Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #184  
Παλιά 22-04-16, 00:15
Το avatar του χρήστη Michali[s]
Michali[s] Ο χρήστης Michali[s] δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 17-09-2013
Περιοχή: Athina - Glyfada
Μηνύματα: 274
Προεπιλογή

Με τα ξυλινα του εκει αρχιΜαστορα αρρωσταινω.. Μηχανικα ή ηλεκτρονικα ειναι πανεμορφα.

ΤΑΚΗ. Αυριο πρωι πρωι εμπρος σε μαγαζι για επισκευασιμο. Η στο ιντερνετ. Δεν νοειται να εισαι ο κυρος Γραναζης του φορουμ και να την βγαζεις με ετοιμες αντιστασεις. Onwards you industrious beast. ( Γιαννη βοηθα. Κανε κερκιδα )

Punto, δεν ξερω αν ειναι καλυτεροι οι επισκευασιμοι γιατι απο εργοαστασιακους εχω δοκιμασει 2-3. Απο επισκευασιμους εχω δοκιμασει νομιζω 12. Οποτε.. δεν μπορω να εχω αντικειμενικη αποψη. Ξερω ομως πως τα λεφτα που εχω δωσει για να παρω τους 5 επισκευασιμους που εχω - Θα τα εδινα μια η αλλη για ετοιμες αντιστασεις των 2.5 με 4 ευρω και θα ειχα εναν αντε βια 2 ατμοποιητες. Συρματα και βαμβακι δεν κοστιζουν πολυ.
Με λιγα λογια αν σε απασχολει το οικονομικο παρε επισκευασιμο. Μην παρεις απο Ελλαδα. Παρε απο Κινα κλωνους. Παρε 2 - 3. Δοκιμασε τους για λιγο καιρο και αφου καταληξεις στο ποιο/ς/ι σου ταιριαζει/ουν περισσοτερο, παρε αυτον/ους αυθεντικο/ους (ή μεινε με τους κλωνους και με τα λεφτα που θα γλυτωσεις πηγαινε ενα διημερο διακοπες).
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01315 seconds with 10 queries