Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 14-05-13, 12:32
enydreiakias Ο χρήστης enydreiakias δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-03-2013
Μηνύματα: 29
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κουραμπιές Εμφάνιση μηνυμάτων
Nαι εχεις δικιο, συγκεκριμενα βεβαια και τα χερια μου πιανουν και εχω φαει τα μουτρα μου σε οτιδηπωτε εχει να κανει με ηλεκτρισμο, απο αργκον μεχρι ρελε, με πολλες φορες δυσαρεστα αποτελεσματα (ηλεκτρικη οφθαλμιαση βουρ νοσοκομειο ) αλλα εχω μαθει οκ. Oπως και ναχει ας μην αναλωνομαστε στο αν ειναι σωστο η οχι να δινονται τετοιες συμβουλες. Αλλωστε εγω ρωτησα συγκεκριμενα πραγματα, οχι "βρηκα ενα τροφοδοτικο στο παταρι, κανει να τρεξω κανα ανεμιστηρι?" Προσωπικα και μονο που γινεται συζητηση επαυτου το θεωρω τελειως ανουσιο. Φιλικα.
φυσικα και σωστο ειναι να γινονται τετοιες συζητησεις και επικοδομοιτητικο και δειχνει αν μη τι αλλω την αγαπη καποιου που γνωριζει να βοηθησει εναν συνχομπιστα ωστε τις κρισιμες εποχες που περναμε να γλυτωσει καποια χρηματα

Και σωστο θα το ελεγα και τιμητικο

Το ποστ μου ειχε να κανει με το να τονισω ( επαναλαμβανω οχι προσωπικα αλλα γενικα ) την προσοχη που πρεπει να επιδεικνυουμε στο τι μας λενε και να μην ειμαστε οι ανθρωποι α οκ μωρε παμε να το κανουμε στο περιπου καταλαβα

Γιατι στο περιπου αν καταλαβες με τα ρευματα στο περιπου δεν θα χρειαστει να ξανακαταλαβεις
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01465 seconds with 10 queries