Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Greek Aquarist's Boards

Greek Aquarist's Boards Οτι έχει να κάνει με τήν λειτουργία του forum. Προβλήματα, σχόλια, παρατηρήσεις.

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #1  
Παλιά 17-08-04, 01:23
Το avatar του χρήστη ReBeLoS
ReBeLoS Ο χρήστης ReBeLoS δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 28-12-2002
Περιοχή: Petralona/Athens/Greece
Μηνύματα: 21
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην ReBeLoS Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ReBeLoS
Προεπιλογή Παραπονα και παρατηρησεις....

Ρε παιδια ειχα αρκετο καιρο να γραψω εδω μιας και μονο παρακολουθουσα μεχρι που εφτασα στο απροχωρητο.

Θα ηθελα να μου απαντησουν οι παλιοι του board και οχι οι νεοι χρηστες.

Παρατηρηση 1η:
Ειναι δυνατον εδω μεσα να συμβουλευουν νεους χρηστες ατομα που στησανε ενυδρειο εδω και 1 μηνα ?
Ειναι δυνατον ακομα ατομα τελειως newbies να μην συμβουλευουν απλα αλλα και να επιμενουν για λυσεις σε θεματα που ουτε καν μπορουν οχι μονο να δωσουν λυση αλλα και ουτε και να αναγνωρισουν ψαρια δεν ξερουν?

Παρατηρηση 2η:
Παρατηρησα τρομερα ασχημα σχολια και γλωσσα μη επιτρεπτη σε posts νεων που ζητουν γνωμη για καποιο θεμα πραγμα που με βγαζει απο τα ρουχα μου γιατι με παραπεμπει σε users-μαγκες.

Παρατηρηση 3η:
Βλεπω απαντησεις σε posts να απαντουν ατομα με links σε boards του εξωτερικου πραγματα που οι ιδιοι εχουν γραψει. Δεν θα ηταν λογικο και σωστο απο το να γινετε εμμεση διαφημιση του αλλου board ,μιας και δεν διαβαζουμε κατι που εγραψε καποιος ξενος αλλα μελος του GAB, να το ποσταρουν εδω και στα Ελληνικα εστω μονο και για το history του board ?

Παρατηρηση 3η:
Σχετικα με το θεμα συλλογος. Θα ηθελα σαν μελος του συλλογου και παντα προθυμος να βοηθησω να υπαρχει ενημερωση πιο συχνα γυρω απο τον συλλογο και το περιοδικο.

Παρατηρηση 4η:
Θα ηθελα οι moderators να απαντουν και να περνουν θεση στα posts που αντιστοιχουν στον τομεα τους και οχι να απεχουν. Ζωντανο παραδειγμα ειμαι εγω που περιμενα να μου απαντησουν σε post που εκανα και το αφησα επιτηδες 1 μηνα κοντα για να δο ποσοι θα μου γραψουν. Τελικα μετα απο παρατηρηση μου απαντησαν με το ζορι. Αν δεν προλαβαινουν καποιοι να ειναι moderators και τους καταλαβαινω απολυτα λογο φορτου , τοτε καλο και σεβαστο θα ηταν να παραχωρησουν την θεση τους σε καποιον που θακρινει η ομαδα τους οτι ειναι γνωστης και εχει μερακι για το board αλλα και απλετο ελευθερο χρονο.


ολα τα παραπανω τα γραφω φιλικα και οχι για να προσβαλω καποιους αλλα για την καλυτερη λειτουργεια του board. Δεχομαι οτι μπορει και να ειμαι λαθος αλλα μιας και ειμαι ενεργο μελος και του συλλογου αλλα και του board οπως και μελος σε αρκετα ακομα boards ελληνικα και ξενα εδω και 8 χρονια εχω χρεως να γραφω αυτα που μου φαινονται "περιεργα". Που ξερετε μπορει και καπου να ειμαι σωστος.

Φιλικα

--NickB (ReBeLoS)
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:00.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,07994 seconds with 13 queries