Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 22-04-09, 11:01
konchrist Ο χρήστης konchrist δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-03-2008
Περιοχή: ΒΕΡΟΙΑ
Μηνύματα: 38
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tricky Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλη αρχη φιλε



2.Ο κυκλοφορητης του Boyu δεν ειναι και οτι καλυτερο γιαυτο και κανει θορυβο (μαλλον εχει φαγωθει) . Νομιζω πως με εναν eheim compact 1000 θα εισαι ωραιος και ''αξιοπιστος''

.
Το θεμα ειναι οτι ο θορυβος αποδεδειγμενα ακουγεται απο την tunze nano 6025 και οχι απο τον κυκλοφορητη boyu!!!! Οπως και να εχει τον εχω βγαλει και θα παω στο μαγαζι που τον αγορασα να τον δοκιμασουμε κι εκει.

Για να δουμε....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tricky Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλη αρχη φιλε


1. Το στησιμο του βραχου δεν ειναι οτι καλυτερο , ειδικα για τοποθετηση κοραλιων .Προσπαθησε να δωσεις λιγο βαθος στην κατασκευη

.
Η φωτο δεν δειχνουν πιστευω το πραγματικο αποτελεσμα. Βαθος εχει, οπως και αρκετα σημεια τοποθετησης κοραλιων. Επισης εχω φτιαξει και αρκετα σημεια ωστε να βελτιωνεται η κυκλοφορια του νερου.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tricky Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλη αρχη φιλε

5. Το antifos μου φαινεται λιγο ...δεν γραφει δοσολογια στο κουτι ? Αν εχεις το λευκο , θα ελεγα τωρα που ειναι αρχη να βαλεις τη διπλασια δοση εφοσον και ο βραχος/αμμο ηταν ''μεταχειρισμενα''.Οταν βαλεις ζωντανα , γυρνας στη σωστη δοσολογια.
Εχω τον Aqua Light τον καφετι σε χρωμα. Το κουτι γραφει "500 ml Aqua Phos fur 2000 Liter (Seewasser) und ca. 4000 Liter (Subwasser) "

Και εμενα λιγο μου φαινεται!!! Καποιος που τον χρησιμοποιει μπορει να βοηθησει?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη konchrist : 22-04-09 στις 11:01 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01598 seconds with 10 queries