σε κάποια ιδέα σου δεν έγινε κοσμοσυρροή!!!
Ξεκίνατην εσύ, κιαν πράγματι είναι ενδιαφέρουσα, θα τραβήξει την προσοχή.
Αν όμως με το καλημέρα αρχίζεις την γκρίνια, προδιαθέτεις τους πάντες αρνητικά, πριν καν ξεκινήσεις οτιδήποτε.
__________________
Μαριλένα
το καμάρι μου
....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη CASPER : 20-02-06 στις 19:45
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 20-02-06, 20:35
tolis 67 Ο χρήστης tolis 67 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 21-12-2005
Περιοχή: xios
Μηνύματα: 7
Arrow Κοντρες Του Γλυκου Νερου

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από CASPER
Δε νομίζω ότι πάει ακριβώς έτσι... Δεν ξεκινάς κάτι επειδή ενδιαφέρει τους "ΑΛΛΟΥΣ". Το ξεκινάς επειδή ενδιαφέρει ΕΣΕΝΑ, και σιγά σιγά πιθανότατα να "ακολουθούν" και άλλοι.
Δεν μπορείς να τσαντίζεσαι επειδή σε κάποια ιδέα σου δεν έγινε κοσμοσυρροή!!!
Ξεκίνατην εσύ, κιαν πράγματι είναι ενδιαφέρουσα, θα τραβήξει την προσοχή.
Αν όμως με το καλημέρα αρχίζεις την γκρίνια, προδιαθέτεις τους πάντες αρνητικά, πριν καν ξεκινήσεις οτιδήποτε.
Δηλαδη μου λες οτι θα κανω ενα d.v.d.μονο για μενα??ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΜΙΑ ΚΟΣΜΟΣΥΡΟΗ ΟΠΩΣ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΛΕΣ!!! αλλα μια συμπαθητικη ανταποκριση !! λες΄ ''ξεκινα την εσυ και αν ειναι ενδιαφερουσα.... ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΘΕΝΕΣ ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΑΝ ΤΟ D.V.D. ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕΣ ΟΤΙ ΝΟΙΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ? ΤΕΛΟΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΡΟΔΙΑΘΕΤΩ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ .... ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΕΣ ΟΛΟΥΣ ??? ...ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ...ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ....
__________________
ΕΝΑΣ ΝΗΣΙΩΤΗΣ ......ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΝΕΡΟΥ!
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 20-02-06, 20:47
Το avatar του χρήστη γαυρος
γαυρος Ο χρήστης γαυρος δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 13-12-2002
Περιοχή: Αλ - τσαντηρι
Μηνύματα: 1.449
Προεπιλογή

σου λενε δε σου λενε γραφε με μικρα , εσυ εκει ε???

και χαλαρωσε, ουτε ειρωνικα σου μιλησε κανεις ουτε τπτ.

τοπες -τογραψες τελειωσε.
ειπαμε το καθε φορουμ διεπεται απο κανονες τους οποιους ειμαστε υποχρεωμενοι να ακολουθουμε.
__________________

Ψαρια Bonsai υπαρχουν ?

http://e-gavros.blogspot.com/


Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 20-02-06, 21:16
Το avatar του χρήστη CASPER
CASPER Ο χρήστης CASPER δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-09-2005
Περιοχή: ΑΛΙΜΟΣ
Μηνύματα: 679
Lightbulb

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tolis 67
Δηλαδη μου λες οτι θα κανω ενα d.v.d.μονο για μενα??ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΜΙΑ ΚΟΣΜΟΣΥΡΟΗ ΟΠΩΣ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΛΕΣ!!! αλλα μια συμπαθητικη ανταποκριση !! λες΄ ''ξεκινα την εσυ και αν ειναι ενδιαφερουσα.... ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΘΕΝΕΣ ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΑΝ ΤΟ D.V.D. ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕΣ ΟΤΙ ΝΟΙΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ? ΤΕΛΟΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΡΟΔΙΑΘΕΤΩ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ .... ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΕΣ ΟΛΟΥΣ ??? ...ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ...ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ....
Δε μίλησα ειρωνικά. Αν φάνηκε κάτι τέτοιο, ζητώ συγγνώμη. Νομίζω ότι απλα σε "ερεθίζει" για κάποιο λόγο το θέμα, και παίρνεις ότι σου λέμε, στραβά.
Εν πάση περιπτώση, θεωρώ ότι εδω μέσα ήμαστε μια "παρέα" ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ. Με τις συμφωνίες μας και τις διαφωνίες μας, αλλά πάντα με την καλή διάθεση δεδομένη.
Εφόσον λοιπόν "ήρεμη" κουβέντα απ'ότι φαίνεται δε μπορεί να γίνει, μάλλον την καλύτερη δουλειά κάνεις και δεν την συνεχίζεις.
Καλό βράδυ.
__________________
Μαριλένα
το καμάρι μου
....
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 20-02-06, 21:17
Το avatar του χρήστη Juan
Juan Ο χρήστης Juan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-09-2004
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 964
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από γαυρος
σου λενε δε σου λενε γραφε με μικρα , εσυ εκει ε???
......
Νομίζω ότι ήθελε να φωνάξει τώρα .

Τόλη67 δεν είναι απλά τα πράγματα όσο ίσως νομίζεις.
Εγώ (ίσως όχι μόνο) με όλη την χαρά να βοηθήσω κάτι τέτοιο αλλά δεν μας είπες πως !
Ο amorealex δύο φορές σε ρώτησε αλλά δεν του απάντησες....
Βασικά δεν μας είπες και την ιδιότητα σου και τον σκοπό.... κτλ.
Για να δηλώσεις συμμετοχή σε κάτι τέτοιο πρέπει να οριστεί και τι θα κάνεις.
Τέλος αν έχεις κάνει κάτι παρόμοιο με άλλο θέμα θα ξέρεις ότι δεν είναι απλό και δεν θέλουμε κάτι απλό.
Αν είναι να γίνει να γίνει σωστά και οργανωμένα. Θέλει γνώση ορθή! , δουλειά, μεράκι, έξοδα, χρόνο.......

Αν θέλεις μια γνώμη ακόμα:
κάνε το πλάνο-σενάριο δες τι χρειάζεσαι και πες το ως μια ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ πρόταση, ζητώντας συγκεκριμένα πράγματα-βοήθεια, τον σκοπό και γενικά ότι νομίζεις ότι θα προσφέρει αυτό το dvd, αναλυτικά. Ίσως να πάρεις βοήθεια και ιδέες από κάποιους πριν ξεκινήσει καν.

Υ.Γ. Οι mods έχουν την ευθύνη να τηρούνται οι κανόνες ώστα να είμαστε πιο 'άνετα' στο forum. Έτσι δεν μας επιτρέπουν κεφαλαία και γκρικγκλισσσ, για πολλούς είναι δύσκολα στην ανάγνωση και έχουν άλλη ερμηνεία.
__________________
"The answers to all questions are to be found in nature."
Takashi Amano

Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 21-02-06, 13:31
Το avatar του χρήστη ahar
ahar Ο χρήστης ahar δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-04-2003
Περιοχή: Αθήνα Ν.Σμυρνη
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tolis 67
ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΜΙΑ,,ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΣΠΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ , ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΥΡΩΝΩ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΑΥΤΗ [ΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΑΝ ΑΠΟΔΕΚΤΗ ΠΟΛΥ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ] ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΝΑ CD-ROM THΣ SERA ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ..ΓΙΑ ΤΡΟΠΙΚΑ ΕΙΔΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΦΟΡΟΥΝ.. ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΖΕΨΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΤΡΟΠΙΚΑ ΨΑΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.. ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΤΗ ΒΟΛΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΩΣΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ.... ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝ , ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ ΤΟΥ GAP,,,,,,,,,,,,,,
Το ότι μπαινεις και διαβαζεις κατι σε ένα φόρουμ σημαινει οτι μπαίνεις στον ελευθερο σου χρονο. Το ιδιο και οι περισσότεροι εδω μεσα. Και πολλές φορες όταν γινεται μια δήλωση οι περισσοτεροι απλα περιμενουν να δουνε το αποτελεσμα της. Δεν αρχιζουν αμεσως με σχολια του στύλ "Δικκκεεε μου!!, Μπραβο , M@##$!τη Ιδεα !!!, Γουαου " κλπ... Εαν ζητησεις βοήθεια το ποιο πιθανον είνια οτι καποιοι θα στην παρασχουν . Αλλα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΩΧΡΕΩΜΕΝΟΙ να το κανουν. Όπως κανενας δεν ειναι υποχρεωμενος να απαντήσει σε οποιοδήπωτε post. Η παροχη βοήθειας εδω περα έιναι καθαρα σε εθελοντικη βάση και επαφύεται καθαρα στην καλή θελήση του αναγνωστη του μυνηματος σου.

Τωρα θα ήθελα σε παρακαλω να μου αναλύσεις περισσότερο την σκέψη σου περι των "παραμετρων" του GAB καθως και περι των "συμφερώντων" ....


Αλέξανδρος
Διαχειρηστής Συστήματος

Υ.Γ. To όλο θεμα δεν έχει να κανει πλεον μετα μαγαζια αλλα με τις προσωπικές απόψεις ενος μέλους... Οπότε μεταφερεται στην κατάλληλη κατηγορία.
__________________
Το τσιράκι

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ahar : 21-02-06 στις 13:35
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Μονο αρσενικα ψαρια στο ενυδρειο ;;; Tolis Malawi 5 02-01-03 17:25
Αρσενικο ή θηλυκο newfish Malawi 0 23-12-02 17:31
ΣΤΡΕΣΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΔΙΣΚΟΣ newfish Ασθένειες - Θεραπείες γλυκού νερού 0 23-12-02 16:15
Βαμμένα ψαρια newfish Γλυκό νερό - Γενικά 0 13-12-02 23:04

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:12.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,08889 seconds with 13 queries