Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 15-10-13, 16:37
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aqua jimmy Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε πιστεψε.με αν είναι να βάλεις Κάτι βάλε κάτι καλό να.σου κρατηση!!! επειδή είμαι άνθρωπος και.το συγκεκριμένο άθλημα ( τα ενυδρεία όπως το λέει η αρραβωνιαστικιά μου) το βλέπω μακροχρόνια και θέλω εξοπλισμό να κρατάει και όχι να αλλάζω συχνά αν χαλάει κάτι!!! Τώρα από κει και πέρα οποίος θέλει περνει ότι θέλει εγώ συμβουλή δίνω αλλά ούτε εγώ είχα χρήματα απλά έκανα λίγη υπομονή παραπάνω και πήρα απ'τον Παναγιώτη και έμεινα πολύ ευχαριστημένος !!
δεν θα διαφωνήσω φίλε μου, αλλά όπως έλεγε και η γιαγιά μου "ΑΣ ΟΨΕΤΑΙ Η ΑΝΕΧΕΙΑ". Άλλα και για την ποιότητα, δεν είναι και τόσο χάλια τα κινέζικα, δεν θέλω να κάνω διαφήμιση στα κινέζικα, με τίποτα, στο ξαναείπα, προτιμώ όταν μπορώ να ψωνίζω από εδώ. Κάποιες φορές όμως δεν βοηθάνε και οι επαγγελματίες, σε κάποια πράγματα έχουν τιμές με τεράστια διαφορά , και πάνω κάτω είναι τα ίδια πράγματα, και όπως είναι οι καταστάσεις πλέον, δυστυχώς αναγκάζομαι να ρισκάρω. Και υπόψη, δεν διαφωνώ για την ποιότητα της Ολυμπία, προς θεού, δεν έχω κάτι με τους ανθρώπους, ίσα ίσα έχω ακούσει από τα καλύτερα λόγια. Άπλα δεν είμαι σε θέση να συγκρίνω προσωπικά τα είδη αυτά και μένω σε αυτά που ακούω από τους άλλους ή από παρόμοιες καταστάσεις που μουν τύχει σε εμένα. Όταν σου λένε πως αυτό το έχω από eBay και δουλεύει Χ χρόνια και είναι 40% φθηνότερο δεν θα το πάρεις ?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01469 seconds with 10 queries