Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Greek Aquarist's Boards

Greek Aquarist's Boards Οτι έχει να κάνει με τήν λειτουργία του forum. Προβλήματα, σχόλια, παρατηρήσεις.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 29-07-07, 23:11
Το avatar του χρήστη Liolios
Liolios Ο χρήστης Liolios δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 17-12-2005
Περιοχή: N. Hρακλειο
Μηνύματα: 610
Προεπιλογή Ανακοίνωση παραίτησης από moderator

Προς: Κετσελίδη Απόστολο.

Θέμα: Παύση καθηκόντων συντονιστή από το Greek Aquaristʼs Boards.


Θεωρώντας ασύμβατο το να είμαι εκλεγμένο μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου του Π.Σ.Φ.Ε και ταυτόχρονα συντονιστής σε οποιοδήποτε φόρουμ ενυδρειακού περιεχομένου καταθέτω την παραίτησή μου από τα καθήκοντά μου στο Greek Aquaristʼs Boards.
Θέλω να επισημάνω ότι η κίνησή μου δεν έχει να κάνει με κανενός είδους προσωπική αντιπαράθεση ούτε με τον ιδιοκτήτη του φόρουμ, αλλά και με κανέναν άλλον. Είναι αποτέλεσμα καθαρά προσωπικής αντίληψης και στοχεύει στην ενίσχυση της προσπάθειας που συντελούμε στον Π.Σ.Φ.Ε να θέσουμε όλα τα φόρα, αλλά και όσο το δυνατόν περισσότερους χομπίστες υπό την σκέπη του συλλόγου.
Μην θέλοντας λοιπόν να δημιουργηθούν προβλήματα στον Π.Σ.Φ.Ε και στο δύσκολο έργο του – να είναι υπεράνω όλων και για όλους – αλλά ούτε και στην εύρυθμη λειτουργία του GAB, κατέληξα σε αυτή μου την απόφαση.
Τόλη, σε ευχαριστώ πολύ για τη θέση που μου εμπιστεύτηκες και ελπίζω να την εκπροσώπησα επάξια.

Με εκτίμηση,

Παναγιώτης Παγώνης.


Edit: Να επισημάνω ότι λόγος της παραίτησής μου δεν είναι το thread που ξεκίνησε πρόσφατα. Το σκεφτόμουν εδώ και πολύ καιρό.
__________________
Παναγιώτης Παγώνης


www.aquarist.gr/forum: το νέο φόρουμ του Π.Σ.Φ.Ε


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Liolios : 29-07-07 στις 23:29
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 29-07-07, 23:47
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

Εγω διαφωνω κάθετα με τον λόγο της παραίτησης. Απο την αρχη της υπαρξης του Συλλογου, ολα τα μελη των ΔΣ (τρια ΔΣ) ηταν και διαχειριστες στο gab (και αλλου προσφατα) χωρις να εχει υπαρξει ποτε προβλημα. Εξ αλλου ειναι (και αυτο) ενα δειγμα γραφης τους.
Εκτος του τμηματος της "αχαρης" δουλειας ενος συντονιστη (βλεπε σβυσιμο ασχετων ποστ και τηρηση καμμια φορα της ταξης), μεγιστο μερος αυτης της δουλειας ειναι το θετικο της, δλδ η βοηθεια στα μελη αναλογα με το αντικειμενο του καθε διαχειριστη.
Μη φτασουμε στο σημειο να φοβομαστε και τη σκια μας, επομενο βημα θα ειναι η μη συμμετοχη ουτε ως μελη στα φορουμ μηπως διαφωνησουμε με κανεναν, και θα καταντησουμε με μελη του ΔΣ ξεκομμενα απο καθε πραγματικοτητα.

Να τονισω το περι προσωπικης αντιληψης που λες,γιατι ουτε στο καταστατικο του Συλλογου προβλεπεται κατι τετοιο, ουτε θα ηθελα να επηρεασει αυτο αλλα μελη του ΔΣ, που ειναι ολοι συντονιστες, και που εθεσαν υποψηφιοτητα με αυτην την ιδιοτητα. Και αν παραιτηθει και άλλο μελος του ΔΣ για τον ιδιο λογο, να τονιστει επισης οτι ειναι προσωπικη αντιληψη του.
Αν καποιο μελος του Συλλογου δε, θελει να εκφρασει αποψη επι του θεματος, να το βαλει θεμα στην ιδιωτικη κατηγορια των μελων του ΠΣΦΕ.

Απο κει και περα προφανως δεκτη η παραιτηση και ευχαριστω για οσο χρονο αφιερωσες για να βοηθησεις.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 29-07-07, 23:54
Το avatar του χρήστη Liolios
Liolios Ο χρήστης Liolios δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 17-12-2005
Περιοχή: N. Hρακλειο
Μηνύματα: 610
Προεπιλογή

Εννοείται ότι την βοήθεια μου σε όλους τους συνχομπίστες θα συνεχίσω να την προσφέρω, στο σημείο που φτάνουν οι γνώσεις μου. Και την γνώμη μου θα εκφράζω ελεύθερα χωρίς να έχω να φοβηθώ τίποτα. Το μόνο που αλλάζει είναι ότι δεν θα είμαι mod και αυτό με κάνει προσωπικά να αισθάνομαι καλύτερα ως μέλος του Δ.Σ αλλά και ως μέλος του φόρουμ.
__________________
Παναγιώτης Παγώνης


www.aquarist.gr/forum: το νέο φόρουμ του Π.Σ.Φ.Ε

Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Νεος Moderator...Pritanis!! mikenuke Greek Aquarist's Boards 32 13-03-07 16:04

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:52.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,03314 seconds with 13 queries