Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > ¶λλα ζώα

¶λλα ζώα Συζήτηση για άλλα κατοικίδια

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 27-03-11, 19:48
MANTIS Ο χρήστης MANTIS δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 10-02-2010
Περιοχή: ΣΕΡΡΕΣ
Μηνύματα: 2
Wink

Φιλε μου ποτε δεν διαλεγουμε σκυλο λαμβανωντας υποψην τα κατα η τα υπερ που μπορει να εχει το φυλο του σκυλου, αλλα διαλεγουμε συμφωνα με το τι θελουμε αλλα και τι μας τεριαζει συμφωνα με τις απαιτησεις του σκυλου,επειδη εχω αγιου βερναρδου γιαυτο σου γραφω την αποψη μου και μονο. Να λαβεις υποψην σου οτι θελει καθημερινη ασκηση, βολτα,απο μικρο κοινονικοποιιση και πολυ καλη διατροφη,ναξερεις οτι ειναι ενας σπανιος σκυλος και οτι ο χαρακτηρας του και το μεγεθος του θα σε ανταμιψουν σιγουρα,οσο για την ζεστη σιγουρα τετια σκυλια δεν περνουνε καλα και γιαυτο πρεπει να κανουμε οτι καλητερο για να αντιμετοποισουμε αυτο το προβλημα,οπως συχνες αλλαγες του νερου του καθως καθημερινο μπανιο και αν μπορεις και μια μικρη πισινα για να μπανειζετε οποτε αυτο θελει,να ξερεις ακομη οτι υπαρχουν πολες ρατσες σκυλων που εχουν το ιδιο προβλημα με την ζεστη οπως ΧΑΣΚΥ ΤΣΟΟΥ-ΤΣΟΟΥ ΣΑΜΟΓΙΕΝΤκα.Οσο για την συνηπαρξη με το νεας γης ολα ειναι στο χερι σου και στης γνωσεις σου τα παντα γινωντε θελει δουλια
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Ηρθε ο Αγιος Βασιλης ... μαζι με τον πελαργο! Γιώργος Κ Δίσκοι 48 18-02-10 12:55

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:28.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,02776 seconds with 15 queries