Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 01-09-08, 23:41
Το avatar του χρήστη domenico
domenico Ο χρήστης domenico δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 31-08-2008
Περιοχή: δήμος μίκρας-θεσσαλονικη
Μηνύματα: 90
Προεπιλογή

πολύ όμορφο ενυδρείο...και το ψαρακι γλυκούλι! το θέμα είναι ότι το ενυδρείο ήταν άδειο οπότε δεν έχω νερό... έχω δει μια ταπετσαρία με φυτά...μάλλον αυτή θα πάρω!
-------------------------
τελικά σήμερα πήγα στο πετ σοπ και πηρα ένα υγρο (tetra aqua SafeStart) για να δημιουργήσω βακτήρια στο νερό. Επίσης πήρα ένα κορμό(αληθινό), και ένα διακοσμητικό καστράκι(με κρυψώνα για το ψαράκι)!!! Πήρα και ενάμιση κιλό χαλίκι...για φυτά ρώτησα αυτά που μου προτείνατε αλλά δεν είχε...μου είπε θα φέρει απο βδομάδα! Τους μονομάχους τους είδα. Ήταν για λύπηση μεσα στα ποτηράκια του καφέ! Δεν κουνιόντουσαν καθόλου. Είρθε και μια φίλη μου για να πάρει έναν και της πρότεινα να αγοράσε έναν απο τους 2 που είχαν σε ενυδρείο. Ο υπάλληλος λέει ''τόσοι μονομάχοι είναι στα ποτηράκια, του ενυδρείου θέλεις?''...τσαντίστηκα και του είπα πως εγώ δεθα αγόραζα μονομάχο απο ποτηράκι και ότι είναι για λύπηση εκει που τα έχουν. Μου λέει ''έχεις δίκιο αλλα δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς!'' ... όσο για το κορμό να τον βράσω? έτσι μου είπαν...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη domenico : 01-09-08 στις 23:41 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01680 seconds with 10 queries