Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Θαλασσινό νερό > Παρουσιάσεις θαλασσινών ενυδρείων > Nano Reef

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 28-05-15, 16:07
Το avatar του χρήστη mixalhs89
mixalhs89 Ο χρήστης mixalhs89 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-09-2013
Περιοχή: Σάμος - Αθήνα
Μηνύματα: 404
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Παναγιώτης Κ Εμφάνιση μηνυμάτων
εγώ το καταφερα.
επειδή δεν έχω σαμπ και το φλοτερ έπρεπε να μπει στο κυρίως ειχα αυτό το θέμα με το κύμα. Όμως εκανα πατέντα με το κουτι του φλοτερ και πλέον δεν έχω.
-------------------------

α ρε σακιά.
Όπως θές τα φερνεις
τον καταφερες και σ'αυτο.
1ον Φίλε Παναγιώτη περιμένω να μου κάνεις περιγραφή τις πατέντας και του κουτιού που έχεις για τα φλοτέρ
2ον Τα πάντα καταφέρνει αυτός, έχει τον τρόπο του Σε πείθει απλά με μια λέξη. χαχαχαχαχα
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 28-05-15, 19:41
Sakisdraminos Ο χρήστης Sakisdraminos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-03-2011
Περιοχή: Φίτζι,Σούβα
Μηνύματα: 5.282
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalhs89 Εμφάνιση μηνυμάτων
1ον Φίλε Παναγιώτη περιμένω να μου κάνεις περιγραφή τις πατέντας και του κουτιού που έχεις για τα φλοτέρ
2ον Τα πάντα καταφέρνει αυτός, έχει τον τρόπο του Σε πείθει απλά με μια λέξη. χαχαχαχαχα
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 28-05-15, 22:48
Το avatar του χρήστη Παναγιώτης Κ
Παναγιώτης Κ Ο χρήστης Παναγιώτης Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-11-2011
Περιοχή: ¶ρτα
Μηνύματα: 3.053
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalhs89 Εμφάνιση μηνυμάτων
1ον Φίλε Παναγιώτη περιμένω να μου κάνεις περιγραφή τις πατέντας και του κουτιού που έχεις για τα φλοτέρ
2ον Τα πάντα καταφέρνει αυτός, έχει τον τρόπο του Σε πείθει απλά με μια λέξη. χαχαχαχαχα
είναι ένα απλό κουτι από πλέξι το οποίο έχει μια μικροσκοπική τρύπα στον πατο ώστε να μπαίνει το νερό μέσα. Είναι πολύ απλο.
Θα το βγάλω μια φωτό μια μέρα να στο δείξω.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 29-05-15, 19:11
Το avatar του χρήστη mixalhs89
mixalhs89 Ο χρήστης mixalhs89 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-09-2013
Περιοχή: Σάμος - Αθήνα
Μηνύματα: 404
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Παναγιώτης Κ Εμφάνιση μηνυμάτων
είναι ένα απλό κουτι από πλέξι το οποίο έχει μια μικροσκοπική τρύπα στον πατο ώστε να μπαίνει το νερό μέσα. Είναι πολύ απλο.
Θα το βγάλω μια φωτό μια μέρα να στο δείξω.
Ναι εάν μπορείς κάποια στιγμή βγάλτο μια φωτογραφία αν και κατάλαβα νομίζω πως είναι. Ωραία ιδέα πάντως.
-------------------------
Έχω κάποιες ερωτήσεις και θα ήθελα την βοήθεια σας:

1) Πόσα λίτρα εξάτμιση να αναμένω τώρα το καλοκαίρι; χοντρικά πάντα για να ξέρω τι δοχείο πρέπει να πάρω. ( το μέγιστο που μπορεί να λείψω είναι καμιά 10αριά μέρες) γιατί για όταν είμαι εδώ δεν υπάρχει πρόβλημα θα το βλέπω πότε θα αδειάζει.
2) Μετά από πόσες μέρες το fish-street στέλνει μια παραγγελία; Εμένεα γράφει "Warehouse packing". Έχω επιλέξει σαν επιλογή το Belgium Postal Service(6-12days) No Tax, άρα θα μου τα στείλει από κάποια αποθήκη τους στην Ευρώπη,οπότε γι'αυτο λέει και No tax;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mixalhs89 : 29-05-15 στις 19:11 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 30-05-15, 11:52
Sakisdraminos Ο χρήστης Sakisdraminos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-03-2011
Περιοχή: Φίτζι,Σούβα
Μηνύματα: 5.282
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalhs89 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι εάν μπορείς κάποια στιγμή βγάλτο μια φωτογραφία αν και κατάλαβα νομίζω πως είναι. Ωραία ιδέα πάντως.
-------------------------
Έχω κάποιες ερωτήσεις και θα ήθελα την βοήθεια σας:

1) Πόσα λίτρα εξάτμιση να αναμένω τώρα το καλοκαίρι; χοντρικά πάντα για να ξέρω τι δοχείο πρέπει να πάρω. ( το μέγιστο που μπορεί να λείψω είναι καμιά 10αριά μέρες) γιατί για όταν είμαι εδώ δεν υπάρχει πρόβλημα θα το βλέπω πότε θα αδειάζει.
2) Μετά από πόσες μέρες το fish-street στέλνει μια παραγγελία; Εμένεα γράφει "Warehouse packing". Έχω επιλέξει σαν επιλογή το Belgium Postal Service(6-12days) No Tax, άρα θα μου τα στείλει από κάποια αποθήκη τους στην Ευρώπη,οπότε γι'αυτο λέει και No tax;
Μιχαλη εγω εχω κανει ενα 20lt και τι εχω στο ντουλαπι και στης αδειες δυο βαρελια...
Θα σου πρωτηνα ν κανεις ενα δοχειο διακριτικο και να εχεις ενα δοχειο για οταν φυγεις να να μην σε νοιαζει αν αργησεις και μερικες μερες παραπανω....
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 30-05-15, 11:56
Το avatar του χρήστη mixalhs89
mixalhs89 Ο χρήστης mixalhs89 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-09-2013
Περιοχή: Σάμος - Αθήνα
Μηνύματα: 404
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sakis Papadopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
Μιχαλη εγω εχω κανει ενα 20lt και τι εχω στο ντουλαπι και στης αδειες δυο βαρελια...
Θα σου πρωτηνα ν κανεις ενα δοχειο διακριτικο και να εχεις ενα δοχειο για οταν φυγεις να να μην σε νοιαζει αν αργησεις και μερικες μερες παραπανω....
Πώς να το φτιάξω; Για ρίξε καμιά ιδέα. Και με τα βαρέλια θα έχω θέμα γιατί το καλώδιο της αντλίας είναι κοντό (σχετικά) οπότε μάλλον για καινούργια αντλία με βλέπω ε;
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:38.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,04229 seconds with 14 queries