Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #20  
Παλιά 23-06-14, 17:47
Το avatar του χρήστη ελενη
ελενη Ο χρήστης ελενη δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-09-2006
Περιοχή: Β.ΕΥΒΟΙΑ
Μηνύματα: 225
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Αντζι Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν μας λες και καμια τιμουλα για τα δωματια μπας και ερθουμε καμια βολτα τωρα το καλοκαιρακι??
οι τιμες ειναι πολυ καλες γιατι ακομα η β ευβοια ειναι αναξιοποιητη! 40 EURO τη βραδια το δικλινο , ! δες το site αν σε ενδιαφερει παρε τηλ !!

-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
1.80 μηκος δεν το περνει ο χωρος?

Τα χρυσοψαρα θα σε τρελλανουν αν τα δεις σε σωστο ενυδρειο και δεν εχουν και πολλες απαιτησεις. Καλο φαγακι, φρσκαρισμα του νερου και ψυξη μονο.
Το νερο της βρυσης ειναι ποσιμο? Εχει καλη γευση?
ναι για ολα τα παραπανω θελω χρυσοψαρα εχω μηκος μεχρι 2 μετρα θα δω ποσο μακρυ θα το κανω! ναι για την ψυξη εχω σκεφτει ανεμηστηρακια πανω απο το καπακι γιατι οντως απο τα ψυγεια ειναι φουρνος το καλοκαιρι εκει μεσα! το νερο ειναι ποσιμο μονο που ειναι σκληρο αλλα αυτο αποσο ξερω δεν επιρεαζει!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Bill-Samos Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολυ ομορφο το Πευκι,εχω περασει πολλα καλοκαιρια και το εχω συνδιασει με τις καλυτερες παιδικες μου αναμνησεις...Σε πιο σημειο σχεδιαζεις να το στησεις?Ρωταω γιατι καποιοι γνωστοι επαγγελματιες οταν σκεφτηκαν να το κανουν το αντιμετωπισαν περισσοτερο σαν επιπλο ή σαν πινακα και δεν λογαριασαν καποια πραγματα οπως αν εχει πολυ εντονο φωτισμο το σημειο( μπροστα σε τζαμαριες),αν μενουν ανοιχτα φωτα στο χωρο ολη νυχτα(πχ στη reception),αν ειναι σε πολυ ζεστη αιθουσα με συνεπεια συντομα να το εγκαταλειψουν αδειο κι αραχνο αφου πρωτα τους εγκατελειψαν τα ψαρια..Το καφε λειτουργει ολο το χρονο?(Επειδη θυμαμαι-πανε χρονια βεβαια..- οτι πολλα μαγαζια λειτουργουσαν εποχιακα..).Θερμανση μπορει να μην χρειαστει αλλα θα χρειαστει ψυξη, αν σχεδιαζεις να το στησεις μεσα στο καλοκαιρι λαβε το υποψη.
λειτουργουμε ολο το χρονο!!! προσπαθουμε δηλαδη!!!
ναι τα ξερω ολα αυτα κ δεν εχω σκοπο να κανω κατι παρομοιο ! πανω απολα ασχολουμαι με το σπορ του ενυδρειου πανω απο 10 χρονια δεν θα εκανα ποτε κατι μονο κ μονο για τη φιγουρα χωρις να ειναι τα ψαρακια μου χαρουμενα!ασε που η καλυτερη φιγουρα ειναι τα χαρουμενα ψαρακια!!!!!!!!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ελενη : 23-06-14 στις 17:47 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:55.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,08665 seconds with 13 queries