Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 25-08-12, 23:51
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gkouloheris Εμφάνιση μηνυμάτων
και θα το εχω 24 ωρες το 24ωρο σε λειτουργια, η καποιες ωρες την ημερα;
Κανονικα με κοντρολλερ, αλλα δοκιμασε για αρχη 24ωρο και παρακολουθα το θερμομετρο. Αν μενει σταθερο ειναι ολα καλα (Σε λιγο μπαινει ο Σεπτεμβρης εξ αλλου)
Για του χρονου ομως βαλε στο προγραμμα αγορα ενος κοντρολλερ



Παράθεση:
η αληθεια ειναι οτι δεν το εχω πιασει αλα μου μοιαζει σαν λιπαρο ή σαν μουχλα ειναι μαλον ασπρο.
το melafix και το pimafix τα βρισκω σε petshop;
στα petshops τα βρισκεις.
Αν σου πει οτι δεν εχει και προτεινει τιποτε αλλο φευγεις και πας στο επομενο (βασικα ολοι εχουν, αλλα επειδη ακουστηκε και μια τετοια περιπτωση καλο ειναι να τα λεμε)
-------------------------
ακολουθα τις οδηγιες για 1 βδομαδα θεραπεια (αν θυμαμαι καλα για τα λιτρα σου ειναι 5ml απ το καθε ενα καθημερινα και στο τελος της βδομαδας κανεις 25% αλλαγη)

Αυτα ειναι φυσικα φαρμακα (το ενα ειναι εκχυλισμα τσαγιου και το αλλο δαφνης) που εκτος των αλλων ενισχυουν το ανοσιοποιητικο συστημα των ψαριων με αποτελεσμα να καταπολεμουν μονα τους τις αρρωστιες.

Επισεις πολυ καλη δουλεια (και στο ph ) κανουν και τα φυλλα catappa (αλλα δε θα τα βρεις πουθενα στην Ελλαδα, μονο παραγκελια απο e-bay) σε μονιμη ρουτινα.
Καλα ειναι και τα πλατανοφυλλα και τα φυλλα βελανιδιας και αλλα, ομως τα catappa πιστευω ειναι τα καλυτερα
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick74 : 25-08-12 στις 23:51 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01425 seconds with 10 queries