Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 21-08-10, 16:26
Το avatar του χρήστη kyriakosk
kyriakosk Ο χρήστης kyriakosk δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-08-2010
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ/ΠΟΛΙΧΝΗ
Μηνύματα: 36
Προεπιλογή

λοιπον...το ενυδρειο μου ειναι 60λτ...διακοσμησεις δεν εχω βαλει ακομη..εκτος απο το χαλικι φυσικα..και οπως μου ειπε αυτος απο to petshop μπορω να βαλω και τις επομενες μερες αφου το αρχισω...και θελω να βαλω ριζες(ξυλο) και πετρες...και αληθινα φυτα...οπου αυτα θα γινουν σημερα και την δευτερα!επισης να πω οτι οι μετρησεις που εκανα ξανα πριν λιγο μονο για αμμωνια με υγρο τεστ...μου εδειξε οτι η τιμη της ειναι στο 1 και οι αλλες τιμες ειναι οπως προανεφερα!το petshop μου εδωσε αυτες τις μερες ουτο ξεκινησα να ριχνω λιγη τροφη σε καθημερινη βαση και βακτηρια 1 φορα την εβδομαδα!αντιχλωριο σε καθε αλλαγη νερου(δεν εχω κανει καμια μεχρι στιγμης)εχω ξεκινησει απο την δευτερα....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kyriakosk Εμφάνιση μηνυμάτων
λοιπον...το ενυδρειο μου ειναι 60λτ...διακοσμησεις δεν εχω βαλει ακομη..εκτος απο το χαλικι φυσικα..και οπως μου ειπε αυτος απο to petshop μπορω να βαλω και τις επομενες μερες αφου το αρχισω...και θελω να βαλω ριζες(ξυλο) και πετρες...και αληθινα φυτα...οπου αυτα θα γινουν σημερα και την δευτερα!επισης να πω οτι οι μετρησεις που εκανα ξανα πριν λιγο μονο για αμμωνια με υγρο τεστ...μου εδειξε οτι η τιμη της ειναι στο 1 και οι αλλες τιμες ειναι οπως προανεφερα!το petshop μου εδωσε αυτες τις μερες ουτο ξεκινησα να ριχνω λιγη τροφη σε καθημερινη βαση και βακτηρια 1 φορα την εβδομαδα!αντιχλωριο σε καθε αλλαγη νερου(δεν εχω κανει καμια μεχρι στιγμης)εχω ξεκινησει απο την δευτερα....
δε ξερω τι να βαλω μεσα ακομη...μου προτειναν για αρχη ινδιανους η' κατι ριγοτα μικρα δε τα θυμαμαι....εμενα μου αρεσουν ομως τα νεον και τα γκαπυ και τα σαλαρια(αν το λεω καλα)
-------------------------
[QUOTE=kyriakosk;472279]λοιπον...το ενυδρειο μου ειναι 60λτ...διακοσμησεις δεν εχω βαλει ακομη..εκτος απο το χαλικι φυσικα..και οπως μου ειπε αυτος απο to petshop μπορω να βαλω και τις επομενες μερες αφου το αρχισω...και θελω να βαλω ριζες(ξυλο) και πετρες...και αληθινα φυτα...οπου αυτα θα γινουν σημερα και την δευτερα!επισης να πω οτι οι μετρησεις που εκανα ξανα πριν λιγο μονο για αμμωνια με υγρο τεστ...μου εδειξε οτι η τιμη της ειναι στο 1 και οι αλλες τιμες ειναι οπως προανεφερα!το petshop μου εδωσε αυτες τις μερες ουτο ξεκινησα να ριχνω λιγη τροφη σε καθημερινη βαση και βακτηρια 1 φορα την εβδομαδα!αντιχλωριο σε καθε αλλαγη νερου(δεν εχω κανει καμια μεχρι στιγμης)εχω ξεκινησει απο την δευτερα....
-------------------------
δε ξερω τι να βαλω μεσα ακομη...μου προτειναν για αρχη ινδιανους η' κατι ριγοτα μικρα δε τα θυμαμαι....εμενα μου αρεσουν ομως τα νεον και τα γκαπυ και τα σαλαρια(αν το λεω καλα).τι ειναι το πμ?
-------------------------
τι ειναι το πμ?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kyriakosk : 21-08-10 στις 16:26 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01595 seconds with 10 queries