Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > ¶λλα ζώα

¶λλα ζώα Συζήτηση για άλλα κατοικίδια

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 26-02-11, 21:34
glazar Ο χρήστης glazar δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 30-01-2004
Περιοχή: THESSALONIKI
Μηνύματα: 447
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fishme1 Εμφάνιση μηνυμάτων
τα προβληματα συμπεριφορας λογω κακου νευρικου συστηματος δεν διορθωνονται , στην καλυτερη καλυπτονται
δεν ειδα να λεει οτι η συμπεριφορα οφειλοταν σε κακο νευρικο συστημα.Ενα ατυχημα ειχε το σκυλι.Οταν ομως γινεται μπαλακι απο οικογενεια σε οικογενεια, τοτε η συμπεριφορα που βγαζει οφειλεται σε αυτες τις αλλαγες και οχι σε κακο νευρικο συστημα.Για αυτο ειπα οτι επρεπε να απευθυνθουν σε καλο εκπαιδευτη ή ακομα και σε ψυχολογο..

Η αιμομιξια αφορα τους ανθρωπους , η ενδογαμια τα ζωα
Αιμομιξια γινεται και στα ζωα οταν ζευγαρωνουν αδελφια( ιδιος μπαμπας , αλλη μανα.

η ενδογαμια μπορει να εχει καλα αποτελεσματα μπορει και κακα , αν ξερεις τους γεννητορες βγαζεις καλα αποτελεσματα ( ειναι μεγαλη ιστορια παντως το πως το καταφερενεις )

εγω δεν θα επερνα απο κλειστη εκτροφη παντως σκυλο , δεν χρειαζεται να γινεται παρα για λεπτομερειες κατα την γνωμη μου που εμενα δεν με νοιαζουν

@raeziel Thanks. Εγω να δεις κολημα με το REEF !!!!

Περαστικα FISHME... Δεν σε γλωσοφαγαμε παντωσ. Αληθεια.

ΑΑΑΑΑ και μην το πεις στον Ακουαριστα οτι χτυπησες, γιατι ειδες τι επαθε το σκυλι.
  #32  
Παλιά 26-02-11, 21:41
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Βρε Νίκο είσαι εντελώς εκτός θέματος και μου επιτίθεσαι προσωπικά, όχι για τις απόψεις μου, αλλά για τη δουλειά μου, ας είναι, σε συγχωρώ λόγω ηλικίας (δικής μου).
Σαν μοντ που είσαι, άνοιξε αν θέλεις άλλο θέμα, να το συζητήσουμε και θα δεις ότι βιάστηκες και δεν ξέρεις πολλά πράγματα, τα οποία βεβαίως είναι άσχετα με το θέμα.

Περαστικά, ειλικρινά ελπίζω να μην έπαθες ζημιά.
  #33  
Παλιά 26-02-11, 22:47
QS-Plan Ο χρήστης QS-Plan δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-07-2010
Περιοχή: Τριανδρία (home) - Συκιές (work)
Μηνύματα: 807
Προεπιλογή

Ψιλοξεφύγαμε και μπλέξαμε και τα μπούτια μας.... αλλά από την άλλη εγώ γιατί είχα την εντύπωση ότι οι μοντς πρέπει να κρατάνε τις ισσοροπίες...

Fishme... περαστικά σου και γρήγορη ανάρρωση
  #34  
Παλιά 27-02-11, 00:01
Το avatar του χρήστη wheelsdeal
wheelsdeal Ο χρήστης wheelsdeal δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Περιοχή: Αθηνα,Κυψελη
Μηνύματα: 41
Προεπιλογή

Δεν ξερω αν ειναι αληθινη η ιστορια αλλα αν ειναι σου λεω το εξης.Δεν του εκανε του ενος,τον εδωσε.Δεν του εκανε του αλλου,τον εδωσε.Δεν του εκανε του παραλλου τον αμολησε.Δεν εκανε στον "διασωστη" (καταλληλος για υιοθεσια) τον σκοτωσε.Αν νομιζει οτι ειναι ο καλος της υποθεσης ειναι βαθια νυχτωμενος.Ειρωνικο το οτι αυτοαποκαλειται και "διασωστης".Σορρυ κιολας αλλα το να παρεις ενα ζωο απο το δρομο για να καταληξει σε σακουλα αρχ**## διασωστης εισαι.Αυτες ομως ειναι οι λυσεις του δηθεν πολιτισμενου μας κοσμου.Και μας αρεσει να χρησιμοποιουμε ηπιες λεξεις οπως "κοιμησω" να εχουμε τη συνηδηση μας καθαρη.
Κλειστό Θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,03228 seconds with 12 queries