Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 30-11-10, 22:58
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 6981giwrgos Εμφάνιση μηνυμάτων
θαναση οσο παει το κανεις και ολο καλιτερο ψηνομαι πολυ αγρια να κανως και εγω ενα θυριακι σαν το δικο σου αλλα σε αμαζονιο μερια...και το καλο ειναι οτι οσο περνανε οι μερες το κανεις ολο και πιο δελεαστικο.....
μακαρι να ειναι τοσο οικονομικο....
εφτιαξα κατι, κι εγω για πρωτη φορα, και οτι εκανα το ειδατε, και σας ειπα ποσο οικονομικα μου βγηκε!! τωρα οτι βλεπω το αναφερω για να ξερει ο καθενας τι και πως και στο θεμα συντηρησης... γιατι οι αντιστασεις ειναι το μεγαλητερο εξοδο...
απο θεμα θερμοκρασιας παντος βλεπω τεραστια διαφορα... και δεν εχω και καπακια κανονικα...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgis4 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μαζι σου στο *πειραμα* και ειμαι σιγουρος οτι στο τελος θα βγει οντως οικονομικο!
Αλλα οσο αφορα το σπιτι ειναι δυσκολα τα πραγματα....Στη χαλκιδικη εχω 2 σπιτακια....το ενα λιωμενο 20ετιας και το αλλο 3 ετων χτιστο και τα 2 με κεραμιδι!
Στις μεγαλες καψες το χτιστο με τα βαρβατα νεα κουφωματα βαραει μεχρι και 34 βαθμους μεσα ενω το παλιο με τα 20ετιας κουφωματα το πολυ 30..
εμενα το σπιτι εναι ανακαινισμενο νεοκλασικο πολυ παλιο κτηριο... με τοιχους 50εκατ. παραθυρα με διπλα τζαμια και καλη μονωση στην ταρατσα και το καλοκαιρι παει μεχρι 30-31...
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thanasis76 : 30-11-10 στις 22:58 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01491 seconds with 10 queries