Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Χρυσόψαρα > Χρυσόψαρα

Χρυσόψαρα Ποικιλίες, σωστή διατήρηση

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #1  
Παλιά 18-02-12, 02:52
lionor Ο χρήστης lionor δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 17-02-2012
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 574
Προεπιλογή Σας παρακαλω....βοηθεια!

Οπως βλεπετε, ειμαι εντελως καινουργιος στο forum σας, και ισως να μην εχω καν...θεση εδω. Χρειαζομαι ομως την βοηθεια σας, και υστερα απο πολλες αναζητησεις στο νετ, ηρθα σε σας και ελπιζω οτι μπορειτε να με συμβουλεψετε: Λοιπον... πριν 3 μερες, η δικια μου, ειχε την ιδεα να μου κανει δωρο 2 χρυσοψαρα. Δεν εχω ιδεα απο ψαρια, ουτε απο ενυδρεια και τετοια. Η μονη μου επαφη με αυτα, ειναι οποτε τυχει να τα δω καπου και απλα να τα χαζευω. Τι να τα κανω τωρα αυτα τα κακομοιρα; Τα λυπαμαι αφανταστα ετσι οπως ειναι τωρα. Ειναι μεσα σε ενα κουτακι, οχι πανω απο 1 λιτρο νερο. Ουτε να στριψουν δεν μπορουν... Σκεφτηκα να τους παρω ενα μεγαλυτερο σπιτακι, αλλα ειδα οτι δεν ειναι ευκολη διαδικασια, δεν αρκει απλα να το παρεις, θελει γνωσεις, ψαξιμο, κοπο και πολυ μερακι, και φυσικα χρημα. Απο αυτα διαθετω μονο ελαχιστο απο ολα. Η μονη λυση που μπορω να σκεφτω, ειναι να τα βαλω σε μια γυαλα. Ξερω...οτι κανεις δεν συμφωνει με αυτη την ιδεα. Αλλα πιστευω οτι θα ειναι εστω και λιγο καλυτερα απο κει που βρισκονται τωρα. Αν θελει και μπορει καποιος να μου δωσει μερικες συμβουλες...τι γυαλα να παρω; μπορω να βαλω εκει καποιο φιλτρο;
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
βοηθεια παρακαλω! drak7family Αρχάριοι γλυκού νερού 14 25-03-10 17:30
ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...... johnvolno1 Αρχάριοι γλυκού νερού 35 29-10-09 11:44
MIA ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!! johnkalaigis32 Αρχάριοι γλυκού νερού 5 01-05-08 22:40
παρακαλω την βοηθεια σας..... docrx8 Φυτεμένα Ενυδρεία Γενικά 5 15-01-08 21:01
Τη Βοηθεια Σασ Παρακαλω!! Kiki Ασθένειες - Θεραπείες γλυκού νερού 8 26-05-06 10:54

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:37.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,05453 seconds with 14 queries