Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 28-01-13, 22:01
Το avatar του χρήστη Ροδιτης
Ροδιτης Ο χρήστης Ροδιτης δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-12-2012
Περιοχή: Ροδος
Μηνύματα: 148
Προεπιλογή

Λεει οτι μπορει να γινει απο τοξινες η απο διακοσμητικα κ τετοια ισως σε κανενα ξυλο γιατι απο τοξινες δεν υπαρχει περιπτωση κανω τεστ μερα παρα μερα κ ειναι ολα ετσι οπως τα γραφω δεν εχω καθολου αμμωνια κ νιτρωδη.. Το θεμα ειναι τι κανω τωρα για να ερθει στα ισα του..
-------------------------
Tο αλατι ειναι που θα το βοηθησει? Βασικα νομιζω ξερω κ απο που το επαθε απο μια γωνια του ξυλου που παει συχνα εκει κ ειναι καπως αποτομη..
-------------------------
Καθως εψαχνα βρηκα αυτο (http://www.bettafish.com/showthread.php?t=64914) κ ενας που ειχε μονομαχο ειπε:I had a male with hyperplasia and he was completely normal. I'm pretty sure his wasn't from water quality since he had it when I bought him at a show. I seriously doubt someone was keeping a prize winning show fish in bad water.

If it doesn't go down after a few days it's probably stuck that way. Nothing wrong with it just watch out to make sure nothing can poke him in his gills... Τι να πω δεν ξερω..
-------------------------
Δεν ειμαι σιγουρος αλλα σαν να μου φαινεται οτι καπως ηρεμησε σε εκεινο το σημειο ειναι κλειστο το φως κ δεν μπορω να διακρινω μιας κ εχω blackwater, θα δω με το φως αυριο το θεμα ειναι να μου πει καποιος τι παιζει ωστε να παρω τα απαραιτητα μετρα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ροδιτης : 28-01-13 στις 22:01 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01416 seconds with 10 queries