Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > ¶λλα ζώα

¶λλα ζώα Συζήτηση για άλλα κατοικίδια

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 19-05-08, 14:22
Το avatar του χρήστη NIKOL
NIKOL Ο χρήστης NIKOL δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-05-2008
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 153
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην NIKOL
Προεπιλογή

ωπα ρε ηλια τι κανεις?εισαι καλα????δεν ηξερα οτι εισαι και εδω,οπως ειδες εκανα αλλαγες στα ζωα μου,πριμενω και αλλα,αντε σιγα σιγα κ αλλα φιδακια να ερχονται,χεχε,ναι αυτα τα polypterus ειναι εκπληκτηκα
__________________
  #2  
Παλιά 19-05-08, 14:35
Το avatar του χρήστη Strahos
Strahos Ο χρήστης Strahos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-10-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.930
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από NIKOL Εμφάνιση μηνυμάτων
ωπα ρε ηλια τι κανεις?εισαι καλα????δεν ηξερα οτι εισαι και εδω,οπως ειδες εκανα αλλαγες στα ζωα μου,πριμενω και αλλα,αντε σιγα σιγα κ αλλα φιδακια να ερχονται,χεχε,ναι αυτα τα polypterus ειναι εκπληκτηκα
καλά είμαι, μιά χαρά, όσο μπορώ. Εγώ είμαι εδώ από το 2005 στο άλλο είμαι νέος (ψάρακας)
  #3  
Παλιά 19-05-08, 14:37
Το avatar του χρήστη NIKOL
NIKOL Ο χρήστης NIKOL δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-05-2008
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 153
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην NIKOL
Προεπιλογή

εγω μολις χτες μπηκα χαχα,πολυ ωραιο φορουμ και αυτο,απο ψαρια στο παρελθον ειχα μπολικα,τωρα εχω ενα ζευγαρι γατοψαρα τα κλαριας ειναι απο τα αγαπημενα μου ψαρια γλυκου νερου,ειχα και πακου που σημερα τα πηγα πισω καθως μου πουληθηκαν για πιρανχας και δεν ανεχομαι την κοροιδια,τελικα το κινκγ φιδακι το πηρες?
__________________
  #4  
Παλιά 19-05-08, 14:43
Το avatar του χρήστη Strahos
Strahos Ο χρήστης Strahos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-10-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.930
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από NIKOL Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω μολις χτες μπηκα χαχα,πολυ ωραιο φορουμ και αυτο,απο ψαρια στο παρελθον ειχα μπολικα,τωρα εχω ενα ζευγαρι γατοψαρα τα κλαριας ειναι απο τα αγαπημενα μου ψαρια γλυκου νερου,ειχα και πακου που σημερα τα πηγα πισω καθως μου πουληθηκαν για πιρανχας και δεν ανεχομαι την κοροιδια,τελικα το κινκγ φιδακι το πηρες?
όχι ακόμα, είχα πολλά προβλήματα δυστυχώς τις τελευταίες εβδομάδες και γενικά με ζώα δεν έκανα καμία κίνηση (ούτε αλλαγές νερού στα ενυδρεία δεν έκανα ) Θα γίνουν όλα όμως, τώρα τα πράγματα βαίνουν καλύτερα.
  #5  
Παλιά 19-05-08, 14:56
Το avatar του χρήστη NIKOL
NIKOL Ο χρήστης NIKOL δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-05-2008
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 153
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην NIKOL
Προεπιλογή

χαιρομαι που ειναι καλυτερα τωρα,η γνωμη μου παντως ειναι το φιδακι να το παρεις,απο ενυδρεια να υποθεσω εχεις με polypterus ε?
-------------------------
samer ειχες εναν απο τους αγαπημενους μου πυθωνες τον sebae,οντως ειναι παρα πολυ αγρια και νευρικα φιδια,εχω δει μια φορα μονο εναν 3,5 μετρα,εκπληκτικα ζωα,επισης και οι βιρμανεζικοι οπως ο δικος σου ο αλμπινο μου αρεσουνε σε ολες τις μορφες τους,τωρα κοιτα ο βασιλικος πυθωνας ειναι πολυ ωραιο ζωο και πολυ διαδεδομενο,μπορεις να το βρεις σε πολλα πετ σοπ,απο μωρα μεχχρι ημιενηλικα και πληρως μαλιστα μεγεθους,το μονο που μου την σπαει με τον βασιλικο πυθωνα ειναι οι ιδιοτροπιες του στο φαγητο.ειχα 3 χρονια πριν εναν,ασε τι τραβηξα
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NIKOL : 19-05-08 στις 14:56 Αιτία: Automerged Doublepost
  #6  
Παλιά 19-05-08, 15:13
Το avatar του χρήστη Strahos
Strahos Ο χρήστης Strahos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-10-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.930
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από NIKOL Εμφάνιση μηνυμάτων
χαιρομαι που ειναι καλυτερα τωρα,η γνωμη μου παντως ειναι το φιδακι να το παρεις,απο ενυδρεια να υποθεσω εχεις με polypterus ε?

Από ενυδρεία έχω 2 μέχρι στιγμής, όχι με πολυπτερους αλλά ένα κοινωνικό φυτεμένο και ένα με χρυσόψαρα. Έχουμε και ένα 840 λίτρων αλλά ακόμα είναι άδειο...
  #7  
Παλιά 19-05-08, 15:15
samer Ο χρήστης samer δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-02-2008
Περιοχή: Γλυφαδα
Μηνύματα: 32
Προεπιλογή

Ναι ειχα και'γω το ιδιο προβλημα με το δικο μου Royal. Τα αλλα δυο το αλμπινο και το βοα ετρωγαν 2-3 φορες την εβδομαδα και ο royal μια φορα καθε δυο εβδομαδες και μερικες φορες καθε μηνα. Στο τελος ειπα να κρατησω μονο το αλμπινο και να την φερω μαζι μου αλλα δυσκολο λιγο να παρεις 4 μετρα φιδι σε αεροπλανο.
Το Sebae επρεπε να τον δωσω γιατι μεγαλωσε πολυ και εγινε παρα πολυ δυνατος. Καθε φορα που επρεπε να τον βγαλω φοβομουν. Και ετρωγε 3-4 κοτοπουλα την εβδομαδα...
__________________
SAM
  #8  
Παλιά 19-05-08, 15:31
Το avatar του χρήστη NIKOL
NIKOL Ο χρήστης NIKOL δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-05-2008
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 153
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην NIKOL
Προεπιλογή

τετοια μεγαλα φιδια οπως οι σεμπα και οι δυκτιωτοι,οι αμεθυστηνες αλλα ακομα και καπιοι βιρμανεζικοι,απο τα 4 μετρα και πανω θελουνε χειρισμο με 2 η 3 ατομα μαζι,και τα ανακοντα επισης που ειναι τα βαρυτερα φιδια στον κοσμο,αλλα οι αγαπημενοι μου γιγαντες.
-------------------------
ηλια τα χρυσοψαρα μου αρεσουνε παρα πολυ.ειδηκα αυτα που ειναι κατακοκκινα,πανεμορφα
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NIKOL : 19-05-08 στις 15:31 Αιτία: Automerged Doublepost
Κλειστό Θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
να και τα δικά μου... aristomenis Παρουσιάσεις κοινωνικών ενυδρείων 18 29-05-08 09:22
Να και τα δικά μου malevizos Φωτογραφίες μελών 3 14-04-07 13:11
Αρχάριος αλλα και ερωτεθμενος με τα bettas!!! kefallinos Bettas 32 05-07-06 15:29
ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΧΟΜΠΥ ΤΩΝ ΕΝΥΔΡΕΙΩΝ ΑΛΛΑ... makisthess3 Γλυκό νερό - Γενικά 13 17-02-06 15:22

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:30.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,05713 seconds with 14 queries