Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #156  
Παλιά 18-11-13, 22:17
Το avatar του χρήστη Αντζι
Αντζι Ο χρήστης Αντζι δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-02-2013
Περιοχή: ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 552
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nazgul Εμφάνιση μηνυμάτων
Μην ανησυχεις, σε ατομα που ξερω οτι θα φροντισουν τα ψαρακια και θα τους προσφερουν μια ευτυχισμενη ζωη, δεν θα αρνηθω να δωσω

Αλλα για να μην παρεξηγηθω, δεν προκειται να γινει κατι συντομα. Εχω αρκετα μεγαλο φιλτρο για να αντεξει υψηλη ιχθυοφορτηση, οπως και αρκετη ορεξη για να αυξησω και τη συχνοτητα της ρουτινας του ενυδρειου, αν χρειαστει. Επισης, σιγουρα δεν θα κανω καποια κινηση οσο τα ψαρακια ειναι ακομα μικρα και αδυναμα. Θα τα μεγαλωσω, θα τα καλοταϊσω και οταν γινουν ολοκληρες κιχλιδαρες (λεμε τωρα) και πολλα για το ενυδρειο, θα αρχισω να το σκεφτομαι. Θελω να τα χαρω κιολας
Καμια παρεξηγηση εννοειται Εχω υπομονη πλεον.Ισα ισα που το ετοιμαζω ποοολυ αργα και σταθερα διαβαζοντας ταυτοχρονα οσο μπορω στο φορουμ(γιατι εχω και εναν μπομπιρα ταλιμπανακο) και πιστευω ειναι καλυτερα ετσι οποτε μπορω να περιμενω ειδικα εφοσον θα ειναι απο σπιτι τα ψαρακια κατι το οποιο προτιμω φυσικα αντι για pet shop οποτε κανε δουλεια σου περιμενουμε και χαζευουμς το δικο σου στο ενδιαμεσο.φεεεεετα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01354 seconds with 10 queries