Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 03-08-12, 16:10
Το avatar του χρήστη kixlidatos
kixlidatos Ο χρήστης kixlidatos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-08-2011
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 1.012
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Crazy_Beaver Εμφάνιση μηνυμάτων
Το τι ηλικία έχω δεν νομίζω ότι έχει σημασία και μάλιστα τό βρίσκω και γελοίο που το βάζεις στην συζήτηση λόγο έλλειψης επιχειρημάτων! Για την ιστορία θα πω ότι έχω μεταπτυχιακό μηχανολογίας και ειλικρινά με μερικά πράγματά που διαβάζω ΓΕΛΑΩ!


Δεν ξέρω τί ειδικές κατασκευές έφτιαχνες εσύ στα 18 σου αλλά εγώ έκανα πειράματα σε κινητήρα με υδραυλικές βαλβίδες που αναλόγως το φάσμα των στροφών που δούλευε και το φορτίο που είχε άλλαζε την λειτουργία του από τετράχρονος σε δίχρονος!Αν θυμάμαι καλά τότε όποτε θέλαμε να αλλάξουμε κάτι κάναμε καμιά 50αριά θεωρητικά τεστ και στην συνέχεια αφού ήμασταν ευχαριστημένοι με τα αποτελέσματα το κάναμε πράξη.

Οπότε επέτρεψε μου να σας πω μπράβο για το μεράκι το κουράγιο και την αυτοπεποίθηση που έχεις εσύ και είχαν οι προγονοί σου αλλά πραγματικά δεν μου λένε κάτι!


Αφού λοιπόν είδαμε ποιος την έχει πιο μεγάλη ελπίζω να μάθεις και εσύ κάτι και να σταματήσεις να δίνεις επικίνδυνες συμβουλές με ύφος χιλίων καρδιναλίων ή τα τραγελαφικά περί καμίας σχέσης μεταξύ θεωρίας και πράξης!





+100000000000000000000000000000000000000







Φίλε bonelias αν θέλεις βοήθεια για το κόλλημα και την σχεδίαση στείλε μου ένα πμ!Έχω και άδεια μέσα στον Αύγουστο
Μπορει να εισαι ο καλος σαμαριτης,αλλα εισαι αγενεστατος.Αφηνω σεσενα τις βαλβιδες και τα πιστονια,και ποιος την εχει μεγαλη η μικρη,που εισαι ο ειδικος,και για μενα κραταω αυτα που ξερω.
Καλη συνεχεια
__________________
Το Σοφοτερο ειναι ο χρονος,ανακαλυπτει τα παντα
Το Ωραιοτερο ειναι ο κοσμος γιατι ειναι εργο Θεου
Το Δυσκολοτερο ειναι να γνωρισεις τον εαυτο σου
Το Ευκολοτερο ειναι να δινεις συμβουλες σε αλλους
Θαλης ο Μιλησιος 640-546 π.χ
Africa γιατι ετσι μαρεσει
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02249 seconds with 10 queries