Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 12-10-08, 02:19
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Φυσικα και δεν αντιπαρατιθεμαι (αυτο ελειπε αλλωστε, αφου ειμαι στραβαδι μπροστα σου) και εχω δει και το ενυδρειο στην παρουσιαση και τα εχουμε πει.
Απλα την αποψη μου λεω βαση παρατηρησεων, ειτε απο μελετη ειτε απο δισκοενυδρεια φιλων βιοτοπικα και μη.
Εχω εκφρασει και την αποψη μου οτι δεν μου αρεσουν τα "τσιμα τσιμα" γενικα και μου αρεσει να υπαρχει ενα περιθοριο για σκαμπανευασματα που θα γινουν αναποφευκτα καποια στιγμη σε ολες τις τιμες των συνθηκων, ιδιως οταν μιλαμε για μη εμπειρο ή με λιγη εμπειρια χομπιστα (αντιθετα απο σενα που το κατεχεις το αθλημα )

ΥΓ να μη αναφερω καθολου heckel

ΥΓ 2 και για να μη παρεξηγηθω, οταν λεω δεν μ'αρεσουν τα "τσιμα τσιμα" δεν εννοω να δαπαναμε χρηματα που δεν διαθετουμε, επειδη καποιοια ψαρια το επιβαλουν με τις απαιτησεις τους σε συνθηκες.
Ουτε ομως να κανουμε υποχωρησεις βαζωντας τα ψαρια σε ενα ενυδρειο να ταλαιπωρουνται.
Απλα αν δεν μπορουμε να τα εχουμε οπως πρεπει, δεν τα παιρνουμε και παμε μεχρι εκει που μας παιρνει
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01335 seconds with 10 queries