Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Νότιος Αμερική > Δίσκοι

Δίσκοι Κατά πολλούς οι βασιλιάδες του ενυδρείου.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 28-01-13, 20:58
Το avatar του χρήστη ΧρήστοςΠ
ΧρήστοςΠ Ο χρήστης ΧρήστοςΠ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-03-2007
Περιοχή: ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΙΓΑΛΕΩ
Μηνύματα: 1.305
Προεπιλογή

λες οτι εχεις χρονο και σκεφτεσαι τις αλλαγες αντιφατικο ....εγω ενηλικα ψαρια τα αφηνα 1 μηνα χωρις τροφη αγριοι δισκοι αλλα 2 μηνες ειναι πολλοι .Μεχρι να φτασεις στο καλοκαρι θα πρεπει να τους μεγαλωσεις εκει ειναι το δυσκολο θελουν καθαρο νερο και καθαρο νερο μονο με αλλαγες
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 28-01-13, 21:10
kanakss Ο χρήστης kanakss δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-01-2013
Περιοχή: Aθηνα-Πατρα
Μηνύματα: 115
Προεπιλογή

[QUOTE=stelios816;730404]αν θεωρουν τα ψαρια παιχνιδια-διακοσμητικα και οχι ζωες σπυρο ετσι πρεπει λυπαμαι . εδω δηλαδη εγω σαν τι να καταλαβω?Ποιοι θεωρουν οτι τα ψαρια ειναι διακοσμητικα??


Εγω εννοειται οτι στο κλαδο με τους δυσκους θα ακουσω εσας, και εσενα θα ακουσω γιατι εχω διαβασει πολλα ποστ και απαντησεις σου οχι μονο δικα σου ολων των εμπειρων!!! Ξαναλεω οτι δημιουργησα αυτο το ποστ για να μην γραψω το καλοκαιρι σε καινουριο ποστ <<Μα τι εγινε????Γιατι παιθαναν τα δυσκακια μου??>> , αλλα ειμαι συγουρος οτι νομιζεις , οτι ενταξει φοιτητης ειναι του ειρθε η καβλα να αγορασει ενυδρειο κτλπ κτλπ, αλλα ασχολουμε 7 χρονια με το χομπι και δεν σκοπευω να το παρατισω, γιατι απλα το γουσταρω ..
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 28-01-13, 21:16
Το avatar του χρήστη stelios816
stelios816 Ο χρήστης stelios816 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-11-2011
Περιοχή: νικαια
Μηνύματα: 1.585
Προεπιλογή

σου εγραψα τοσα και εσυ κολησες με τους δισκους μονο ?νομισεις οτι εκει ειναι το θεμα ?

σηκωνω χερια και ποδια καλη συνεχεια αγορινα οτι αποφασισεις μαζι σου.
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 28-01-13, 21:23
Το avatar του χρήστη TRYFONAS K.
TRYFONAS K. Ο χρήστης TRYFONAS K. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-03-2012
Περιοχή: North America,Amazon river (Ασπροπυργος:) )
Μηνύματα: 430
Προεπιλογή

[QUOTE=kanakss;730490]
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelios816 Εμφάνιση μηνυμάτων
αν θεωρουν τα ψαρια παιχνιδια-διακοσμητικα και οχι ζωες σπυρο ετσι πρεπει λυπαμαι . εδω δηλαδη εγω σαν τι να καταλαβω?Ποιοι θεωρουν οτι τα ψαρια ειναι διακοσμητικα??


Εγω εννοειται οτι στο κλαδο με τους δυσκους θα ακουσω εσας, και εσενα θα ακουσω γιατι εχω διαβασει πολλα ποστ και απαντησεις σου οχι μονο δικα σου ολων των εμπειρων!!! Ξαναλεω οτι δημιουργησα αυτο το ποστ για να μην γραψω το καλοκαιρι σε καινουριο ποστ <<Μα τι εγινε????Γιατι παιθαναν τα δυσκακια μου??>> , αλλα ειμαι συγουρος οτι νομιζεις , οτι ενταξει φοιτητης ειναι του ειρθε η καβλα να αγορασει ενυδρειο κτλπ κτλπ, αλλα ασχολουμε 7 χρονια με το χομπι και δεν σκοπευω να το παρατισω, γιατι απλα το γουσταρω ..
Καλα κανεις και το γουσταρεις!!οπως ολοι μας εδω μεσα..απλα τα παιδια προσπαθουν να προστατεψουν τα ψαρια (που μου φαινετε λογικο) κ μετα εσενα απο την στεναχωρια που θα παρεις με οτι γινει..κ μην παρεξηγεις κανεναν εδω μεσα.ολοι ειναι πολυ καλα παιδια κ ξερουν παααααρα πολλα πραγματα που θα βοηθησουν τον καθενα..για μενα τους δισκους αστους για μετα το καλοκαιρι!ολοι ξερουμε ποσο ανυπομονεις γιατι τα εχουμε περασει ΟΛΟΙ!!!απο κει κ περα αφου ασχολεισαι χρονια σκεψου κ πραξε..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 28-01-13, 21:29
kanakss Ο χρήστης kanakss δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-01-2013
Περιοχή: Aθηνα-Πατρα
Μηνύματα: 115
Προεπιλογή

Ναι αλλα μην μου λες οτι καταλαβα λαθος , γιατι αυτο εννοουσες.. Τελος παντων εννοιτε οτι δεν ειναι αυτο το θεμα, και ευχαριστω και εσενα και ολους για την ανταποκριση σας και για τις συμβουλες σας , μαλλον θα στραφω σε κιχλιδες και σε στυλ malawi...
Ισως σε μερικα χρονια οταν τελιωσω τις σπουδες μου μπορω να εχω και εγω το δικο μου δυσκοενυδρειο ...
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 28-01-13, 22:44
Το avatar του χρήστη TRYFONAS K.
TRYFONAS K. Ο χρήστης TRYFONAS K. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-03-2012
Περιοχή: North America,Amazon river (Ασπροπυργος:) )
Μηνύματα: 430
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kanakss Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι αλλα μην μου λες οτι καταλαβα λαθος , γιατι αυτο εννοουσες.. Τελος παντων εννοιτε οτι δεν ειναι αυτο το θεμα, και ευχαριστω και εσενα και ολους για την ανταποκριση σας και για τις συμβουλες σας , μαλλον θα στραφω σε κιχλιδες και σε στυλ malawi...
Ισως σε μερικα χρονια οταν τελιωσω τις σπουδες μου μπορω να εχω και εγω το δικο μου δυσκοενυδρειο ...
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ kokos125 Γλυκό νερό - Γενικά 22 02-12-09 15:51
τα φυλλα γινονται καφε loizos Φυτεμένα Ενυδρεία Γενικά 7 10-12-08 10:05
ονειρα που γινονται πραγματικοτητα Giwrgos23 ¶λλες κιχλίδες Ν. Αμερικής 2 17-09-06 18:16

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:55.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,03731 seconds with 13 queries