Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Άλλα ζώα

Άλλα ζώα Συζήτηση για άλλα κατοικίδια

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 14-03-14, 16:15
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή Είναι λαμπραντόρ;

Καλησπέρα σε όλους..
Πριν απο μήνες μας βρήκε ένα χαριτωμένο σκυλάκι...
Το βάλαμε στο σπίτι και στη ζωή μας..εδώ και 8 μήνες μας λενε πως προκειται για λαμπραντόρ μαύρο ή ημίαιμο με πολύ μεγάλο ποσοστό λαμπραντορ...
Αυτή τη στιγμή το σκυλί είναι ενός έτους και είπα να το ψάξω λιγάκι..
Ποιά είναι η γνώμη σας;
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  mir1.png
Εμφανίσεις:  478
Μέγεθος:  243,8 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  mir2.jpg
Εμφανίσεις:  1603
Μέγεθος:  36,8 KB  
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 14-03-14, 16:32
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Οτι και να είναι , είναι πανέμορφο, να το χαίρεσε
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 14-03-14, 16:38
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Οτι και να είναι , είναι πανέμορφο, να το χαίρεσε
ευχαριστώ πολύ..όντως είναι κούκλος
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 14-03-14, 17:03
alexandertm8 Ο χρήστης alexandertm8 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-11-2013
Περιοχή: Ανατολική Αττική
Μηνύματα: 65
Προεπιλογή

Πού το βρήκατε;
Μου φαίνεται για σκυλάκι επιλεκτικής αναπαραγωγής, διασταύρωση Μαύρο Labrador με Μαύρο Mastiff Νεάπολης, τα λεγόμενα Mastador. Αν είναι έτσι θα γίνει τερατάκι, πάνω από 55 κιλά.
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 14-03-14, 17:08
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexandertm8 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πού το βρήκατε;
Μου φαίνεται για σκυλάκι επιλεκτικής αναπαραγωγής, διασταύρωση Μαύρο Labrador με Μαύρο Mastiff Νεάπολης, τα λεγόμενα Mastador.
Μας βρήκε..ήταν επι 15 μέρες στην γκαραζόπορτα..
μετά απο μέρες μάθαμε πως είχε ακολουθήσει κάτι παιδάκια που έπαιζαν στη γειτονία μας και το ταιζαν στο οικόπεδο..εμείς τον βρήκαμε στη γκαραζόπορτα μας μόλις γυρίσαμε απο διακοπές..τώρα απο που ακριβώς ήρθε δεν ξέρω..
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 14-03-14, 17:18
alexandertm8 Ο χρήστης alexandertm8 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-11-2013
Περιοχή: Ανατολική Αττική
Μηνύματα: 65
Προεπιλογή

Το ελέγξατε για τσιπ; (Μόλις είδα ότι ήμαστε γείτονες, Νέα Μάκρη μένω και εγώ)

Edit: Για να επιβεβαιώσετε μπορείτε να το ζυγίσετε, αν τώρα που είναι 8 μηνών έχει πάει >30 κιλά τότε είναι Mastador.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 14-03-14, 17:30
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexandertm8 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ελέγξατε για τσιπ; (Μόλις είδα ότι ήμαστε γείτονες, Νέα Μάκρη μένω και εγώ)

Edit: Για να επιβεβαιώσετε μπορείτε να το ζυγίσετε, αν τώρα που είναι 8 μηνών έχει πάει στα ~30 κιλά τότε είναι Mastador.
όχι για τσιπ δεν το έχουμε κοιτάξει..τώρα πρέπει να χρονίζει γιατί όταν τον είχαμε βρει είχε αρχίσει να βγάζει τα δεύτερα δοντάκια (αρα περίπου 4 μηνών)..κοίταξα φωτογραφίες mastador και ενώ στο κεφάλι μοιάζει ,στο σώμα διαφέρει..είναι πιο..πως να το πω..κοντόχοντρο
Το κακό είναι πως εδώ που μένουμε αφήνουν πολύ συχνά σκυλάκια και γι αυτό δεν το κοιτάξαμε για τσιπ (και δεν του έχουμε βάλει απ ότι καταλαβαίνεις..)..
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 14-03-14, 17:32
Το avatar του χρήστη Ryu
Ryu Ο χρήστης Ryu δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-08-2007
Περιοχή: Megara
Μηνύματα: 432
Προεπιλογή

μασταντορ?για ποιο λογο να διασταυρωσει καποιοs ενα λαμπ και ενα μαστιφ.παλι ενα ημιαιμο σκυλι βγαινει.θα μπορουσε να ειναι κ ημιαιμο καρνε κορσο
__________________

http://stoppuppymills.org/
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 14-03-14, 17:37
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

Και μια φωτογραφία για να καταλάβεις τη διαφορά στο σώμα και στην ουρά..
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  mir3.jpg
Εμφανίσεις:  350
Μέγεθος:  49,4 KB  
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 14-03-14, 17:43
alexandertm8 Ο χρήστης alexandertm8 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-11-2013
Περιοχή: Ανατολική Αττική
Μηνύματα: 65
Προεπιλογή

Τα ημιαιμα με γονείς δυο διαφορετικών σκύλων ράτσας μπορούν στο μέλλον να αποτελέσουν μία νέα ράτσα.
Η διασταύρωση γίνεται για να δημιουργηθεί ένα μεγαλύτερου μεγέθους σκυλί με χαρακτήρα του Λαμπραντόρ.

Σίγουρα δεν είναι διασταύρωση με mastiff λοιπόν, δεν έχει την μουσούδα.
Το ξέρω το θέμα της περιοχής, και εμένα μου αφήνουν σκυλιά και γατιά κατά καιρούς, παλαιότερα που μπορούσαμε συντηρούσαμε 5 σκύλους.
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 14-03-14, 17:54
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexandertm8 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα ημιαιμα με γονείς δυο διαφορετικών σκύλων ράτσας μπορούν στο μέλλον να αποτελέσουν μία νέα ράτσα.
Η διασταύρωση γίνεται για να δημιουργηθεί ένα μεγαλύτερου μεγέθους σκυλί με χαρακτήρα του Λαμπραντόρ.

Σίγουρα δεν είναι διασταύρωση με mastiff λοιπόν, δεν έχει την μουσούδα.
Το ξέρω το θέμα της περιοχής, και εμένα μου αφήνουν σκυλιά και γατιά κατά καιρούς, παλαιότερα που μπορούσαμε συντηρούσαμε 5 σκύλους.
καλά δεν είναι μόνο ότι τα αφήνουν..δυστυχώς τα δηλητηριάζουν κιόλας..ευτυχώς όμως υπάρχουν και άνθρωποι που τα νοιάζονται έστω με λίγο φαί και νερό..
βασικά το θέμα το άνοιξα πιο πολύ απο περιέργεια ..ότι κι αν είναι, είναι κούκλος με εξαιρετικό χαρακτήρα..
προβληματίστηκα κυρίως με το κεφάλι του και τα κιλά του..
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 14-03-14, 17:56
Το avatar του χρήστη στελιος προεδρου
στελιος προεδρου Ο χρήστης στελιος προεδρου δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-01-2014
Περιοχή: ΜΟΣΧΑΤΟ
Μηνύματα: 468
Προεπιλογή

ολες οι φωτο που ανεβασατε ανηκουν σε ημιαιμα σκυλια μεγαλοσωμα
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 14-03-14, 17:57
Το avatar του χρήστη Ryu
Ryu Ο χρήστης Ryu δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-08-2007
Περιοχή: Megara
Μηνύματα: 432
Προεπιλογή

απο που κραταει η σκουφια το ξερει αυτοs που τον παρατισε. μπορει να ειναι λαμπραντορ μπορει να χει και 2-3 ρατσεs μεσα του.και μενα την μια σκυλα μου ολοι λαμπραντορ τι λενε αλλα η μανα τηs ηταν μιχ πιτ μπουλ και ο πατεραs γκεκαs.
__________________

http://stoppuppymills.org/
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 14-03-14, 20:24
Το avatar του χρήστη gordon
gordon Ο χρήστης gordon δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-05-2013
Περιοχή: Ιωάννινα
Μηνύματα: 514
Προεπιλογή

οτι και να ναι , είναι πανέμορφο !!
__________________
Όταν είσαι θυμωμένος κάτσε μπροστά απο ένα ενυδρείο...

πωλούνται σαλιγκάρια ramshorn blue
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 15-03-14, 13:53
ilias ts Ο χρήστης ilias ts δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-07-2012
Περιοχή: kozani
Μηνύματα: 278
Προεπιλογή

[QUOTE=alexandertm8;827457]Τα ημιαιμα με γονείς δυο διαφορετικών σκύλων ράτσας μπορούν στο μέλλον να αποτελέσουν μία νέα ράτσα.Αν εννοείς διασταυρώσεις, προσεκτικες και επιλεκτικες ,τότε ναι συμφωνώ. Άλλα είναι μια πολύ δύσκολη, χρονοβόρα διαδικασία που απαιτεί καιπαρα πολύ μεγάλη γνώση. Τώρα για τις συγκεκριμένες διασταυρώσεις που κάνει ο καθένας, απλά νομίζει πως με τον τρόπο αυτό θα πάρει μόνο το καλύτερο από κάθε φυλή. Κάτι που φυσικά δεν είναι τόσο απλό να γίνει.

Αν εννοείς διασταυρώσεις, προσεκτικες και επιλεκτικες ,τότε ναι συμφωνώ. Άλλα είναι μια πολύ δύσκολη, χρονοβόρα διαδικασία που απαιτεί καιπαρα πολύ μεγάλη γνώση. Τώρα για τις συγκεκριμένες διασταυρώσεις που κάνει ο καθένας, απλά νομίζει πως με τον τρόπο αυτό θα πάρει μόνο το καλύτερο από κάθε φυλή. Κάτι που φυσικά δεν είναι τόσο απλό να γίνει.
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 15-03-14, 17:31
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από evina Εμφάνιση μηνυμάτων
όχι για τσιπ δεν το έχουμε κοιτάξει..τώρα πρέπει να χρονίζει γιατί όταν τον είχαμε βρει είχε αρχίσει να βγάζει τα δεύτερα δοντάκια (αρα περίπου 4 μηνών)..κοίταξα φωτογραφίες mastador και ενώ στο κεφάλι μοιάζει ,στο σώμα διαφέρει..είναι πιο..πως να το πω..κοντόχοντρο
Το κακό είναι πως εδώ που μένουμε αφήνουν πολύ συχνά σκυλάκια και γι αυτό δεν το κοιτάξαμε για τσιπ (και δεν του έχουμε βάλει απ ότι καταλαβαίνεις..)..

ΔΕΝ θέλω να σου "χαλάσω" την διάθεση αλλά... καμία σκέψη μήπως κατάφερε να την "κοπανίσει" από κάπου και το ψάχνανε;
Από την άλλη και σύμφωνα με την νομοθεσία... πρέπει να αναφέρεις στην αστυνομία ότι το βρήκες (για τον παραπάνω λόγο που ανέφερα). Λάβε υπ' όψιν ότι έχω βρει ντόμπερμαν στον δρόμο (σε βόλτα με τον σκύλο μου) που ήρθε μαζί μου μέχρι την πόρτα του σπιτιού μου (και φυσικά το πήρα μέσα να του δώσω νερό και φαγητό)... ακολούθησα την νόμιμη διαδικασία... το πέρασα γενικές εξετάσεις... και μετά από 2 μήνες σε άσχετο χώρο (5-6 χιλιόμετρα μακριά... που τα είχα πάει για να "παίξουν")... βρέθηκα μπροστά στον ιδιοκτήτη του (στον οποίο δυστυχώς το επέστρεψα... ΑΝ και ΔΕΝ θα έπρεπε).
Μετά από τόσους μήνες... λογικά θα έπρεπε να το έχεις πάει και σε κάποιον κτηνίατρο τουλάχιστον για γενικές εξετάσεις... οπότε θα το έψαχνε και για το τσιπ.
Όπως και να έχει... είναι κουκλί.... να το χαίρεστε.-
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 15-03-14, 19:19
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
ΔΕΝ θέλω να σου "χαλάσω" την διάθεση αλλά... καμία σκέψη μήπως κατάφερε να την "κοπανίσει" από κάπου και το ψάχνανε;
Από την άλλη και σύμφωνα με την νομοθεσία... πρέπει να αναφέρεις στην αστυνομία ότι το βρήκες (για τον παραπάνω λόγο που ανέφερα). Λάβε υπ' όψιν ότι έχω βρει ντόμπερμαν στον δρόμο (σε βόλτα με τον σκύλο μου) που ήρθε μαζί μου μέχρι την πόρτα του σπιτιού μου (και φυσικά το πήρα μέσα να του δώσω νερό και φαγητό)... ακολούθησα την νόμιμη διαδικασία... το πέρασα γενικές εξετάσεις... και μετά από 2 μήνες σε άσχετο χώρο (5-6 χιλιόμετρα μακριά... που τα είχα πάει για να "παίξουν")... βρέθηκα μπροστά στον ιδιοκτήτη του (στον οποίο δυστυχώς το επέστρεψα... ΑΝ και ΔΕΝ θα έπρεπε).
Μετά από τόσους μήνες... λογικά θα έπρεπε να το έχεις πάει και σε κάποιον κτηνίατρο τουλάχιστον για γενικές εξετάσεις... οπότε θα το έψαχνε και για το τσιπ.
Όπως και να έχει... είναι κουκλί.... να το χαίρεστε.-
Δεν μου χαλάς καμία διάθεση το ότι έπρεπε να το κοιτάξουμε για τσιπ είναι γεγονός (ειδικά απο τη στιγμή που πλέον μπήκε στο σπίτι μας για τα καλά)αν ήξερες πόσα σκυλιά παρατάνε στην περιοχή που μένω..όλα κι όλα είμαστε καμια δεκαριά σπίτια και μετά το βουνό,οπότε βολεύει κάποιους να τα αφήνουν εδώ..λίγες μέρες πριν του ανοίξουμε να μπεί στην αυλή είχαν ρίξει φόλες και πέθαναν περίπου 5-6 σκυλιά..
Τις μέρες που το βρήκαμε ψάξαμε και ρωτήσαμε τριγύρω αν κάποιος ήξερε κάτι για τον μικρό και αναφέραμε πως βρίσκεται σε εμάς (μην τυχών και κάποιος τον ψάχνει,απο εκει έμαθα πως το ταιζαν τα πιτσιρικια)..δε νομίζω πως για τα 15 αδέσποτα που βρίσκονται τώρα στην γειτονιά και τα ταιζουμε καθώς και για τα υπόλοιπα 15 που σίγουρα θα παρατήσουν μέσα στο επόμενο διάστημα θα έπρεπε να είχαμε πάει στην αστυνομία και να τα δηλώσουμε (τα περισσότερα βρέθηκαν εδώ ξαφνικά απο κουτάβια ή άρρωστα)..εκτός αν το εννοείς μόνο απο την άποψη της νομοθεσίας και μήπως βρεθεί ποιός το παράτησε και κατά μια έννοια τιμωρηθεί (που και πάλι τα ζωντανά την πληρώνουν)..τον βάλαμε προσωρινά μέσα και έμεινε..
Δευτέρα έτσι κι αλλιώς πάμε στον γιατρό για τα αυτια του οπότε θα ρωτήσω για το θέμα με το τσιπ.
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 16-03-14, 00:09
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Για αυτό που αποφάσισες να κρατήσεις (όπως έκανα κι' εγώ) μιλάω... τα αδέσποτα ΔΕΝ μπορείς να τα δηλώσεις φυσικά.
Το μόνο που ΙΣΩΣ μπορείς να κάνεις είναι... να τα πας για ψάξιμο τσιπ, αλλά το πιθανότερο νομίζω είναι ότι... ΔΕΝ θα βρεις κάτι (στην Ελλάδα ζούμε).
Επειδή έχω την τρέλα με τα ζωντανά (ζώα λέω μόνο κάτι δίποδα ανθρωποειδή) από μικρό παιδί... δυστυχώς γνωρίζω τα χάλια μας. Ακόμα κι' αυτά που συνέβαιναν παλιότερα (ΔΕΝ γνωρίζω ΑΝ πλέον σταμάτησαν) στο πανόραμα της Βούλας.-
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 16-03-14, 01:57
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
(ζώα λέω μόνο κάτι δίποδα ανθρωποειδή)
Μ αυτό τα είπες όλα...και δυστυχώς και κάποια σωματεία είναι για κλάμματα..
δεν ξέρω για το πανόραμα αλλά στη Μάκρη δεν βλέπω να αλλάζει κάτι..
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 17-03-14, 11:30
Το avatar του χρήστη amalia
amalia Ο χρήστης amalia δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 11-02-2010
Περιοχή: Αττικη
Μηνύματα: 270
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexandertm8 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πού το βρήκατε;
Μου φαίνεται για σκυλάκι επιλεκτικής αναπαραγωγής, διασταύρωση Μαύρο Labrador με Μαύρο Mastiff Νεάπολης, τα λεγόμενα Mastador. Αν είναι έτσι θα γίνει τερατάκι, πάνω από 55 κιλά.
Δε μας φτανουν πανω απο 400 αναγνωρισμενες φυλες, εχουμε και τις αμερικανιες με τα mastador, boxador και οτι αλλη βλακεια... .


Να τσεκαρετε για τσιπακι μηπως τον ψαχνει κανεις... κριμα ειναι. Εαν οχι, να τον χαιρεστε.
Απάντηση με παράθεση
  #21  
Παλιά 17-03-14, 13:51
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από amalia Εμφάνιση μηνυμάτων
Δε μας φτανουν πανω απο 400 αναγνωρισμενες φυλες, εχουμε και τις αμερικανιες με τα mastador, boxador και οτι αλλη βλακεια... .


Να τσεκαρετε για τσιπακι μηπως τον ψαχνει κανεις... κριμα ειναι. Εαν οχι, να τον χαιρεστε.
Τον πήγα σήμερα..πάει για ωτίτιδα,ευτυχώς τον προλάβαμε..τσιπ δεν έχει τελικά..
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Bacterial Bloom - Θολό νερό. Τι είναι? Τι το προκαλεί? Είναι επικίνδυνο? Γιώργος Κ Γλυκό νερό - Γενικά 9 31-05-17 19:50
Θολούρα (Είναι ή δεν είναι bacterial Bloom) skaliman Γλυκό νερό - Γενικά 14 31-07-12 16:04
Τι είναι ? HoG Φυτεμένα Ενυδρεία Γενικά 24 20-05-08 12:13
Γεια σας. Είμαι καινουριος! Είναι κανείς εδώ?!!? kflynt2005 Χρυσόψαρα 2 15-01-05 03:11

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:31.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,07070 seconds with 16 queries