Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Ανατολική Αφρική > Malawi

Malawi Αφιερωμένο στο "Greek Club about Cichlid Lovers from iliovas" απ' το οποίο άρχισαν ολα!

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #1  
Παλιά 04-11-09, 21:31
Το avatar του χρήστη ducatisti
ducatisti Ο χρήστης ducatisti δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-03-2007
Περιοχή: Ηράκλειο - Αττικης
Μηνύματα: 233
Προεπιλογή παμε για γεννα!!

επιτελους μετα απο πολλες προσπαθειες να δω και εγω μια γεννα, καταφερα και απομονωσα την εγκυμονουσα(LABIDO..) σε ενα εφεδρικο ενυδρειο 60λιτρων που το εχω τωρα σε λειτουργια κανα μηνα με κατοικους 1maingano και 1labido(το ενα εχει καποιο εντερικο προβλημα και του εχει μαζευτει η κοιλια αλλα κατα τα αλλα ειναι μια χαρα και τρωει κανονικα, και το αλλο με φαγωμενη ουρα και ταλαιπωρημενο).βεβαια το χωρισα το ενυδρειο στη μεση με ενα κομματι πλεξιγκλας και ειναι μονη της απο τα αλλα δυο. ειναι ετοιμη απο μερα σε μερα γενναει και ειμαι stanby για να την βγαλω εξω μην τα φαει.τωρα,σαν λιτρα ειναι ενταξει?γιατι δεν εχω καπου αλλου να την βαλω.και οταν γεννηθουν τα μικρα σε ποσα λιτρα μπορω να τα κρατησω?να τα αφησω εκει η να τα βαλω σε αλλο ενυδρειο?
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
παμε για 270 λιτρα reef alan boy Θαλασσινό νερό - Γενικά 12 14-07-09 22:22
Παμε ξανα απο την αρχη , προτασεις koupanos Αρχάριοι γλυκού νερού 16 31-03-09 14:06
Πανε οι ρυθμησεις του ph controller. kifinas Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 3 17-12-08 13:38
Παμε για δισκους! Mike954 Δίσκοι 9 17-11-06 11:18
Παμε για το τεταρτο ! george Βιοτοπικά - Γεωγραφικά ενυδρεία Ν. Αμερικής 24 16-03-06 23:49

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:43.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,06446 seconds with 14 queries