Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Θαλασσινό νερό > Παρουσιάσεις θαλασσινών ενυδρείων > Reef

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #11  
Παλιά 18-07-16, 23:33
Το avatar του χρήστη voas
voas Ο χρήστης voas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-04-2015
Μηνύματα: 4.877
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sakis Papadopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
Νομίζω ότι το ΤΤ θα το ευχαριστηθώ πολύ μόλις έρθω!
χαχαχαχα!
αμα κρίνω απο τις καταναλώσεις που έχεις στην ρεεφαρα σου,σε βλέπω οταν έρθεις να θες και ενα βενζινάδικο να σε ακολουθεί!

-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leonardos Εμφάνιση μηνυμάτων
ελα ρε φιλεεεεεε αυτα ειναι τα ωραια!!!!!!!!!!!!!!!!!
αντε αντε και τωρα ποιος σε πιανει!!! βαλτε ριακτορες σε λειτουργεια δωστε τροφες στα κοραλια και φερτε κλαδευτρια
(αμα βγαλεις και ντοματες απο το μποστανι μεριμενω χοριατικη χαχαχαχα)
ελα λεων!όλα αυτά που λες έχουν γινει!
για κλαδευτήρια ακόμα έχουμε καιρο!
κάτσε να έρθει πρώτα η ανάπτυξη!

-------------------------
καλησπέρα σε ολο το φόρουμ!
είμαι στην ευχάριστη θεση να σας πω ότι το φωτιστικο μπήκε στην θεση του!
Μεγάλη συγκίνησή και χαρα όμως ακόμα μεγαλύτερη όρεξη και πάθος για την συνεχεια!
ήρθε η ωρα πιστεύω και τα δικα μου ματάκια να δουν "το φως το αληθινο"
αλλά και τα κοράλλια να κάνουν επιτέλους "ανάσταση"
με το κούμπωμα του φωτιστικου μπήκε και το τελευταίο κόμματι στο παζλ του Project μου!
ενα Project που κράτησε ένα χρονο και 'βαλε με τους μισούς μήνες χωρις νερο μέσα και το ενυδρείο στο σαλόνι σε κουτα με την γυναικα να γκρινιάζει και την πεθερά να βαζει σεμεδακια πανω!
μεσα όμως σε αυτό το διαστημα γνώρισα ανθρώπους στον χώρο που με εκαναν να νιώσω ότι μπορω και εγω να τα καταφέρω!
θελω να πω ένα Μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στο GAB και σε οσους τον συντονίζουν ενεργά για την αμέριστη βοήθεια που μου παρείχαν σε οποιοδήποτε πρόβλημα και αν είχα!
οι λεξεις ηθος διαφάνεια εφευρετικότητα είναι το τρίπτυχο της επιτυχίας του GAB κατ εμέ και ετσι εύχομαι να παραμείνει!
καταρχήν θελω να αναφερθώ στον ΚΩΣΤΑ-RESPECT για τον οποιο τα λογια είναι περιττα,χιλια ευχαριστώ κωστα για όλα το ενυδρείο μου γνωρίζεις καλα ότι είναι δημιουργία σου στην ουσια!απο την επιλογή του εξοπλισμού εως την επιλογή και ανάπτυξη των λεντ!
τελος χιλια ευχαριστώ στον σακη!σακη έχεις πολύ Μεγάλη κάρδια είσαι ¶νθρωπος που θα βάλεις πρώτα το εμείς και όχι το εγω,ανθρωποι σαν εσένα σπανίζουν την σημερινη εποχη,ο θεος να σε εχει καλα εσένα και την οικογενεια σου και σου εύχομαι τσίτα τα γκαζιά στο ρεεφ μόνο!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
το φωτιστικο για αρχη θα δουλεύει σε χαλαρούς ρυθμούς μέχρι να γίνει μια ομαλή μετάβαση!



Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη voas : 18-07-16 στις 23:33 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
paul.asty reef tank paul.asty Reef 32 25-01-18 13:28
reef tank junior voas Nano Reef 571 18-01-18 12:32
NikNik Reef 550l niknik Reef 131 15-08-16 08:56
Saltwater Aquarium and Reef Tank e-Book freediver Βιβλιογραφία θαλασσινού νερού 2 23-11-14 16:59
Antesco's reef tank antesco Reef 53 11-01-07 01:00

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:46.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,31396 seconds with 15 queries