Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου

Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου Ανακοινώσεις και νέα από τον ΠΣΦΕ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 16-10-08, 12:29
Το avatar του χρήστη petros
petros Ο χρήστης petros δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-07-2004
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
Μηνύματα: 516
Προεπιλογή Εξελεγκτικη Επιτροπη

Αν υπαρχει ακομη προβλημα με τις υποψηφιότητες για την ανάδειξη Εξελεγκτικής Επιτροπής , μπορω να θεσω και εγω υποψηφιοτητα
Ευχαριστω
Υ.Γ εχω στειλει mail στο info και αφησα αναλογο μηνυμα στο site του ΠΣΦΕ
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 16-10-08, 12:49
Το avatar του χρήστη xontros
xontros Ο χρήστης xontros δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-01-2008
Περιοχή: Μελίσσια (Aθήνα)
Μηνύματα: 2.117
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην xontros
Προεπιλογή



Να προσθέσω ότι καλό είναι να υπάρχουν περισσότεροι υποψήφιοι για την Ε.Ε. από τους 3 που χρειάζονται, έτσι ώστε σε ενδεχόμενη απουσία κάποιου από τη Γ.Σ. να υπάρχει κάποιος αναπληρωματικός για να μπορούν να προχωρήσουν οι εργασίες..

Ο ρόλος της Ε.Ε. δεν είναι δα και κάτι το τόσο δύσκολο.. Το έργο της είναι σε κάθε Γ.Σ. να παραλαμβάνει τον οικονομικό απολογισμό του Δ.Σ., μαζί με όλα τα συνοδευτικά στοιχεία, και να ελέγχει κατά πόσο υπάρχουν ή όχι παρατυπίες.. Κάτι αρκετά απλό, αλλά ταυτόχρονα πολύ σημαντικό για τη σωστή λειτουργία ενός Συλλόγου!
-------------------------
Να προσθέσω και κάτι ακόμη..

Εύχομαι και ελπίζω να εξελιχθεί και αυτή η Γ.Σ. με αντίστοιχα ευχάριστο και αισιόδοξο κλίμα, όπως και η προηγούμενη.. Να υπάρχει συμμετοχή, και να ακουστούν γνώμες και απόψεις, και όπου υπάρχουν διαφορετικές απόψεις, με ψηφοφορία να ληφθούν αποφάσεις για να προχωρήσει ο Σύλλογος μπροστά..

Στο forum του Συλλόγου εκφράστηκε από πολλούς η χαρά της συμμετοχής στην προηγούμενη Γ.Σ., η οποία ολοκληρώθηκε με επιτυχία, παρά τη μικρή σχετικά συμμετοχή.. Και το επαναλαμβάνω και εδώ, για να μή διαβάζουν τα μή μέλη μόνο τα αρνητικά σχόλια, τις κριτικές και τις αντιπαραθέσεις, και αποθαρρύνεται η συμμετοχή τους..
__________________
Pseudoeftropheus sentonographius sp. "ροζ"

Το (νυν) ενυδρείο μου (Juwel Rekord 70, φυτεμένο, με mikrogeophagus ramirezi): http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?p=326855
Το (πρώην) ενυδρείο μου (Juwel Rekord 70, φυτεμένο, με ζωοτόκα): http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?p=269530

Diogo, ο μονομάχος μου: http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=26837

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xontros : 16-10-08 στις 12:49 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 16-10-08, 15:51
Το avatar του χρήστη Blanch
Blanch Ο χρήστης Blanch δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 775
Προεπιλογή

Δευτέρα πρωί θα σταλούν τα ψηφοδέλτια στα μέλη της επαρχίας, οπότε μέχρι την Κυριακή μπορείτε να στείλετε την υποψηφιότητά σας στο info@aquarist.gr
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:55.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,02912 seconds with 14 queries