Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 08-12-13, 19:28
bilaras7 Ο χρήστης bilaras7 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-11-2013
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 197
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
"Σαν αυτο" ... ή "αυτο ειναι"?

Το σημαδι στο κεφαλι ισως ειναι HITH απο περιορισμενης θρεπτικοτητας και φρεσκαδας τροφη στο παρελθον.
Φροντισε οι τροφες να ειναι φρεσκοανοιγμενες (οχι περαν τριμηνου) και εντος ημερομηνιας ληξης. Ποικιλια επισης, οχι μια μονο.
Δωσε του καμια βιταμινη (πχ υγρη sera fishtamine) μια φορα την εβδομαδα, μουλιαζωντας την τροφη σε αυτη.
Φυλαξη βιταμινων στο ψυγειο για ενα χρονο μαξιμουμ.
αυτο ειναι ..τα εκανε και ηταν ετσι και κανονικα κατι αλλα..παρατηρω ακομα ασταθεια και κουραση στις κινησεις του ..δεν εχει ξαναγυρισει αναποδα αλλα τι να κανω να συνεχισω τα αλατομπανια σε κουβα?η πρεπει να κανω κατι αλλο?τροφες δινω ενναλαξ στικ και μπιλακια ειναι φρεσκιες ανοιγμενες 1 μηνα και εντος ημερομηνιας
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bilaras7 Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτο ειναι ..τα εκανε και ηταν ετσι και κανονικα κατι αλλα..παρατηρω ακομα ασταθεια και κουραση στις κινησεις του ..δεν εχει ξαναγυρισει αναποδα αλλα τι να κανω να συνεχισω τα αλατομπανια σε κουβα?η πρεπει να κανω κατι αλλο?τροφες δινω ενναλαξ στικ και μπιλακια ειναι φρεσκιες ανοιγμενες 1 μηνα και εντος ημερομηνιας
επισης το λινκ που μου εστειλες λεει οτι αυτη την αρρωστια μπορει να τη δημιουργησει και ο ανθρακας..εγω εχω ανθρακα στις κασσετινες του φιλτρου ενσωματομενο σα μοκετα μηπως πρεπει να τον βγαλω?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bilaras7 : 08-12-13 στις 19:28 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01482 seconds with 10 queries