#4
|
|||
|
|||
![]() Παράθεση:
Μην συγκρινεις μονο τις αρχικες τιμες. Σκεψου οτι με 15ευρω που εχουν τα χαρτακια , κανεις 25τεστ. Με 40ευρω που εχουν τα 3 υγρα μαζι, κανεις πανω απο 100 μετρησεις! |
Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες) | |
|
|