Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 20-12-11, 21:42
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

Λοιπον,πηγα και σ ενα αλλο καταστημα μηπως και βρω ακρη για το rio 180 αλλα μια απ τα ιδια..ιδεα δεν εχουν καν αν θα ξανα ερθει..γιατι ομως;;ειδα ξανα το rio 125 και δεν ξερω γιατι αλλα μου φανηκε μικρο..υπολογισμενα απο την juwel ειναι τα 125 καθαρα αλλα φανταζομαι χωρις χαλικι-αμμο,πετρες κτλ..αρα παμε περιπου 110 καθαρα,βασει διαστασεων ομως μου βγαινει 145 λιτρα.Το anubias ''rio 180'' εχει με σημερινη τιμη 260 ευρω και βασει διαστασεων ειναι 100*42*65 που μου βγαινει 273 λιτρα αλλα γιατι λεει 180;απο ποιοτητα κατασκευης η αληθεια ειναι πως δεν καταλαβα και τρελη διαφορα..Μεσα θα μπουν 4 fancy χρυσοψαρα και φυτα απλων απαιτησεων (ανουμπια,κερατοφυλλο)...ουφ δεν ξερω..και τα μεταχειρισμενα τα ψιλοφοβαμαι ,ασε που για να βρεις και το ενυδρειο που θελεις,και το χρωμα που θελεις και τη βαση και την τιμη......αν τελικα καταληξω για φιλτρο στο anubias λετε για fluval,eheim ή ενα εσωτερικο που εδειξαν στο petshop jbl;
Πριν ρωτησα πως μπαινουν τα σωληνακια στο ενυδρειο αν δεν θελεις να τρυπησεις το καπακι
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01368 seconds with 10 queries